نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 16 تیر 1392

منافقین برای فریب افکار عمومی، لباس میش برتن کردند

منافقین

هنگامی که در سال 1991 میلادی صدام در اوج بحران داخلی قرار گرفته و هلیکوپترهای توپدار وی نیز نتوانست گرهی از مشکلات بعث بگشاید. این گروهک منافقین بود که در شمال و جنوب به جان مردم عراق افتادند و تا توانستند از آنها کشتند و حتی از رفتن تانکهایشان بر روی اجساد عراقیها هم امتناع نکردند.

طرح جدید منافقین برای حضور در کردستان/
منافقین برای فریب افکار عمومی، لباس میش برتن کردند


این گروهک اعلام کرده است که آنها خواهان اتونومی و فدرالیسم برای کردها در آینده سیاسی ایران هستند. بدون شک این موضع گیری با تفکرات و اقدامات رهبران این مسلک، تفاوت ماهوی زیادی دارد و هر انسان واقع بینی می داند که این اعلامیه با اهدافی صورت گرفته است.

گروه بین الملل ـ هنگامی که در سال 1991 میلادی صدام در اوج بحران داخلی قرار گرفته و هلیکوپترهای توپدار وی نیز نتوانست گرهی از مشکلات بعث بگشاید. این گروهک منافقین بود که در شمال و جنوب به جان مردم عراق افتادند و تا توانستند از آنها کشتند و حتی از رفتن تانکهایشان بر روی اجساد عراقیها هم امتناع نکردند.

با افول قدرت صدام در عراق این سازمان تروریستی نیز گرفتار آفت هم کیشان خود یعنی صدام حسین شد. اما در طول این سالها این سازمان تروریستی کوشیده است که از طریق بخشش پول افکار عمومی عراقی ها را نسبت به خود تغییر دهد. در این میان آنها به برخی از احزاب مخالف و ضد انقلاب نیز پیوستند تا شاید فرجی شود که نمونه برجسته آن را می توان در توافقنامه این سازمان جهنمی با سازمان ایزوله شده خبات دید.

به گزارش خبرنگار بولتن نیوز، در تازه ترین اقدام، این گروهک اعلام کرده است که آنها خواهان اتونومی و فدرالیسم برای کردها در آینده سیاسی ایران هستند. بدون شک این موضع گیری با تفکرات و اقدامات رهبران این مسلک، تفاوت ماهوی زیادی دارد و هر انسان واقع بینی می داند که این اعلامیه با اهدافی صورت گرفته است:

1- گرفتن مشروعیت از جامعه کردهای ایران که به اعتبار این سازمان تروریستی گروههای ضد انقلاب آنها را نمایندگی می کنند در حالیکه انتخابات اخیر کشور و بخصوص مشارکت بالای مردم کردستان در آن نشان داد که این گروهها نه تنها نماینده مردم کردستان نیستند بلکه عنان مردم کرد در اختیار خود مردم و نه هیچ گروه ایزوله شده دیگری است.

2- منافقین قصد دارند با این اقدام با جلب توجه رهبران کرد عراقی، پایگاهی برای خود در کردستان عراق دست و پا کنند و این بهترین و اولین کار برای آنها ست تا نشان دهند انها یک سازمان برای کل ایران هستند فارغ از اینکه خود مردم کرد عراق چه مصیبت ها که از دست این جانی ها نکشیدند. عملیات مروارید این سازمان که چون مروارید ننگ بر پیشانی این سازمان می درخشد نشان از ماهیت و ورویکرد منافقین نسبت به کردها دارد . حال چگونه است که انها مدافعان حقوق کردها شده اند.و این نکته بسیار مهمی است که نه تنها مسئولین کشور بلکه رهبران کرد عراقی نیز به خوبی بایستی به آن واقف باشند.

3- منافقین قصد دارند با دادن وعده های خاک به گروههای معارض و ضد انقلاب خود را بعنوان قلب تپنده مخالفین احیاء کند فارغ از اینکه این سازمان و سازمانهای مشابه سالهاست از حافظه تاریخی مردم پاک شده اند و تنها انچه از این سازمان برای مردم ایران باقی مانده است مزدوری و خیانت است وبس.

این اقدام منافقین بدون شک پوشیدن لباس میش برای فریب افکار عمومی مردم کردستان بوده و معنای دیگری ندارد و مردم خوب می دانند که چه کسانی مدافع حقوق آنها هستند.

بولتن نیوز
16 تیر92
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران،  کردکشی،  فتنه و فریب، 
برچسب ها: منافقین، افکار عمومی، کردستان، لباس میش، گرگ،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی