نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فرزانه میدانشاهی اهل شیراز است و تا  زمان جنگ  نیروهای اتئلاف با عراق یعنی ۲۰۰۳ مسئولیت جدی در سازمان نداشت .پس از جنگ به عنوان معاون یکی از مراکز نظامی انتخاب شد و تدریجا به سمت فرمانده یک مرکز نظامی مردان  رسید. در سالهای اخیر سپس به سمت فرمانده سه مرکز نظامی مردان ارتقا پیدا کرده بود.

فرزانه میدانشاهی

زندانبان آلبانی، فرزانه میدان شاهی را بهتر بشناسید…

 

 فرزانه میدانشاهی اهل شیراز است و تا زمان جنگ نیروهای اتئلاف با عراق یعنی ۲۰۰۳ مسئولیت جدی در سازمان نداشت .پس از جنگ به عنوان معاون یکی از مراکز نظامی انتخاب شد و تدریجا به سمت فرمانده یک مرکز نظامی مردان رسید. در سالهای اخیر سپس به سمت فرمانده سه مرکز نظامی مردان ارتقا پیدا کرده بود.

 (ازسال۱۳۸۷ نیروهای عراقی مسئولیت پادگان اشرف را به عهده گرفته بودند و تا آن زمان که امریکایی ها در کمپ اشرف بودند صدها نیروی آمریکایی در داخل کمپ در تردد بودند ولی سران سازمان به عراقی ها اجازه ورود به کمپ را نمی دادند.) دراثر لجبازی سران سازمان و ادامه فشار و ترس از فرار نفرات، تشکیلات نمی خواست نیروهای عراق در کمپ باشند. لذا حدود دو هفته بود که دولت عراق فراخوان داده بود که ما می خواهیم یک ایستگاه پلیس تنها با دو ماشین و ۱۴ نفر در قسمت مشروع آب (یکی از خیابان های کمپ )داشته باشیم و هنگامی که با مخالفت سازمان مواجه شد تصمیم گرفتند که بطور نظامی اقدام نمایند.


در آن زمان حمله عراقی ها به کمپ اشرف در ۶ و ۷ مرداد۱۳۸۸ فرزانه میدانشاهی هنوز فرمانده اف ام یک بود (اصطلاح سازمانی متشکل از حدود ۱۵۰ نفر) مسئولیت وی در ضلع شرق پادگان اشرف بود . اف ام تحت فرماندهی او می بایست که جلوی ورود نیروهای عراقی به پادگان اشرف را بگیرد .

نیروهای عراقی مجهز به سلاح و ادوات مهندسی قصد باز کردن حصار و سیم خاردار اطراف پادگان را داشتند؛ فرزانه فرمان داد که جهت ممانعت از این کار نفرات برای جلوگیری از ورود نیروهای عراقی و باز کردن درب فنس ها در جلوی درب تجمع کرده و با نیروی انسانی و با دست خالی آنجا را سد کنند! او حتی بطور احمقانه ای فرمان داد که نفرات به آن طرف درب و به سمت نیروهای عراقی حمله کنند.

 نتیجه این بود که امیر خیری که از درب بیرون رفته بود مورد تهاجم قرار گرفته و به دلیل ضربه مغزی بعدا” جان سپرد. سیاوش نظام الملکی که در جا توسط گلوله کشته شد و نزدیک به ۶۰ مجروح دیگر که می خواستند با نیروی انسانی !جلوی ورود عراقی ها را بگیرند… برجای گذاشت.

 البته تنها پس از چند دقیقه نیروهای عراقی حصار را شکافته و به داخل پادگان وارد شدند.!

 در ۱۹ فرودین سال ۱۳۹۰ در حمله دوم نیروهای عراقی، فرزانه میدانشاهی که مسئول اف ام ۱۵ بود جزو پر تلفات ترین اف ام ها بود تعداد کشته ها و مجروحین اف ام وی به حدی بود که همه نفرات باقی مانده در اف ام۱۵ عزیزی و دوستی را یا از دست داده بودند یا مشغول پرستاری یا مداوای جراحات وی بودند در یک کلمه همگی دچارشوک بودند. از آن جمله بهروز ثابت را بایستی نام برد که بسیار مظلومانه جان خود را از دست داد(او نفر ناراضی تشکیلات بود و از ناحیه پا مجروح شده بود و تنها به علت عدم رسیدگی به وی جان سپرد).. و بسیاری دیگر …

 در حالیکه در صحنه جنگ عراقی ها سه بار هشدار داده بودند که از خیابان ۱۰۰ عبور نکنید و آنها همه مسلح بودند فرزانه فریاد می زدکه بروید جلو و گلوله ها مشقی است!! و همه را به سمت نیروهای عراقی تهییج می کرده و از این کار دست بردار نبود. نتیجه اینکه بسیاری از نفرات مرکزش را به کشتن داد. در حالیکه خودش صدها متر عقب تر از ترس جانش پناه گرفته بود.

 نتیجه این شد که با به کشتن دادن چندین نفر به مسئولیت بالاتر ارتقا پیدا کرده و فرمانده سه اف ام شد.

 

هنگام ورود به کمپ لیبرتی فرزانه میدانشاهی به عنوان یکی از مسئولین در سری های اول عازم لیبرتی شد .و پس از رسیدن سایر اکیپ ها مجددا در مسئولیت اف (فرمانده سه اف ام )قرار گرفت و تا زمان ترک لیبرتی به آلبانی در همین مسئولیت بود.

 

به طور خیلی مختصر اگر وی را به عنوان فردی جا طلب و خود خواه معرفی کنیم و فحاشی و بددهنی را به آن بیافزاییم هیچ حرف گزاف نگفته ایم .دارای خصوصیات فردی زشت و خودخواهانه ایی است که که همه زیر دستان را اعم از زن و مرد به این فکر وا می داشت که چگونه وی را تحمل کنند و یا اصلا مخاطب وی نشوند.هنگام فحاشی به زنان زیر دست خودش ( یعنی ستاد خودش که اصلا کوتاهی نمیکرد و حتی جلوی سایر مردان )هر آنچه که شایسته خودش بود را نثار آنان می کرد و آنان هم مجبور بودند گوش کنند و حرف نزنند چون اجبار شکیلاتی بود. بطور مشخص وقتی که در جلسه ای یکی از زنان ستادش برای پیشبرد کاری پیشنهادی داد او با صدای بلند به وی گفت خفه شو مگر من به تو اجازه صحبت دادم. مجدد همین فرد پیشنهاد دیگری داد به وی گفت یا خفه خون بگیر یا از اتاق بیرونت می کنم و یادداشتی هم به او داد که پیشاپیش مشخص بود که فحش ها ی رکیک دیگری را که نمی توانست جلو مردان بگوید کتبا به او گفته است .

 

در تمامی جلسات که با مثلا برادران مجاهد برگزار می کرد در بدو ورود جمله تکراری خودش را بیان می کرد که داخل اتاق بو می دهد و اصلا همه برادران بو می دهند . که فن را روشن کنید و پنجره را هم باز کنید و ….

 

او آنقدر دچار خود پرستی بود که دستور داده بود که از صندلی و یا میزی که برای جلسه استفاده می کرد کسی استفاده نکند و سر این موضوع به نفرات انتقاد می کرد. و این کارها و اعمال مشابه دیگر تنها جهت متمایز کردن خودش بود.

 

حتی این تنظیمات خود پرستانه در برنامه غذایی آن اف ام هم بارز بود و سلیقه غذایی خود را اعمال میکرد که موجبات تمسخر و مزاح بود که نفرات با خنده می گفتند “خواهر فرزانه گفته غذای شیرازی کلم پلو درست کنین”

 

در جلساتی که نفرات اعمال انجام شده توسط شخص فرزانه را تعریف می کردند به شدت لذت می برد مثلا اینکه با یکی از مردان دعوایی کرده و یا حرفی زده که فرد ترسیده یا جا زده از لذت بخش ترین لحظات وی بود و مستمر درهر مناسبتی می خواست در یک جمعی مجددا همان ها تکرار شود.و برای بقیه هم تعریف شود.و خودش می گفت که فلان خاطره را تعریف کن .

 

او می خواست خود را به عنوان کسی که با مردان دعوا و بلند صحبت می کند جا بیندازد و برایش یک امتیاز به حساب می آمد. نه اینکه مدیریت و برنامه ریزی داشته باشد… درحالیکه به کوچکترین مسائل ومشکلات صنفی و اداری نفرات بی توجه بود.

 

با این مختصر شاید بتوان کمی بهترچهره واقعی او را بشناسید. کسی که او را برای بازهم اسیر کردن نفرات در آلبانی به آنجا اعزام کرده اند که دوباره تور تشکیلات مخوف را بیندازد و شاید بازهم هنر به کشتن دادن نفرات را در صحنه ای دیگر اجرا نماید. او برای گرم کردن بازار ویلپنت سراغ جداشدگان از مجاهدین رفته و برای آنان برای شرکت در ضیافتی به همین مناسبت یکی از هتل های تیرانا در کشور آلبانی را اجاره می کند و همگی ۷۱ نفر اعزام شده را به آن ضیافت فرا می خواند که در مجموع ۱۱ نفر در مراسم آنان شرکت می کنند و باقی نفرات کوچکترین اهمیتی به آن نمی دهند. او حتی از ترسش بدون نزدیک شدن به نفرات از پنجره یکی از اتاق ها و بطور مضحکی از نفرات درخواست و دعوت می کرده که در آن برنامه شرکت کنند. او همچنان حق آزادی و جدا شدن نفرات را زیر پا گذاشته و اصرار دارد آنها را مجددا به اعمال تشکیلاتی بکشاند

 

این است درس روزگار و عبرت تاریخ که چکونه فرزانه میدانشاهی طی چند روز که به آلبانی می رسد اینقدر مهربان میشود …

 

( در تشکیلات سازمان رسم بود که هر زمان مریم قجرعضدانلو مراسمی در خارج داشت همه اعضا در کمپ اشرف و یا هر کشور دیگری بودند را ساعتها قبل از مراسم و در حین مراسم بطور خسته کننده ای جمع نموده و بایستی ساعت ها برای وی کف زده و شعار می دادند و کسی حق ترک این برنامه را نداشت)

 

انجمن رها شدگان از فرقه،  تهران، بیست و نهم ژوئن ۲۰۱۳

.................

09 تیر ماه 1392نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

  


طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  زنان،  پرونده،  لیبرتی، آلبانی، 
برچسب ها: فرزانه میدانشاهی، پناهندگان آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی