نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فرماندار چابهار گفت که با هوشیاری نیروهای انتظامی عامل حمله تروریستی هنگام ورود به مقر فرماندهی انتظامی این شهرستان کشته شد.

چابهار

حمله تروریستی به مقر فرماندهی انتظامی چابهار
 

به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از خبرگزاری ایرنا، ایرج حیدری این حمله تروریستی را ساعت ۹ و ۱۰ دقیقه صبح امروز عنوان و بیان كرد: عامل تروریستی كه به سلاح كلت كمری و كمربند انفجاری و همچنین نارنجك مجهز بود، قبل از ورود به داخل مقر انتظامی در مقابل در ورودی شناسایی و مورد هدف گلوله قرار گرفته است.


به گفته وی، عامل تروریستی بعد از اینكه متوجه شناسایی نیروهای انتظامی شده، اقدام به تیراندازی به طرف نگهبان دژبان درب ورودی می كند كه در اثر این تیراندازی، یك سرباز وظیفه از ناحیه پا زخمی می شود.
حیدری تصریح كرد: در پی آتش متقابل نیروهای انتظامی، عامل تروریستی قبل از اینكه بتواند كمربند انفجاری و نارنجك همراه خود را منفجر كند به هلاكت رسید.


فرماندار چابهار تاكید كرد: جلیقه انفجاری این عامل تروریستی در ساعت ۱۰ صبح از سوی نیروهای قرارگاه شهید پولادی چك و خنثی شده است.

گفتنی است، حجت الاسلام حمیدی، مدیرکل دادگستری سیستان و بلوچستان نیز از بازداشت 4 عضو گروهک ریگی طی چند روز اخیر به منظور عملیات تروریستی با جلیقه های انفجاری خبر داد که قصد ورود به استان سیستان و بلوچستان برای اقدامات خرابکارانه و تروریستی را داشتند که به محض ورود به این استان بازداشت شدند.
 
18تیر1392
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  عملیات تروریستی، 
برچسب ها: چابهار، عملیات تروریستی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی