نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

انجمن های شرکت کننده در این آکسیون افشاگرانه ضمن حمایت از جدایی آقایان روحانی ، قصیم ، وفا یغمایی و مصداقی از شورای دست ساز رجوی و محکوم کردن اتهام زنی مجاهدین به ایشان ، روند غیر دمکراتیک و دیکتاتوری حاکم بر فرقه رجوی و جریان های وابسته را به نقد عموم گذاشتند ...


برگزاری اکسیون اعتراضی و افشاگرانه علیه فرقه مجاهدین
 در میدان تروکادرو پاریس

 
برگزاری اکسیون اعتراضی و افشاگرانه علیه فرقه مجاهدین در میدان تروکادرو پاریس

به دنبال سلسله آکسیون های افشاگرانه اعضای سابق و منتقدان فرقه تروریستی مجاهدین خلق، روز جمعه ۲۱ یونی ۲۰۱۳ در میدان تروکادرو شهر پاریس تجمع اعتراضی بزرگی توسط ایرانیان آزاده و جدا شدگان از این سازمان و خانواده های قربانیان فرقه رجوی برگزار گردید .

در این آکسیون که با استقبال گسترده شهروندان فرانسوی و ایرانی روبرو شد ، شرکت کنندگان با برپایی میز کتاب و توزیع بروشورهایی به زبان فرانسه و فارسی ، به افشای ماهیت فرقه ای مجاهدین پرداختند .برگزار کنندگان با اعتراض به رهبری مجاهدین در رابطه با پافشاری بر ماندن در عراق و جلوگیری از خروج افراد خواستار آزادی اعضای اسیر در تشکیلات مجاهدین شده و با تاکید بر ضرورت انتقال آنها به کشورهای ثالث ، از سازمانهای حقوق بشری خواستند که برای حل مسالمت آمیزو فوری این مسئله اقدام کنند .

لازم به ذکر است که همچون بارهای پیش مسئولین فرقه رجوی که دستور تشکیلاتی برهم زدن این آکسیون آرام و قانونی را داشتند با اعزام نفرات خود به میدان تروکادرو، محل تجمع جداشدگان مترصد فرصتی برای اخلالگری بودند که با هوشیاری برگزار کنندگان و هشدارهای جدی پلیس به مسئولین فرقه مجاهدین ناکام ماندند .

منتقدین مجاهدین با افشاگری حول سابقه فعالیت های فرقه رجوی و دستگیری مریم رجوی در فرانسه به اتهام هدایت اعمال تروریستی و پولشویی ، این اقدامات را محکوم کرده و به نقد گذاشتند . در همین راستا خبرنگار هایی از شبکه های فرانسوی به تهیه گزارش از این تجمع و انجام مصاحبه با شرکت کنندگان پرداختند .

انجمن های شرکت کننده در این آکسیون افشاگرانه ضمن حمایت از جدایی آقایان روحانی ، قصیم ، وفا یغمایی و مصداقی از شورای دست ساز رجوی و محکوم کردن اتهام زنی مجاهدین به ایشان ، روند غیر دمکراتیک و دیکتاتوری حاکم بر فرقه رجوی و جریان های وابسته را به نقد عموم گذاشتند .

در حاشیه این مراسم با توجه به اینکه فرقه رجوی فردای روز این تجمع به بهانه سالگرد مبارزه مسلحانه و تروریستی مجاهدین در ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ قصد برگزاری نمایش سالانه خود در ویلپنت پاریس را داشت و برای مشروع نشان دادن خود طبق رسم هرساله این نمایش ، پناهجویان از ملیت های مختلف را که با وعده گردش و تامین هزینه سفر فریب خورده بودند به پاریس گسیل کرده بود . شماری از این افراد با مواجه شدن با تجمع منتقدین به سمت آنان آمده و خواهان توضیحاتی پیرامون هدف این آکسیون بودند ، برگزارکنندگان نیز با استقبال از این موضوع به افشاگری پرداخته و روشنگری های آنان بسیار بر بازدید کنندگان تاثیر گذاشت ، در یک نمونه خانواده ای ایرانی که از آلمان به پاریس آورده شده بود پس از صحبت با جداشدگان اظهار داشت که از ماهیت مجاهدین بی اطلاع بوده و فریب تبلیغات دروغین آنها را خورده اند . در مواردی دیگر افرادی غیرایرانی از ملیت های دیگر شامل پناهجویان سوری ، آفریقایی ، کرد عراقی و شهروندان کشورهای اروپای شرقی به نزد برگزارکنندگان آکسیون آمدند و در پاسخ به این پرسش که دلیل همراهی شان با نفرات فرقه مجاهدین و شرکت در نمایش ویلپنت چه بوده است با ذکر اینکه هیچ شناختی از مجاهدین و دلیل برگزاری گردهمایی نمایشی ویلپنت ندارند ، میگفتند که تنها به آنها قول تور پاریس گردی ! و پرداخت پول در ازای شرکت در آن مراسم را داده اند . و اینچنین فرقه مجاهدین و در راس آن مسعود و مریم رجوی برای سرپوش گذاشتن بر اینکه هیچگونه پایگاه مردمی در میان ایرانیان ندارند سعی میکنند که با جمع آوری سیاهی لشگرهای غیر ایرانی خود را در چشم جریانهای جنگ طلب غربی برای مزدوری بیارایند .

در پایان این آکسیون افشاگرانه و اعتراضی با قرائت قطعنامه پایانی که به امضای انجمن های برگزار کننده و حمایت کننده از جمله انجمن های ایران قلم ، یاران ، آریا ، آوا ، زنان ، ایران سبز و فانوس رسیده بود ، بار دیگر سیاست های جنگ طلبانه فرقه رجوی درعرصه خارجی و فشار و خفقان درون تشکیلاتی بر اعضای اسیر محکوم شد و شرکت کنندگان خواهان انتقال نفرات ساکن در کمپ لیبرتی به کشورهای ثالث شدند .

خبرها و فیلم های تکمیلی این تجمع در روزهای آینده در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت .

ایران قلم، بیست و دوم ژوئن 2013
3 تیر 92
برگزاری اکسیون اعتراضی و افشاگرانه علیه فرقه مجاهدین
 در میدان تروکادرو پاریسطبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان،  کنفرانس جداشده ها،  سی خرداد 60، 
برچسب ها: اکسیون اعتراضی و افشاگرانه، میدان تروکادرو پاریس، روحانی، قصیم، وفا یغمایی و مصداقی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی