نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 4 تیر 1392
مریم رجوی در آغاز امسال حتی فراتر از قیام، ادعا نمود که حکومت ایران امسال سرنگون خواهد شد، اما دیروز(22ژوئن) عقب نشینی کرد و گفت که نظام ایران با قبول ریاست جمهوری روحانی آن را غیرممکن ساخته است.

نوید رهایی
گیوه کهنه در بیابان نعمت است


بازتابی از تناقض درونی رهبری مجاهدین؛
باندرجوی، میان خیال و واقعیت


ایران دیدبان

رهبری گروه تروریستی مجاهدین که وعده قیام مردم در جریان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران را می دادند، حال از رئیس جمهور منتخب می‌خواهند زندانیان سیاسی را آزاد کند و به احزاب اجازه فعالیت دهد !
آنان نمی توانند از ادعای به راه افتادن قیام در ایران شانه خالی کنند، چرا که همین دیروز(22ژوئن) مریم رجوی دوباره این ادعا را تکرار کرد و گفت نظام ایران از ترس قیامها به ریاست جمهوری روحانی تن داده است !!
پیش‌بینی قیام و قرار داشتن جامعه در شرایط انفجاری، ادعایی که سالهای سال است از سوی رهبری مجاهدین تکرار می شود، هربار به دلیلی به تعویق می‌افتد و یا به عبارت بهتر مدعیانش بهانه ای برای عملی نشدن آن می تراشند.
سوال این است که چرا قیامی که رجویها وعده ی آن را می دهند از راه نمی رسد؟
تناقض اساسی این است که رجویها، هم زمان که ادعای قیام مردم دارند، دست مداخله گران خارجی را می بوسند، دیروز (22 ژوئن) مریم رجوی به کشورهای خارجی گفت به رئیس جمهور منتخب مردم ایران اعتماد نکنند و به صراحت گفت «آخوندها بروند تا ما جایگزین آنها شویم»
ضمناً آنها از قیامی خشونت آمیز و براندازانه و از هسته های ارتش آزادی سخن می گویند، در حالی که این روزها ژست و پز سیاسی گرفته و حتی به دلالی در قالب لابی مشغولند!
در مقطع اخیر، در اوج درگیری و زد و خورد با اعضای جداشده از مجاهدین و شورای ملی مقاومت قرار دارند و جداشدگان و اعضای مستعفی را زیر شدیدترین حملات خود گرفته اند، اما مریم رجوی، دیروز(22 ژوئن) برنامه ای ارائه داد که در آینده و زمانی که سرجای حکومت فعلی بنشینند، آزادی بیان و آزادی رسانه ها را محترم خواهند شمرد!
آنها قافیه را در داخل باخته اند و مبتنی بر حرکات جناحهای داخلی که اصلاً برای آنها قابل پیش بینی نیست - حتی در سال 2009 که اعتراضات خشونت آمیزی شکل گرفت- و چینش آنها برای انتخابات و گمانه زنی ها که عمدتاً غیرواقعی و نشأت گرفته از تحلیلهای ژورنالیستی مطبوعات غربی است، دست به پیش بینی و فضا سازی می زنند، میتینگ دیروز (22 ژوئن) بقایای رجوی با حضور صدها مهاجر و مسافر آفریقایی و آسیایی استخدام شده برای شرکت در چنین تجمعی، نشان می دهد که آنها چقدر با فضای داخل پیوند دارند.
قیامی که رجوی ها وعده آن را می دهند، همان آرزو و رؤیایی است که اکنون دیگر به راحتی از برباد رفتن آن - هربار و بنا به اقرار خودشان - با مدیریت نظام ایران سخن می گویند.
مریم رجوی در آغاز امسال حتی فراتر از قیام، ادعا نمود که حکومت ایران امسال سرنگون خواهد شد، اما دیروز(22ژوئن) عقب نشینی کرد و گفت که نظام ایران با قبول ریاست جمهوری روحانی آن را غیرممکن ساخته است.
قیامی که رجویها از آن سخن می گویند افسانه پرتناقضی است که خودشان هم به دروغ بودن آن ایمان دارند‍!

......................
4 خرداد 92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  نگاه،  دیدگاه،  سی خرداد 60، 
برچسب ها: 22ژوئن، تناقض درونی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی