نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 4 تیر 1392
خبرگزاری رسمی چین:
آمریکا شرورترین کشور جهان در دوران ماست

اشرار

خبرگزاری شینهوا با اشاره به حملات سایبری سازمان‌های جاسوسی آمریکا علیه شهروندان چینی در گزارشی نوشت که آمریکا شرور‌ترین کشور جهان در عصر حاضر است.

خبرگزاری رسمی چین:
آمریکا شرورترین کشور جهان در دوران ماست


خبرگزاری فارس:

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از العالم، خبرگزاری رسمی چین در واکنش به اطلاعات افشا شده از سوی ادوارد اسنودن کارمند سابق آژانس امنیت ملی آمریکا درباره حملات سایبری این کشور به چین؛ آمریکا را شرورترین کشور قرن حاضر توصیف کرد.

خبرگزاری شینهوا در گزارشی نوشت؛ آمریکا باید به چین و کشورهای دیگری که آنها را به جاسوسی متهم می کند، توضیح بدهد و همچنین اهداف برنامه های خود را از سرقت اطلاعات شخصی افراد شرح دهد.

این سخنان پس از آن مطرح شد که روزنامه «ساوت چاینا مورنینگ پست» چاپ هنگ کنگ در گزارشی فاش کرد، اسنودن که به هنگ کنگ پناه برده جزئیات جدیدی درباره فعالیت های جاسوسی آمریکا از جمله اتهامات درباره نفوذ آمریکا به شرکت های تلفن همراه چینی ارائه کرده است.

اسنادی که اسنودن قبلا فاش کرده نشان می دهد آژانس امنیت ملی آمریکا از طریق شرکتهایی مانند گوگل و فیسبوک به مقادیر بسیاری از اطلاعات اینترنتی دسترسی دارد؛ و دولت آمریکا اطلاعاتی مانند زمان مکالمه ها و شماره تلفن ها را جمع آوری و مکالمات تلفنی افراد را شنود می کند.

افشای این اطلاعات باعث شکایت از اسنودن در آمریکا شده است. اسنودن در آمریکا به جاسوسی، سرقت اطلاعات و تغییر اسناد محرمانه و انتقال اطلاعات امنیت ملی و اطلاعات محرمانه به افراد غیرمجاز متهم شده است.

این درحالیست که واشنگتن بارها دولت و ارتش چین را به دست داشتن در حملات سایبری علیه شرکت‌های تجاری و اقتصادی آمریکا متهم کرده است. اتهامی که دولت چین قویا آن را رد کرده است.

هنگ کنگ براساس توافقنامه تحویل افراد تحت تعقیب تا کنون دهها آمریکایی را برای محاکمه به این کشور تحویل داده است؛ اما وکلا می گویند این اقدام در رابطه با اسنودن ممکن است سالها طول بکشد و مسئله اسنودن ممکن است پیچیده باشد.

اسنودن معتقد است اطلاعاتی که فاش کرده مربوط به برنامه های جاسوسی توهین آمیز و غیرقانونی است که از نقض حریم خصوصی شهروندان پرده بر می دارد.

علاوه بر آن، سخنگوی وزارت خارجه چین نیز گفته است که کشورش عمیقا نگران حملات سایبری سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا علیه چین است.

«هوا چونیانگ» در پاسخ به سوالی درباره گزارش رسانه‌ها، مبنی بر شنود مکالمات و پیامک‌های کاربران چینی توسط آژانس‌های جاسوسی و اطلاعاتی آمریکا گفت: گزارش‌های موجود دوباره ثابت کرد که چین قربانی حملات سایبری است و ما عمیقا تاسف خود را نسبت به این موضوع به مقامات آمریکایی اعلام کردیم.

وی تاکید کرد که چین قویا با همه انواع حملات سایبری و هکری مخالف است.

وی افزود: ما مایلیم گفت‌وگوها و همکاری خود را با جامعه بین‌المللی برای تضمین صلح و امنیت سایبری افزایش دهیم.

92/04/04طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  نگاه،  دیدگاه، 
برچسب ها: امریکا، شرارت امریکا، چین امریکا، حملات سایبری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی