نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

وزیر امور خارجه سوریه با اظهار بی اطلاعی از حضور عناصر گروه مجاهدین در سوریه گفت: هیچ تفاوتی میان آنها و چچنی ها نیست. برخی از منابع نزدیک به گروه های تروریست در سوریه اخباری مبنی بر تمایل گروه تروریستی مجاهدین برای حضور در این کشور منتشر کرده بودند.
وزیر خارجه سوریه:

گروه مجاهدین و تروریست های چچنی تفاوتی با هم ندارند.
 
وزیر امور خارجه سوریه با اظهار بی اطلاعی از حضور عناصر گروه مجاهدین در سوریه گفت: هیچ تفاوتی میان آنها و چچنی ها نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قدس آنلاین، ولید المعلم وزیر امور خارجه سوریه، ظهر امروز دوشنبه در یک کنفرانس خبری که از تعدادی از شبکه های ماهواره ای به طور زنده پخش گردید در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران درباره حضور عناصر گروه تروریستی مجاهدین در سوریه برای نبرد علیه ارتش این کشور، از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد.
المعلم در ادامه پاسخ خود به این خبرنگار گفت: از موضوع حضور مجاهدین خلق در سوریه بی اطلاع هستم. هر چند که از نظر من تفاوتی بین این گروه و شیخ سلفی چچنی که خونسردانه مردم سوریه را می کشد و حتی به زبان عربی نیز آشنایی دارد وجود ندارد.
گفتنی است برخی از منابع نزدیک به گروه های تروریست در سوریه اخباری مبنی بر تمایل گروه تروریستی مجاهدین برای حضور در این کشور منتشر کرده بودند. تعداد 3000 تن از عناصر گروه مجاهدین با کنترل دولت عراق و سازمان ملل متحد در پایگاهی در اطراف بغداد نگهداری می شوند.

......................
06 تیر ماه 92طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  سوریه، 
برچسب ها: مجاهدین، تروریست های چچنی، تروریست، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی