نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مجری ترکیه‌ای در اعتراض به نقض آزادی بیان به دهانش برچسب زد

«نظام پینار»، مجری کانال تی

مجری یک شبکه تلویزیونی ترکیه در اعتراض به نقض آزادی بیان در حین اجرای برنامه به دهانش برچسب زد.«نظام پینار»، مجری کانال تی، در خلال اجرای یک برنامه خبری در اعتراض به این اقدام حزب ملی نیروهای دموکرات به مدت سی ثانیه به دهانش برچسب زد و گفت ...


مجری ترکیه‌ای در اعتراض به نقض آزادی بیان به دهانش برچسب زد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه تودی‌زمان، مجری یک کانال تلویزیونی ترکیه‌ای، در حین اجرای یک برنامه خبری در اعتراض به حمله به آزادی‌های رسانه‌ای در ترکیه به دهانش برچسب زد.

«سردار دنکتاش»، رهبر حزب ملی نیروهای دموکرات و «احمد کاشف»، یکی از معاونان این حزب اخیرا «کانال تی» را به خاطر پخش مصاحبه‌ای با «اجدر اصلان بابا» که او هم یکی از معاونان همین حزب است مورد انتقاد قرار دادند. در این مصاحبه، اجدر اصلان بابا ادعا کرده بود که رهبر حزب به وی رشوه داده بود تا به دولت جدید جمهوری ترک قبرس  شمالی رأی اعتماد بدهد و کرسی‌اش در پارلمان را ترک کند.

کاشف و دنکتاش از این شبکه تلویزیونی شکایت کردند.

«نظام پینار»، مجری کانال تی، در خلال اجرای یک برنامه خبری در اعتراض به این اقدام حزب ملی نیروهای دموکرات به مدت سی ثانیه به دهانش برچسب زد و گفت که این شبکه خبری همچنان به حکم حمایت از آزادی بیان رسانه‌ها، مسائل داخلی ترکیه را مطرح و مردم را در جریان تازه‌ترین خبرهای آن قرار خواهد داد.

رسوایی‌هایی مربوط به این حزب زمانی بالا گرفت که در اواخر هفته جاری اصلان‌ بابا در پارلمان ادعا کرد که به وی پیشنهاد رشوه 7700 دلاری داده شده تا به دولت جدید جمهوری ترک قبرس  شمالی رأی اعتماد بدهد.

...............
05 تیر 92

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ، 
برچسب ها: «نظام پینار»، مجری کانال تی، مجری ترکیه‌ای، روزنامه تودی‌زمان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی