نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

هفته نامه مک لینز کانادا در گزارشی فاش ساخت که فرقه تروریستی مجاهدین خلق برای پر کردن صندلی های خالی سالن جشنی که هر ساله در ویلپن فرانسه برگزار می کند از افراد غیر ایرانی استفاده می کند.

نوید رهایی

سوء استفاده از دانشجویان غیر ایرانی با وعده تور تفریحی  


افشاگری هفته نامه کانادایی از جشن منافقین:

هفته نامه مک لینز کانادا در گزارشی فاش ساخت که فرقه تروریستی مجاهدین خلق برای پر کردن صندلی های خالی سالن جشنی که هر ساله در ویلپن فرانسه برگزار می کند از افراد غیر ایرانی استفاده می کند.

این گزارش می افزاید بنابر اطلاعات منتشر شده  و از جمله مصاحبه ای که با دانشجوی قرقیزی در رایو آزادی اروپا منتشر شده عموم این افراد دانشجویانی غیر ایرانی بودند که به خاطر هزینه اندک یک تور تفریحی به پاریس در این تجمع حضور پیدا کرده بودند.

در این گزارش با عنوان "مجاهدین چگونه تجمع های خود را با دانشجویان غیر ایرانی پر می کنند" به حضور یک نماینده پارلمان کانادا در تجمع سال گذشته اشاره شده و گفته شده  امسال ظاهرا هیچ پارلمانتری در این تجمع دروغین شرکت نکرده بود.

 این گزارش که "مایکل پترو"  آن را نوشته می افزاید: به نظر می رسد امسال هیچ پارلمانتر کانادایی این سفرهای پرهزینه  تفریحی را از شاخه سیاسی مجاهدین خلق یعنی شورای ملی مقاومت قبول نکرده است.

بر اساس فهرست سفرهای رایگانی که به مجلس عوام کانادا اعلام شد سال گذشته تنها "جودی گرو"، نماینده لیبرال این مجلس در اجلاسی با عنوان "رویداد جهانی حقوق بشر" که توسط "انجمن ایران دموکراتیک" برگزار شده بود شرکت کرد.

مایکل پترو بلافاصله اضافه می کند به نظر می رسد این عنوان هم جدیدترین نامی است که مجاهدین خلق برای خود در کانادا برگزیده است.

بنابر گفته "گرو" هزینه این سفر، اقامت و هدایایی که توسط شورای ملی مقاومت دریافت کرده بالغ بر 2 هزار دلار بوده است.

 در پایان این گزارش ضمن اشاره به استرس فراوان و فضای امنیتی که به این دانشجویان در جریان تجمع اعمال شده بود با کنایه ای طعنه آمیز خطاب به " جودی گرو " پارلمانتر کانادایی که سال گذشته در جشن منافقین حضور یافت گفته شده که امیدواریم سفر شما به این وضعیت نبوده باشد.

..................

14 تیر 92


 

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به : فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  پرونده،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: تور تفریحی، هفته نامه کانادایی، مایکل پترو، هفته نامه مک لینز کانادا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی