نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 15 تیر 1392

فرزانه میدانشاهی برای خیلی ها که اسیر فرقه رجوی بودند نامی آشناست با خود شیرینی توانست کرسی های مختلفی را در فرقه رجوی کسب کند.  روزی که به ما ابلاغ می کردند در چادر خواهر فرزانه با شما نشست دارد موهای بدنمان سیخ می شد و با خودمان می گفتیم کی می شود از شر این زن خلاص شویم این زن آنقدر بی کادر و چارچوب بود که در نشست ها فحش های ناموسی به افراد می داد بدون اینکه کمی شرم کند.

فرزانه میدانشاهی

مهره سرسپرده فرقه رجوی


فرزانه میدانشاهی شکنجه گر فرقه رجوی!

فرزانه میدانشاهی برای خیلی ها که اسیر فرقه رجوی بودند نامی آشناست با خود شیرینی توانست کرسی های مختلفی را در فرقه رجوی کسب کند چند سالی که من در مقر زهره قائمی بودم این زن معاون زهره قائمی بود زنی تازه به دوران رسیده و دنبال این بود که کرسی بالاتری را کسب کند در نشست هایی که با لایه های مختلف برگزار می کرد کارش پاچه گرفتن نفرات در مقر بود و حرفش این بود که حق خواهر مریم را از گلویتان بیرون می کشم کارش در مقر سرکوب و شکنجه روحی اسیران بود و از این طریق کارش را پیش می برد.

 یادم می آید در نشست طعمه در چادرها که به دیگچه معروف بودند با ما نشست می گذاشت.  روزی که به ما ابلاغ می کردند در چادر خواهر فرزانه با شما نشست دارد موهای بدنمان سیخ می شد و با خودمان می گفتیم کی می شود از شر این زن خلاص شویم این زن آنقدر بی کادر و چارچوب بود که در نشست ها فحش های ناموسی به افراد می داد بدون اینکه کمی شرم کند.

هر چه باشد در مدرسه رجوی آموزش خود را فرا گرفته است و از طرفی شکنجه گر ماهریست زن های مخالف خط و خطوط فرقه در زندانهای رجوی را شکنجه می کرد فقط برای اینکه کرسی بالاتری را کسب کند . در حال حاضر با فرمان شخص رجوی این خانم به عنوان فرمانده جبهه آلبانی معرفی شده است واقعا بایستی به ابله بودن رجوی خندید در کشور اروپایی می خواهد جبهه تشکیل دهد.

سئوال این جاست که این ابله این همه توهم را از کجا بدست آورده خود رجوی بارها در نشست ها خطاب به جمع می گفت شما را اگر در دل بورژوازی رها کنند هر کسی می رود بدنبال کار خودش تنها ماندگاری شما فقط در پادگان اشرف است در خبری خواندم افرادی که به تازگی به آلبانی رفته اند به حرفهای فرزانه میدانشاهی گوش نمی دهند تازه این اول تنش در رابطه با اسیران در فر قه رجوی است و رجوی و سرانش بایستی فکر دیگری به حال خودشان بکنند به عینه می بینیم که تشکیلات منگل رجوی روز به روز در آستانه نابود شدن است .
منبع: انجمن نجات مرکز اراک

15تیرماه 92
طبقه بندی: تهران،  لیبرتی، آلبانی،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  زنان،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: فرزانه میدانشاهی، شکنجه گر، فرقه رجوی، آلبانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی