نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یکی از اعضای شورای شهر سن‌دیگو درگفتگو با این روزنامه گفت: اولین سوال من این است که چه کسی این هزینه‌ها را پرداخت می‌کند. باب فیلنر روز پنجشنبه از پاریس برگشت ولی از پاسخگویی به سوالات درباره مسافرتش و اینکه چه کسی هزینه های آن را پرداخت کرده سرباز زد و تنها به همین قدر اکتفا کرد که سفرش یک سفر غیرضروری و پرهزینه نبوده است بلکه یک سفر تجاری و برای کارآفرینی در سن‌دیگو بوده است.

ویلپنت

انتقاد از شهردار سن‌دیگو برای حضور در جمع منافقین

نوشته شده توسط روزنامه «یوتی سن‌دیگو » منتشر کرد  


روزنامه «یوتی سن‌دیگو » با انتشار گزارشی از حضور شهردار این شهر در تجمع اخیر منافقین در ویلپنت پاریس و به خصوص عدم ارائه توضیحات از سوی وی پیرامون این سفر انتقاد نموده است.

به گزارش سرویس بین‌الملل هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، این روزنامه نوشت: باب فیلنر روز پنجشنبه از پاریس برگشت ولی از پاسخگویی به سوالات درباره مسافرتش و اینکه چه کسی هزینه های آن را پرداخت کرده سرباز زد و تنها به همین قدر اکتفا کرد که سفرش یک سفر غیرضروری و پرهزینه نبوده است بلکه یک سفر تجاری و برای کارآفرینی در سن‌دیگو بوده است.

یکی از اعضای شورای شهر سن‌دیگو درگفتگو با این روزنامه گفت: اولین سوال من این است که چه کسی این هزینه‌ها را پرداخت می‌کند.

وی افزود: من نمی‌فهمم شهردار سن‌دیگو چه نیازی به حضور در آنجا داشت. فکر می‌کنم او فقط می‌خواست به خاطر موج منفی که علیه وی در رسانه‌ها ایجاد شده باسرعت از شهر خارج شود.

چندی پیش بین فیلنر و دادستان سن‌دیگو اختلافی پیش آمد که به دنبال آن فیلنر با زور یکی از وکلای عالیرتبه را از جلسه شورای شهر اخراج نمود.

این گزارش در ادامه به سفرهای پیشین فیلنر مثلاً سفر وی به پاریس در سال ۲۰۱۱ که عضو کنگره آمریکا بوده اشاره نمود و هزینه این سفر را ۶۵۸۹ دلار دانست که یک گروه وابسته به منافقین آن را تقبل کرده بود.

«لژیستورم» که یک سازمان مستقر در واشنگتن است و به جمع آوری اطلاعات پیرامون کنگره آمریکا می پردازد، هزینه هتلی که فیلنر در آن سفر در آن اقامت داشته را به‌طور غیرمعمولی گران قیمت دانست.

یک نشریه محلی هم در آن زمان با انتشار خبر سفر رایگان فیلنر به پاریس، عکس فتوشاپ شده او را که در پاریس و درحالی که نوشیدنی و کیک در دست دارد چاپ کرد.

پیش از این هم شبکه تلویزیونی سن‌دیگو (KPBS) در گزارشی به حضور اخیر فیلنر در پاریس در زمانی که اختلاف وی با دادستان این شهر به موضوع داغ رسانه‌ها تبدیل شده بود و عدم ارائه توضیحات درباره این سفر از سوی شهردار این شهر پرداخته بود.

گفتنی است، زمانی که منافقین در لیست تروریستی آمریکا قرار داشتند، باب فیلنر از افرادی بود که دوشادوش رودی جولیانی و پاتریک کندی و تنی چند از جنگ‌طلبان آمریکایی ازحذف منافقین از این لیست به شدت حمایت می‌کردند.

....................

10 تیر ماه 92
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران،  نگاه، 
برچسب ها: یوتی سن‌دیگو، شهردار سن‌دیگو،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی