نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، علی مرادی در همایش دگردیسی در فرقه مجاهدین در محل مجتمع فرهنگی فجر کردستان خود را نظامی معرفی کرد و گفت: در دوره جنگ به اسارت عراق درآمده و به مدت 9 سال در اردوگاه اسرا بودم.


سایبر تروریست
مجاهدین فضای مجازی را هدف گرفته‌ و همچنان به دنبال جذب نیرو هستند

عضو جدا شده گروه تروریستی مجاهدین با اشاره به اینکه این گروه بدون پرچم و بی‌هویت اقدام به شکار اشخاص می‌کند، گفت: مجاهدین فضای مجازی را برای شکار طعمه‌های خود هدف گرفته‌اند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، علی مرادی در همایش دگردیسی در فرقه مجاهدین در محل مجتمع فرهنگی فجر کردستان خود را نظامی معرفی کرد و گفت: در دوره جنگ به اسارت عراق درآمده و به مدت 9 سال در اردوگاه اسرا بودم.

وی افزود: با تبلیغات سازمان مجاهدین در اردوگاه‌های اسرای ایرانی در کشور عراق به تشکیلات پیوستم و به مدت 15 سال عضو این گروه بودم و سپس در سال 83 و به دنبال ورود آمریکایی‌ها از مجاهدین جدا و به آغوش وطن بازگشتم.

عضو جداشده گروه تروریستی مجاهدین، هدف ابتدایی از تشکیل این سازمان را مبارزه با امپریالیسم عنوان کرد و گفت: این سازمان با رویکرد جامعه بی‌طبقه توحیدی تشکیل شد.

مرادی خاطرنشان کرد: بانیان این سازمان به دلیل عدم شناخت عمیق از اسلام، تحقیقاتی سطحی انجام دادند که در نهایت منجر به تدوین کتاب‌هایی شد و همان‌ کتاب‌ها اساس اعتقاداتشان را شکل داد.

وی با بیان عضوگیری این سازمان در همان اوائل تشکیل اظهار کرد: این تشکیلات تحت تأثیر جریان‌های مارکسیستی در آمریکای لاتین از جمله السالوادور و بولیوی قرار گرفته بود.

عضو جداشده گروه تروریستی مجاهدین با بیان اینکه این تأثیرات در رویکرد بعدی رجوی خود را نشان داد، خاطر نشان کرد: در زمان شاه عنوان مارکسیست التقاطی برای آنها استفاده می‌شد و علت آن این بود که در روابط اقتصادی و مبانی تشکیلاتی از رهبران مارکسیستی آن زمان جهان بهره می‌بردند.

مرادی با تأکید بر اینکه این قضیه منجر به چرخش سازمان به سمت فرقه‌گرایی شد خاطر نشان کرد: چون مبانی محکمی در ایدئولوژی نداشته و به اصولی پایبند نبودند همواره در معرض تزلزل بودند.

وی با یادآوری نحوه ورود مسعود رجوی به گروه مجاهدین اظهار کرد: در سال 46 این فرد توسط شخصی به نام روحانی به تشکیلات معرفی و همراه تیمی در مناطق مرزی شروع به جمع‌آوری سلاح کرد تا اینکه توسط ساواک دستگیر شد.

عضو جداشده گروه تروریستی مجاهدین با بیان اینکه بیشتر اعضای سازمان دستگیر و اعدام شدند علت نجات رجوی از این مجازات را همکاری وی با ساواک در افشای اطلاعات سازمان و محل اختفای سایر اعضا عنوان کرد.

مرادی با اشاره به اینکه در نهایت حکم اعدام رجوی به حبس ابد تبدیل شد، اظهار کرد: در 22 بهمن 57 و با پیروزی انقلاب سرکرده مجاهدین همراه با سایر زندانی‌ها آزاد شد.

وی با بیان اینکه رجوی به دلیل گرایشات فرقه‌ای و خودخواهی ادعای رهبری را در همه جا دارد خاطرنشان کرد: رجوی در 30 خرداد سال 60 با مخالفت مسلحانه مرزبندی خود را با انقلاب نشان داد.

عضو جداشده گروه تروریستی مجاهدین در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه بیشترین خطرات گروه مجاهدین از چه راه‌هایی متوجه شهروندان ایرانی است گفت: مسئله نخست آنها تعیین تکلیف وضعیت خودشان است، اما به دلیل آنکه دست آنها از فضای حقیقی کشور قطع شده است در نتیجه تمرکز خود را روی فضای مجازی گذاشته‌اند.

مرادی با بیان فعالیت گسترده مجاهدین در ایام برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اخیر در ایران اظهار کرد: اگر چه در رسیدن به اهداف خود ناکام ماندند اما همچنان بدون پرچم و بی‌هویت به دنبال جذب نیرو هستند.

وی محل اصلی جذب نیرو توسط آنها را اماکن علمی و دانشگاهی عنوان کرد و افزود: قشر روشنفکر به دلیلی برخورداری از روحیه کنجکاو و تحلیلگر همواره در معرض تهدید این سازمان قرار دارد.

عضو جداشده گروه تروریستی مجاهدین با تأکید بر تبحر مجاهدین در استفاده از نقاط ضعف افراد خاطر نشان کرد: این گروه با نام خبرنگار، سازمان خیریه و بشردوست ورود کرده و کاربرهای فضای مجازی را شکار می‌کنند.

مرادی خاطرنشان کرد: چنانچه فرد فریب‌خورده متوجه شود که در حال جاسوسی برای مجاهدین است توسط آنها مورد تهدید قرار گرفته و به او اعلام می‌کنند که اطلاعات وی را افشاء خواهند کرد.

وی در پایان از تمامی اقشار بویژه جوانان و دانشگاهیان خواست تا با رصد دقیق فضای مجازی از افتادن در دام مجاهدین در امان بمانند.

منبع:  خبرگزاری فارس


08 تیر ماه 92طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای علی مرادی، 
برچسب ها: نمایشگاه دگردیسی فرقه، سنندج، علی مرادی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی