نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مارتین کوبلر، نماینده ویژه سازمان ملل در عراق گفت: دولت آلمان آمادگی خود را برای پذیرش 100 تن از اعضای گروهک منافقین ساکن در کمپ لیبرتی اعلام کرد. نماینده ویژه سازمان ملل در عراق افزود: ساکنان لیبرتی هرچه سریعتر باید در کشورهای ثالث اسکان داده شوند.


کوبلر
اعلام آمادگی آلمان برای پذیرش 100 تن از اعضای فرقه رجوی 

به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از اشرف نیوز، مارتین کوبلر ضمن اشاره به اسکان 27 تن از ساکنان کمپ لیبرتی در این هفته در کشور آلبانی اظهار داشت: 71 زن و مرد در کمال امنیت به کشور آلبانی رسیده اند و از پیشنهاد دولت آلبانی مبنی بر پذیرش 210 تن از اعضای این گروهک تروریستی بهره برده اند.
نماینده ویژه سازمان ملل در عراق افزود: ساکنان لیبرتی هرچه سریعتر باید در کشورهای ثالث اسکان داده شوند.
کوبلر پیش تر طی بیانیه ای اعلام کرده بود که علاوه بر کشور آلبانی، دولت آلمان نیز حدود 100 تن از ساکنان لیبرتی را در خاک کشورش می پذیرد و با ابراز مراتب قدردانی خود از دولت آلمان خواستار ابراز آمادگی کشورهای دیگر برای اسکان بقایای اعضای گروهک تروریستی منافقین شد تا بدینوسیله انتقال آنها از خاک عراق سریعتر صورت گیرد.
دفتر کمیساریای عالی پناهندگان یادآور شد که باید برای امنیت و حفاظت ساکنان لیبرتی اقدامات اساسی و لازم ارائه شود.
گفتنی است، کلیر بورگوا، نماینده کمیساریای عالی امور پناهندگان سازمان ملل متحد در عراق هم این پیشنهاد سخاوتمندانه از سوی دولت آلمان را نشان دهنده روح همبستگی بین المللی و مشارکت در حل مشکل شماری از افراد دانست.
وی همچنین از بقیه کشورها نیز خواست اقدامات دولت آلمان و آلبانی را در پیش بگیرند.
یادآوری می شود، کمپ لیبرتی یکی از مهمترین مراکز استقرار  نظامیان آمریکایی در عراق بود که پس از  خروج آنها از این کشور به مکانی برای حضور اعضای گروهک منافقین تبدیل شد.
دولت عراق بر اخراج اعضای گروهک منافقین از این کشور پافشاری می کند و حضور آنها را در عراق تهدید کننده امنیت و ثبات خود می داند.

 
04تیر1392طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  آلمان،  اخراج و انتقال، 
برچسب ها: مارتین کوبلر، لیبرتی آلمان، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی