نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بی شک جاسوسی باند تروریستی رجوی از پروژه هسته ای ایران،که سابقا در خدمت صدام حسین انجام می گرفت،امروز در راستای حمله و هجوم نظامی به ایران توسط آمریکا و اسرائیل صورت می گیرد.اما گذشت زمان نشان داد که غربی ها هوشیار تر از آن هستند که در دام باند شیاد رجوی گرفتار شده و روی اطلاعاتی که آنان درز می دهند حساب باز کنند!

جیغ جاسوسی

تداوم جاسوسی مجاهدین از برنامه هسته ای ایران + آقایان مجاهد خیانت جدید مبارک

 

آریا ایران، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۳: … ظاهرا انتخاب آقای روحانی به عنوان رئیس جمهوری که رسانه های غربی از او بعنوان  «رئیس جمهور منتخب مردم ایران» نام  می برند،بدجوری به مریم رجوی ملکه تروریست های  اورسوراواز برخورده است.او که در برنامه نمایشی اخیر خود در ویلپن برای نئوکان های عزیز آمریکایی سخنرانی می کرد،متذکر شده بود،آقای حسن روحانی میانه رو و اصلاح طلب نیست.او تاکید  کرده بود مجاهدین  و …
 

 
سازمان مجاهدین در سال ۲۰۰۲ مرکز غنی سازی اورانیوم در نطنز و آب سنگین اراک را افشا کرده بود اما تحلیلگران می گویند افشای اطلاعات توسط این سازمان در همه موارد درست نبوده است، به علاوه مجاهدین خلق اهداف سیاسی خاصی را دنبال می کنند.
 
در سال ۲۰۱۰ سازمان مجاهدین یک مرکز هسته ای را در غرب تهران افشا کرد و مقامهای امریکا گفتند سالهاست از آن مرکز باخبر بوده اند و دلیلی ندارند که سایتی هسته ای بوده باشد.
 
این آخرین ادعا درباره سایت محرمانه جدید یک ماه بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران، و در حالی صورت گرفته که انتخاب حسن روحانی خوش بینی ها و امیدهایی برای حل و فصل برنامه جنجالی اتمی ایران به وجود آورده است.(موضع رسمی آمریما-صدای آمریکا-۲۰ تیر۱۳۹۲-۱۱ ژوئیه ۲۰۱۳)
 
شورای بدنام رجوی با انتشار اطلاعیه ای مدعی شد جدیدترین پروژه هسته ای ایران در دماوند که از ۵۰ منبع اطلاعاتی گردآوری کرده، توسط آقای حسن روحانی حمایت می شود.
 
بی شک جاسوسی باند تروریستی رجوی از پروژه هسته ای ایران،که سابقا در خدمت صدام حسین انجام می گرفت،امروز در راستای حمله و هجوم نظامی به ایران توسط آمریکا و اسرائیل صورت می گیرد.اما گذشت زمان نشان داد که غربی ها هوشیار تر از آن هستند که در دام باند شیاد رجوی گرفتار شده و روی اطلاعاتی که آنان درز می دهند حساب باز کنند!
 
در چند مورد نیز اطلاعاتی که تحت عنوان افشاگری اعلام نموده بودند،پس از بازرسی توسط آژانس انرژی هسته ای ،دروغین اعلام گردید و مشخص شد،فرقه رجوی توسط نهادهای اطلاعاتی ایران بازی خورده اند.
 
ظاهرا انتخاب آقای روحانی به عنوان رئیس جمهوری که رسانه های غربی از او بعنوان «رئیس جمهور منتخب مردم ایران» نام می برند،بدجوری به مریم رجوی ملکه تروریست های اورسوراواز برخورده است.او که در برنامه نمایشی اخیر خود در ویلپن برای نئوکان های عزیز آمریکایی سخنرانی می کرد،متذکر شده بود،آقای حسن روحانی میانه رو و اصلاح طلب نیست.او تاکید کرده بود مجاهدین و شورای بدنام او را به عنوان رئیس جمهور اصلاح طلب انتخاب کرده اند.به همین دلیل حسن روحانی نماینده مردم ایران نمی تواند باشد.
 
استدلال زن سوم رجوی اکنون با این جاسوسی تکمیل شد.حال باید دید از آن ۵۰ منبع اطلاعاتی که مجاهدین در این پروژه نام برده اند،کدامیک این خانم را به بازی در زمین آقای روحانی و به رقص افشاگری درآورده است؟
 
آریا ایران
 
***
 
سایت مشکوک به فعالیت اتمی در دماوند
 
روز پنجشنبه سازمان مجاهدین خلق اعلام کرد اطلاعاتی درباره یک سایت محرمانه هسته ای زیرزمینی در ایران به دست آورده است، بدون آن که مشخص کند چه نوع فعالیتهای اتمی قرار است در آن جا انجام شود.
 
سازمان مجاهدین در سال ۲۰۰۲ مرکز غنی سازی اورانیوم در نطنز و آب سنگین اراک را افشا کرده بود اما تحلیلگران می گویند افشای اطلاعات توسط این سازمان در همه موارد درست نبوده است، به علاوه مجاهدین خلق اهداف سیاسی خاصی را دنبال می کنند.
 
در سال ۲۰۱۰ سازمان مجاهدین یک مرکز هسته ای را در غرب تهران افشا کرد و مقامهای امریکا گفتند سالهاست از آن مرکز باخبر بوده اند و دلیلی ندارند که سایتی هسته ای بوده باشد.
 
این آخرین ادعا درباره سایت محرمانه جدید یک ماه بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران، و در حالی صورت گرفته که انتخاب حسن روحانی خوش بینی ها و امیدهایی برای حل و فصل برنامه جنجالی اتمی ایران به وجود آورده است.
 
ایران مدعی است برنامه اتمی اش صلح آمیز است و اتهامات اسرائیل و ایالات متحده را درباره اهداف نظامی این برنامه رد می کند.
 
ولی سر باز زدن ایران از گشودن کامل سایت های هسته ای کشور بر روی بازرسان آژانس اتمی وابسته به سازمان ملل باعث اعمال تحریمهای سختی از سوی غرب بر ایران، و تهدید نظامی اسرائیل برای حمله پیشگیرانه به ایران شده است.
 
سازمان مجاهدین خواهان سرنگونی جمهوری اسلامی است و به گزارش رویترز، نیروهایش سالها در دهه ۱۹۸۰ میلادی در عراق و در کنار نیروهای صدام حسین علیه ایران جنگیده اند.
 
«شورای ملی مقاومت» که شاخه سیاسی سازمان مجاهدین است می گوید سایت محرمانه جدید در مجموعه ای از تونل ها در ده کیلومتری شرق دماوند و ۵۰ کیلومتری شمالشرقی تهران واقع شده است. بنا بر همین گزارش ساختمان سایت جدید در سال ۲۰۰۶ آغاز شده و اخیراً تمام شده است.
 
مجاهدین عکسهایی ماهواره ای منتشر کرده که می گوید متعلق به این سایت است، ولی به گزارش رویترز تصاویر منتشر شده با شواهدی که نشان از برنامه ریزی برای سایت هسته ای دارد تطبیق نمی کند.
 
سخنگوی مجاهدین خلق میگوید نمی تواند بگوید چه نوع کار اتمی می تواند در این سایت انجام شود، ولی کسانی که دست اندرکار این پروژه هستند، نشان از اتمی بودن سایت دارد.
 
این سایت شامل ۴ تونل است و توسط گروه مهندسی مربوط به وزارت دفاع و سپاه پاسداران ساخته شده است. درازای ۲ تونل ۵۵۰ متر است و هر یک ۶ سالن بزرگ دارند. ایران در سال ۲۰۰۹ اعلام کرده بود که قصد دارد ۱۰ مرکز جدید غنی سازی اورانیوم – علاوه بر نطنز و فردو – بسازد، ولی اطلاعات زیادی در مورد سایتهای جدید منتشر نکرده است.
 
اورانیوم غنی سازی شده می تواند برای تولید سوخت اتمی و بمب اتمی به کار رود و غرب نگران است که مبادا هدف نهایی ایران تولید بمب اتمی باشد.
 
ایران بارها تهدید کرده است که خواهان نابودی اسرائیل است و غرب نگران است تولید بمب اتمی توسط ایران با این هدف باشد.
 
VOA
 
***
 
مجاهدین خلق مدعی وجود «پایگاه اتمی مخفی» در نزدیکی دماوند شد
 
سازمان مجاهدین خلق روز پنج‌شنبه، ۲۰ تیر، ادعا کرد به مستنداتی مبنی بر وجود یک پایگاه هسته‌ای مخفی در نزدیکی شهر دماوند، ۷۰ کیلومتری تهران، دست یافته است.
 
به گزارش خبرگزاری‌های فرانسه و رویترز، این گروه مخالف حکومت ایران می‌گوید که پایگاه یاد شده از سال ۲۰۰۶ وجود داشته اما در تونل‌هایی که داخل کوه حفر شده‌اند، پنهان مانده و به تازگی نیز چهار انبار خارجی آن تکمیل شده است.
 
سازمان مجاهدین خلق همچنین مدعی شده که حسن روحانی، رییس جمهوری منتخب و مسئول سابق مذاکرات هسته‌ای ایران، «نقشی کلیدی» در این برنامه داشته است.
 
این گروه که اوایل دهه ۱۳۴۰ در مخالفت با حکومت شاهنشاهی ایران تاسیس شد، برای سال‌ها در ایالات متحده به عنوان گروهی تروریستی شناخته می‌شد تا آن که سال گذشته وزارت امور خارجه آمریکا تصمیم به حذف آن از فهرست گروه‌های تروریستی گرفت.
 
با این حال مجاهدین خلق همان زمان هم که در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داشت، تلاش می‌کرد تا اطلاعاتی را درباره برنامه هسته‌ای ایران منتشر کند، چنانکه اوایل دهه ۱۳۸۰ مستنداتی را در ارتباط با سایت هسته‌ای نطنز ارائه داد که مورد توجه کشورهای غربی واقع شد.
 
اکنون نیز این گروه مدعی شده که به مستندات جدیدی درباره فعالیت‌های پنهان هسته‌ای ایران دست یافته است.
 
در همین زمینه شورای ملی مقاومت ایران که سازمان مجاهدین خلق نیز عضو آن است، اطلاعیه‌ای صادر کرده که می‌گوید اطلاعات مربوط به پایگاه مخفی هسته‌ای ایران را «۵۰ منبع اطلاعاتی که در بخش‌های مختلف حکومت ایران هستند» در طول یک سال گذشته در اختیار سازمان مجاهدین گذاشته‌اند.
 
این اطلاعیه می‌افزاید: «اسم رمز این پروژه معدن شرق یا پروژه کوثر است و پایگاه نیز در تونل‌هایی زیر کوهی اطراف شهر دماوند پنهان است.»
 
شورای ملی مقاومت ایران همچنین ادعا کرده است که محسن فخری‌زاده، از اعضای ارشد سپاه پاسداران، مدیریت شرکتی را بر عهده دارد که مسئول رسیدگی به این پروژه هسته‌ای است.
 
بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی پیش از این تلاش کرده که با آقای فخری‌زاده درباره برنامه اتمی ایران گفت‌وگو کند، اما این تلاش‌ها تاکنون ناکام مانده است.
 
از محسن فخری‌زاده به عنوان «مرد مرموز برنامه اتمی ایران» یاد می‌شود که چندی پیش مجله فارین پالیسی نام او را در فهرست ۵۰۰ شخصیت قدرتمند جهان قرار داد.
 
در ادامه اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران آمده است که این پروژه شامل ساخت ۳۰ تونل و ۳۰ انبار می‌شود.
 
این اطلاعیه سپس می‌گوید که اسناد کشف شده نشان می‌دهد روحانیون حاکم بر ایران به‌هیچ وجه قصد توقف «برنامه ساخت سلاح هسته‌ای» را ندارند.
 
شورای ملی مقاومت ایران در نهایت از آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خواسته است که از این پایگاه مخفی بازدید کند.
 
سازمان مجاهدین خلق از ابتدای دهه هشتاد بارها مدعی کشف پایگاه‌های مخفی هسته‌ای در ایران شده است ولی به جز مورد نطنز، در بقیه موارد ادعاهای آنها ثابت نشده است.
 
رادیو فردا
 
——–

سایت بالاترین ــ جمعه ۱۲ یولی ۲۰۱۳
 
http://www.balatarin.com/permlink/2013/7/11/3354909

آقایان مجاهد خیانت جدید مبارک!
 
متاسفانه سازمان جاسوسی مجاهدین که یک سازمان جاسوسی است و رهبران آن نیز می دانند که هیچ ارزشی برای ملت ایران ندارد هم اکنون دیگر از ملت ایران قطع امید کرده و همانند دوران صدام دنبال اربابی برای خوش رقصی و خیانت به ایران است و اساسا مساله این سازمان ایران و مردم ایران و بمباران ایران و یا افزایش تحریم ها که منجر به مرگ خاموش ملت ایران می شود نیز مساله نیست.
 
ایران و مردم ایران و حتی خوداعضا هم از زمان درگیری رجوی با آیت الله خمینی اهمیتی برای سازمان نداشته است رجوی با خمینی به طور مستقیم درگیر شد زیرا می دانست خمینی قصد ندارد او را رئیس جمهور کند نزدیک ده ها هزار تن از اعضای این سازمان را نه به خاطر ایران بلکه بخاطر سودای به قدرت رسیدن خود به قتل گاه فرستاد اگر خلخالی در یک سوی جنایات کشتار مجاهدین قرار دارد در سوی دیگر مسعود رجوی قرار دارد که بیشتر اعضا و باقیمانده عمر زندانیان لیبرتی را فدای خودخواهی خود کرد.
 
این سازمان در همین راستا در زمان جنگ در بمباران و جاسوسی در ایران ترور ارتشیان شکنجه و شنود بی سیم های ایرانیان عملیات های خرابکاری نهایت کمک را به صدام نمود و بعد از جنگ و مفلوک شدن بیشتر این بار به دامان اسرائیل پناه برد و برای ادامه حیات کثیف خود حاضر شد عملیات اتمی دولت ایران را افشا سازد تا شاید بتواند با این همه خوش رقصی برای ارباب اجازه ادامه حیات خود را داشته باشد.
 
این بار نیز این سازمان ادعا می کند که یکی از مکانهای اتمی ایران در دماوند را کشف کرده است اسم این عمل نه تنها مبارزه با رژیم نیست بلکه خیانت و جاسوسی و خنجر کشیدن بروی ملت ایران است و مردم به خوبی می دانند نوع جاسوسی ها و کشف کردن ها فقط و فقط به ضرر ملت ایران است زیرا باعث افزایش احتمال حمله و تحریم می شود که هر دوی آنها ملت ایران را نشانه می گیرد.
 
در منطقه ای که اسرائیل ۲۰۰ بمب اتمی دارد پاکستان چند ده بمب اتمی دارد ایران لازم است برای بقای خود حدقلا نیروگاه اتمی داشته باشد و هرگونه سنگ اندازی از سوی هر گروهی خیانت محسوب می شود این مساله به امنیت ملی ایران ربط دارد نه به رژیم و حکومت و ضد حکومت.آقایان مجاهد آقایان جاسوس وجود نیروگاه اتمی در دماوند نه به شما ربطی پیدا می کند نه به اسرائیل نه به آمریکا فقط به ملت و دولت فعلی ایران این مساله مربوط می شود با این نوع خوش رقصی ها نه آمریکایی ها جلوی شما استخوان پرتاب خواهند کرد نه ملت ایران گناهان شما را خواهند بخشید.
 
اگر هم منظور این سازمان از ادامه خیانت ها ثبت نام خود در رکوردهای گینس بعنوان خیانت کارترین سازمان سیاسی در تاریخ ایران و شاید جهان باشد با به شهادت رساندن چهار دانشمند هسته ای که با هر عقیده سیاسی جزو پاک ترین فرزندان ایران بودند نام مجاهدین خلق بعنوان خائن ترین سازمان سیاسی در تاریخ ایران ثبت شد نیازی به خیانت های بیشتر نبود..!درر کجای دنیا کدام سازمان سیاسی که اسم اپوزیسیون را بر ود می گذارد با همکاری اسرائیل اقدام به ترور نخبگان آن کشور می کند؟؟
 
ملت ایران با هر عقیده سیاسی حتی مخالفین جمهوری اسلامی نیز داشتن نیروگاه اتمی و حتی بمب اتمی را حق خود می داند و این توانایی متعلق به ایران است نه جمهوری اسلامی و گروهی که حاضر به لو دادن مکانهای نظامی و نیروگاههای آنها باشد را خائن می داند و این چنین گروهی را نه بعنوان اپوزیسیون بلکه بعنوان جاسوس می شناسد و سازمان مجاهدین خلق بخاطر این خیانت و خیانت های دیگر در نزد ملت ایران و دادگاه تاریخ روسیاه بوده و خواهد بود.
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  ایران ستیزی،  جاسوسی،  شورای تروریستی N C R، 
برچسب ها: جاسوسی اتمی، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی