نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 19 تیر 1392
در حدود یک ماه نیم گذشته فرقه رجوی فردی بنام علی خلخال که از کادرهای سابق سازمان بوده و در قسمت زندان های اشرف تحت نظر محمد سادات دربندی معروف به کاک عادل مشغول به فعالیت بوده است ،بدون هیچ تحرک مشهود وی را به نروژ منتقل کردند.
انتقال یکی از اعضای نزدیک به رجوی از عراق به نروژ

 گفته می شود افرادی همچون علی خلخال بدلیل نزدیکی به رجوی از اسرار فرقه منافقین مطلع اند. رجوی در تلاش است افرادی همانند خلخال را از عراق به کشورهای اروپایی منتقل کند.رویداد، یک منبع آگاه طی تماسی با رویداد از خبری در خصوص فرار یکی از عناصر منافقین به نروژ پرده برداشت.

در حدود یک ماه نیم گذشته فرقه رجوی فردی بنام علی خلخال که از کادرهای سابق سازمان بوده و در قسمت زندان های اشرف تحت نظر محمد سادات دربندی معروف به کاک عادل مشغول به فعالیت بوده است ،بدون هیچ تحرک مشهود وی را به نروژ منتقل کردند.

این شخص در سال 73 که رجوی بیش از 500 نفر از اعضای سازمان را زندانی کرده بود یکی از نفراتی بود که در نگهداری زندان ها نقش بسزایی را به عهده داشت و در همان سال چهار نفر از کشته شدگان این جریان مانند فرهاد طهماسبی اهل کرج و جلیل بزرگمهر اهل کرمانشاه و پرویز احمدی را افرادی همچون خلخال دفن کردند و هم اکنون از محل دفن ایشان باخبر است.

گفته می شود افرادی همچون وی بدلیل نزدیکی به رجوی از اسرار فرقه منافقین مطلع اند.رجوی در تلاش است افرادی همانند خلخال را از عراق به کشورهای اروپایی منتقل کند.

گفتنی است علی خلخال بصورت خانواده ای در اشرف به سر می برد که پس از انقلاب ایدئولوژیک در پادگان اشرف ،دو پسر خود را در زمان جنگ اول خلیج به نروژ می فرستد که هم اکنون یکی از ایشان پزشک و فرزند دیگر وی شرکت تاکسیرانی دارد.

کار عمده علی خلخالی در اشرف زندان بانی و شکنجه بوده است.

حسن عزتی معروف به نریمان و بهرام جنت سرا معروف به مختار از جمله همکاران علی خاخال بوده اند،مجید عالمیان قبل سال58 نیز که فرماندار بابل و آمل بود پس از بیرون رفتن از فرمانداری به منافقین می پیوند و در پادگان اشرف همکار خلخال می شود.

علی خلخال از طریق ویزای جعلی فرانسوی از مرز ترکیه یا اردن به نروژ فرستاده شده است.

سران فرقه تاکید کردند که این مسئله افشا نشود چرا که این خبر می تواند ماهیت عناصر منافقین را افشا کند.

19/04/92
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  لیبرت نیوز، 
برچسب ها: انتقال علی خلخال، عراق به نروژ، لیبرتی اروپا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی