نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آقای اسدی كه 62 سال سن دارد به همین دلیل شناخت كاملی از ماهیت رجوی و فرقه اش داشت ، وی گفت رجوی از اول در مسیر اشتباه قدم برداشت و بدلیل ناپختگی سیاسی و سن كمی كه داشت در اوایل انقلاب مثل یك بچه شروع به لجبازی كرد و جزء اینكه عده ای را به كشتن داد و بعدا هم فرار كرد نتیجه ای برایش نداشت و سرنوشت خفت بار امروزش هم  حاصل همان لجبازی واعمال زشت و خائنانه اش است كه  از سال 60 به این طرف انجام داده است.

انجمن نجات
خوزستان

ملاقات اعضای انجمن نجات خوزستان با خانواده های کریمی و اسدی در شوشتر


اعضای انجمن نجات  خوزستان در تاریخ 12و13 خردادماه 92 در سفری كه به شهرستان شوشتر داشتند با خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی  ازاین شهرستان درمنازل شخصی و یا درمحل كار آنها ملاقات  كردند. اعضای انجمن ابتدا روز 12/3 ساعت 20 به  منزل آقای سیروس كریمی كه برادرش داریوش سالهاست دربند حصارهای ذهنی وعینی رجوی ها گرفتار شده رفتند .

ابتدا آقای كریمی ضمن خوش آمد گویی  به اعضای انجمن نجات خوزستان از زحمات انها در یاری رساندن به خانواده ها برای نجات عزیزان خود از دست رجوی تشكر كردند . و از اینكه طلسم انتقال اعضای گرفتار به خارج ازعراق و دنیای آزاد با رفتن 14 نفر ازآنها به آلبانی شكسته شد ابراز خوشحالی كردند .

اعضای انجمن ضمن تشكر از مهمان نوازی آقای كریمی گزارشی از تلاش های انجمن نجات و ملاقات نمایندگان خانواده ها كه در ژنو با آقای احمد شهید نماینده ویژه حقوق بشر سازمان ملل داشتند و همچنین اوضاع بحرانی فرقه رجوی درمقطع كنونی را به اطلاع ایشان رساندند .

آقای كریمی در پاسخ به اعضا انجمن  گفتند كه برادرش داریوش درسال 65 به منظور كار و تحصیل با هزینه شخصی خانواده به تركیه و سپس به آلمان رفت كه چندی بعد از آلمان تماس گرفت كه آدرس محل سكونتم تغییر می كند و بعد آدرس جدید را به شما اطلاع می دهم ولی بعد ازآن خبری از وی نشد و بعدها متوجه شدیم كه وی در دام سازمان مجاهدین گرفتار شده و با فریب و نیرنگ به عراق برده شده، به دنبال شنیدن این خبر پدر و خانواده ام به شدت نگران و ناراحت شدند طوری كه پدرم به بستر بیماری افتاد .چندی بعد درسال 80 كه داریوش تماس گرفت پدرم ازشدت ناراحتی و تنفر نسبت به رفتن او به عراق با وی به شدت دعوا كرد .متاسفانه بعد از مدتی پدرم ازغصه وناراحتی فوت نمود كه نمی دانم رجوی چگونه به این مادران و پدران در این دنیا و آخرت جواب خواهد داد .آقای كریمی عنوان نمود كه این چه سازمانی است كه حتی حاضر نیست به اعضایش اجازه تماس و یا ملاقات با خانواده اش را بدهد. ما بخاطر دوری و عدم دسترسی به هرگونه خبر از برادرمان و كارشكنی های رجوی درانتقال بقیه اعضا به دنیای آزاد نگران هستیم و از نهادهای بین المللی می خواهیم كه مداخله فوری و جدی نموده و فرقه رجوی را وادار نمایند كه به خواسته های برحق و مشروع خانواده های رنجدیده تن دهد .

اعضای انجمن ضمن تشكر از برخورد دوستانه و صمیمی آقای كریمی با ابراز همدری و تائید خواسته برحق خانواده ها اعلام كردند كه آنها از هر گونه تلاشی كه بتواند زمینه ملاقات هرچه سریع تر خانواده ها با عزیزانشان را میسر گرداند و یا به نجات اسیران منجر شود فروگذار نخواهند كرد .همچنین اعضای انجمن تاكید نمودند كه اكنون دیگر با توجه به روند اضمحلال فرقه رجوی و فرار روز افزون نیروها و باز شدن قفل خروج از عراق علیرغم همه تشبثات رجوی ها زمان به سرعت درجهت نابودی قطعی این فرقه و آزادی تمامی اسیران دربند نزدیك شده است .

ملاقات با آقای سیاوش اسدی در شوشتر

اعضای انجمن در ادامه ملاقات با خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی در شهرستان شوشتر درمورخه 13/3/92 با آقای سیاوش اسدی كه برادرش بنام ابدال اسدی است و سالهاست گرفتار فرقه رجوی است بنا به درخواست ایشان درمحل سكونت شان دیدار كردند.

اعضای انجمن در بدو ورود به محل سكونت آقای اسدی با استقبال گرم ایشان مواجه شدند . بعد از احوال پرسی های معمول اعضای انجمن گزارشی ازفعالیت انجمن وخانواده ها وهمچنین  وضعیت اسیران درمقطع كنونی وعلت كارشكنی های رجوی درمسیر بازاسكان اعضای دربند در كشور ثالث را برای ایشان بطور مفصل تشریح نمودند .

آقای اسدی كه 62 سال سن دارد به همین دلیل شناخت كاملی ازماهیت رجوی وفرقه اش داشت ، وی گفت رجوی از اول در مسیر اشتباه قدم برداشت و بدلیل ناپختگی سیاسی و سن كمی كه داشت در اوایل انقلاب مثل یك بچه شروع به لجبازی كرد وجزء اینكه عده ای را به كشتن داد و بعدا هم فرار كرد نتیجه ای برایش نداشت و سرنوشت خفت بار امروزش هم  حاصل همان لجبازی واعمال زشت وخائنانه اش است كه  ازسال 60 به این طرف انجام داده است. برادر من فردی ساده بود كه فریب دروغ های رجوی را خورد ، مدتی بعد از درگیری سازمان با نیروهای عراقی متوجه شدم كه برادرم هم مجروح  و الان فلج و روی ویلچر نشسته ، حالا رجوی چه جوابی دارد به خانواده ما بدهد مادرم ازغصه دوری فرزندش فوت كرد ،ما برادرمان را هم دراین وضعیت كه روی ویلچر نشسته دوست داریم و من حتی چند سال پیش 9 درخت آكالیپتوس كاشتم كه الان خیلی بلند شدند و روی هركدام اسم ابدال را كنده كاری كردم. بنابراین برای نجات وی هركاری كه لازم باشد انجام می دهم ، اگر لازم باشد خودم وارد  كمپ آنها می شوم و ابدال را بر روی پشت خود می گیرم واز آن جهنم بیرون می آورم . رجوی كه معلوم نیست كدوم گوری است نمی خواهد از اشتباهات خائنانه خود درس بگیرد ، تا دیروز كه به جان مردم افتاده بود حالا هم اعضای بیچاره را دارد قربانی می كند، من الان درحال نوشتن كتابی كه می خواهم  تمام وقایع اول انقلاب تا این زمان رادرآن نگارش كنم كه درآن به خیانت هایی كه رجوی انجام داده اشاره می كنم، تا همه بدانند ومن این را وظیفه خود می دانم .
بنابراین قدم رنجه فرمودید وبه دیدارما آمدید ومن به شخصه تلاش و زحمت شما را  بعنوان افرادی كه سالها درد اسارت را كشیدید و الان هم برای نجات امثال برادرمن تلاش می كنید می ستایم ومن حاضرم برای نجات برادرم هر كاری انجام دهم .

اعضای انجمن ضمن تشكر از مهمان نوازی آقای اسدی، انگیزه ای كه ایشان علیرغم سن سالی كه دارد و از طرف دیگر می داند برادرش معلول شده ولی برای نجات وی تلاش می كند واینكه عنوان می كند هرزمان كه اوبرگردد زندگی اش را تامین می كند ستودند و آرزو كردند كه این امر یعنی آزادی تمامی اسیران دربند فرقه رجوی محقق شود .

منبع:  انجمن نجات مرکز خوزستان
09 تیر ۱۳۹۲
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  تهران،  استان ها،  آرشیو 92 ،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: انجمن نجات خوزستان، خانواده های کریمی و اسدی در شوشتر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی