نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

اعضای جداشده گروه تروریستی مجاهدین در آلمان و فرانسه، در محکومیت اقدامات فریب‌کارانه سرکرده این گروه برای جلب حمایت اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها و پیشبرد اهداف شومش، تظاهرات کردند. در این تظاهرات‌ به شهروندان فرانسوی و آلمانی و رسانه‌های رسمی و معروف دو کشور اطلاعاتی درباره جنایات سرکرده این گروه تروریستی ارائه شد.

تظاهرات اعضای جداشده  در فرانسه و آلمان علیه مریم رجوی

تظاهرات اعضای جداشده مجاهدین در فرانسه و آلمان علیه مریم رجوی


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، افراد جدا شده از گروه تروریستی مجاهدین طی دو هفته گذشته، دو تظاهرات در شهرهای «پاریس» فرانسه و «کلن» آلمان علیه «مریم رجوی» سرکرده این گروه برگزار کردند.

یکی از افراد جدا شده از مجاهدین  گفت: این تظاهرات‌ها در رد شیوه‌های مختلف فریب رشوه و غلو سرکرده مجاهدین برای جلب دوستی ایرانی‌ها و خارجی‌ها در اروپا و آمریکا و دستیابی به حمایت و پشتیبانی آنها برگزار شد. وی با این اقدامات می‌خواهد همه از مواضع و مطالبات این گروه حمایت کنند که در راس این مطالبات، ابقای اعضای این سازمان در عراق و بازگرداندن آنها از اردوگاه «لیبرتی» در بغداد به اردوگاه «اشرف» در استان «دیالی» عراق است.

وی افزود: در این تظاهرات‌ به شهروندان فرانسوی و آلمانی و رسانه‌های رسمی و معروف دو کشور اطلاعاتی درباره جنایات سرکرده این گروه تروریستی ارائه شد.

این عضو جدا شده از مجاهدین گفت: در میان شرکت‌کنندگان و سازماندهی‌کنندگان این تظاهرات تعدادی از مقامات سابق گروه مجاهدین نیز حضور داشتند که معتقدند پافشاری سرکرده این گروه برای باقی ماندن اعضای خانواده این افراد در عراق، این است که آنها قربانی این جدایی شوند.

منبع:  پایگاه اطلاع رسانی قربانیان ترور
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۲
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  آلمان،  افشاگری،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: تظاهرات، اعضای جداشده، فرانسه و آلمان، مریم رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی