نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

اعضای انجمن نجات خوزستان درشهرستان شوشتر با آقای دكتر امیرحسین ابریشم كار در محل كار ایشان ملاقات كردند. دراین ملاقات ابتدا اعضای انجمن ضمن تشكر از ایشان بخاطر اینكه ساعتی از وقت خود را در اختیار آنها قرار دادند گزارشی از آخرین تحولات فرقه رجوی و وضعیت اسیران دربند دركمپ لیبرتی و همچنین فعالیتهای انجمن درخصوص تلاش برای رهایی اسیران دربند فرقه رجوی را به اطلاع آقای ابریشم كار رساندند .

دیدار اعضای انجمن نجات خوزستان با برادر علی ابریشم كار از اسیران در بند فرقه رجوی

درتاریخ 13/3/92 اعضای انجمن نجات خوزستان درشهرستان شوشتر با آقای دكتر امیرحسین ابریشم كار در محل كار ایشان ملاقات كردند. دراین ملاقات ابتدا اعضای انجمن ضمن تشكر از ایشان بخاطر اینكه ساعتی از وقت خود را در اختیار آنها قرار دادند گزارشی از آخرین تحولات فرقه رجوی و وضعیت اسیران دربند دركمپ لیبرتی و همچنین فعالیتهای انجمن درخصوص تلاش برای رهایی اسیران دربند فرقه رجوی را به اطلاع آقای ابریشم كار رساندند .

اعضای انجمن تاكید كردند كه خوشبختانه به یمن تلاشهای فزاینده خانواده های اسیران و افشاگری های بلاوقفه اعضای جدا شده از فرقه رجوی و علیرغم تمامی كارشكنی های رجوی قفل خروج اعضا از عراق با رفتن 14 نفر از آنها به كشور آلبانی شكسته شد. فرقه رجوی بخاطر وحشت از خروج اسیران دربند ازخاك عراق و گام نهادن آنها به دنیای آزاد كه می تواند فروپاشی این فرقه را در بر داشته باشد، كه تاكنون با انواع ترفند ها آنها را در كمپ بدنام اشرف و در ناآگاهی مطلق از واقعیت های بیرون از فرقه برای پیشبرد اهداف تروریستی و فرقه ای خود محصور كرده بود.

آقای ابریشم كار ضمن تشكر از حضور اعضای انجمن و روشنگریهای آنها در پاسخ گفتند من خیلی كوچك بودم كه برادرم علی در دام این فرقه افتاد و به عراق برده شد من از قول خانواده شنیدم كه وی فردی مذهبی و غیرسیاسی بود، من هیچگونه شناختی قبل از ملاقات با شما از این فرقه نداشتم ولی همیشه برایم حضور آنها درعراق و همكاری نظامی با صدام درجنگ با ایران یعنی مردم خودشان كه نوعی خیانت بود جای سئوال داشت، همچنین برایم عجیب بود كه یك سازمانی  كه به دروغ ادعای مردمی بودن را دارد چگونه برای سالیان اعضای خود را حتی از برقراری یك تماس تلفنی و یا ارسال یك نامه به خانواده هایشان محروم ساخته است ! واین چیزی است كه درهیچ سازمان ویا گروهی حتی بدترین آنها سابقه ندارد .

خیلی از خانواده ها و از جمله خانواده خودم بخاطر محرومیت سالیان از دیدار با عزیزانشان دچار صدمات جدی روحی و روانی شده اند و متاسفانه برخی از پدران و مادران از غم دوری فرزندانشان فوت كرده اند .من نمی دانم كه سران این فرقه چه توجیهی برای این كارشان كه نقض اولیه ترین حقوق انسانی است دارند .

اعضای انجمن در خصوص نظر و عملكرد این فرقه در رابطه با خانواده ها توضیح دادند كه اصولا این فرقه بلحاظ ایدئولوژیك ضد خانواده و عواطف و عشق و علاقه اعضا به آنهاست، رجوی خانواده را كانون فساد و بزرگترین مانع در راستای اهداف خود كه همانا به بند كشیدن اسیران و نگهداری در تشكیلات جهنمی اش می باشد می داند ، وی در ضدیت كامل با هر رابطه عاطفی است چرا كه می داند برقراری ارتباط اعضا با خانواده هایشان آنها را در معرض واقعیت های خارج از این فرقه قرار می دهد. بحث طلاق زنان از مردان و فروپاشی كانون خانواده در همین راستا توسط رجوی به اجراء گذاشته شد .

آقای ابریشم كار ازاین اقدام رجوی به شدت اظهار تعحب نمود و گفت: این كار رجوی با هیچ منطق عقلانی سازگار نیست ، از كسی كه به وطن خود درجنگ خیانت می كند و همدست صدام می شود جز این انتظاری نیست، وبه همین خاطر در بین مردم منفورهستند.

وی ضمن تشكر از تلاش و اهداف انسانی اعضای انجمن ، خاطر نشان ساخت كه با توضیحات شما بیشتر پی به ماهیت این فرقه بردم و به یقین رسیدم كه برای نجات امثال برادر من كه گرفتار بد فرقه ای شدند حاضرم هر كمكی بكنم تا برادرم از شر رجوی خلاص شود .

اعضای انجمن ضمن تشكر مجدد از آقای ابریشم كار یادآوری كردند كه با تلاش ما و شما بعنوان خانواده قطعا اسیران دربند این فرقه منفور تروریستی نجات خواهند یافت .  


منبع:  انجمن نجات مرکز خوزستان
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  استان ها،  آرشیو 92 ،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: نجمن نجات خوزستان، شوشتر، امیرحسین ابریشم كار، علی ابریشم كار،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی