نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 12 تیر 1392
خبرنگار رادیو فردا همانند دیگر اخبار این رسانه در مورد همایش منافقین در پاریس، به مسخره کردن این شوی تبلیغاتی پرداخت.«حامیان سازمان مجاهدین خلق، تیپ و قیافشون به دیپلمات‌های خارجی از کشور بورکینافاسو که نمی‌خوره، ایرانی هم که نیستند، پس اینا چین؟ عاشقتم برای یک ساندویچ؟ پنج یورو می‌گیرم کاور زرد می‌پوشم؟ فضا پر می‌کنم به عشق سبیل مسعود؟ انجمن سینه‌چاکان کارتن‌خواب پاریس و حومه؟ فضا پر می‌کنیم، سیاهی لشکر می‌شویم، پیره‌زن خفه می‌کنیم؟...»

ویلپنت


به عشق یک ساندویچ فضا را پر می‌کنم!

به گزارش موسسه راهبردی دیده‌بان، فرهمند علی‌پور از خبرنگاران رادیو فردا (ارگان رسمی سازمان جاسوسی سیا و بخش فارسی رادیو اروپای آزاد) که ساکن ایتالیا است در صفحه فیس‌بوک خود با انتشار عکسی از اتباع کشور‌های آفریقایی در همایش منافقین در ویلپنت، این همایش را به سخره گرفت.
وی طی مطلبی با عنوان "حامیان سازمان مجاهدین خلق"! نوشت: «حامیان سازمان مجاهدین خلق، تیپ و قیافشون به دیپلمات‌های خارجی از کشور بورکینافاسو که نمی‌خوره، ایرانی هم که نیستند، پس اینا چین؟ عاشقتم برای یک ساندویچ؟ پنج یورو می‌گیرم کاور زرد می‌پوشم؟ فضا پر می‌کنم به عشق سبیل مسعود؟ انجمن سینه‌چاکان کارتن‌خواب پاریس و حومه؟ فضا پر می‌کنیم، سیاهی لشکر می‌شویم، پیره‌زن خفه می‌کنیم؟...»

 ویلپنت

مجاهدین خلق

دیگر خبرنگاران و رسانه‌های خبری غربی فارسی‌زبان، امسال بر خلاف سال‌های گذشته به جای پوشش این مراسم هر یک در مطلبی این تجمع و شرکت‌کنندگان اجاره‌ای آن را به سخره گرفتند و مطالبی طنز در این خصوص منتشر کردند.
گفتنی است سازمان منافقین هر ساله در سالروز 30خرداد1360 (آغاز حرکت مسلحانه این گروه در ایران) با صرف هزینه‌های هنگفت به برگزاری یک مراسم پرخرج در پاریس می‌پردازند و برای سخنرانان از سیاست‌مداران و مقامات بازنشسته اروپایی و آمریکایی به لطف پرداخت مبالغی کلان و برای مستمعین و شرکت‌کنندگان از آوارگان و گدایان شهر‌های مختلف اروپا و پرداخت مقدار کمی پول و چند وعده غذا استفاده می‌کنند.
.......................
12 تیر ماه 92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: خبرنگار رادیو فردا، ویلپنت، بورکینافاسو، صفحه فیس‌بوک،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی