نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فیلنر در بیانیه ای اعلام کرد:« شرمسارم از این که اذعان کنم در ادای احترام کامل به زنانی که برای من و با من کار می کردند، ناکام بودم و در برخی زمان ها آنها را مورد ارعاب قرار دادم.» باب فیلنر شهردار شهر سن دیگو آمریکا روز پنجشنبه به رفتار ناشایست خود با کارمندان زن اذعان اما اعلام کرد استعفا نخواهد کرد.

اذعان باب فیلنر به آزار جنسی اعضای زن شورای شهر

رسوایی حامی آمریکایی باندفاسد رجوی


اذعان باب فیلنر به آزار جنسی اعضای زن شورای شهر


رسوایی حامی آمریکایی باندفاسد رجوی


فیلنر در بیانیه ای اعلام کرد:« شرمسارم از این که اذعان کنم در ادای احترام کامل به زنانی که برای من و با من کار می کردند، ناکام بودم و در برخی زمان ها آنها را مورد ارعاب قرار دادم.»


باب فیلنر شهردار شهر سن دیگو آمریکا روز پنجشنبه به رفتار ناشایست خود با کارمندان زن اذعان اما اعلام کرد استعفا نخواهد کرد.
 
فیلنر گفت می خواهد نشان دهد « قادر به تغییر است.» او این سخنان را در کنفرانسی خبری و در واکنش به درخواست ها برای استعفای خود بیان کرد.
 
یک عضو سابق شورای شهر سن دیه گو و دو وکیل اعلام کردند دست کم یک زن ، شهردار سن دیه گو را به رفتار ناشایست متهم کرده است. این عضو سابق شورای سهر سن دیه گو گفت فیلنر 70 ساله اعضای زن شورای شهر را مورد آزار جنسی قرار داده است.
 
دو وکیل به نام های مارکو گونزالس و کوری بریگز از ارائه جزییات خودداری و اعلام کردند این آزارها به میزانی نبود که بتوان آن را در سطح رفتار مجرمانه قرار داد.
 
آنها اعلام کردند زن یا زن هایی که این اتهامات را مطرح کرده اند می خواهند ناشناس باقی بمانند.
 
مطرح شدن این ادعاها سمت فیلنر را در کمتر از یک سال بر عهده گرفتن سمت شهرداری سن دیه گو - دومین شهر بزرگ ایالت کالیفرنیا که یک میلیون و 300 هزار نفر جمعیت دارد - تهدید می کند.
 
فیلنر در بیانیه ای اعلام کرد:« شرمسارم از این که اذعان کنم در ادای احترام کامل به زنانی که برای من و با من کار می کردند، ناکام بودم و در برخی زمان ها آنها را مورد ارعاب قرار دادم.»
 
فیلنر گفت ساکنان سن دیه گو « حق دارند از من ناامید باشند.» او گفت:« من فقط از شما می خواهم به من فرصت دهید تا نشان دهم می توانم تغییر کنم.»
 
فیلنر به این موضوع اشاره نکرد که به سبب مطرح شدن این اتهامات استعفا خواهد کرد یا نه.
 
دونا فرای عضو سابق شورای شهر سن دیه گو - طی سال های 2002 تا 2006 - گفت با یکی از قربانیان صحبت کرده است. فرای از فیلنر خواست استعفا کند. فیلنر در بیانیه خود اعلام کرد :« وقتی دوستی همانند دونا فرای خواستار استعفای او شده است این بدان معناست که کار اشتباهی انجام شده است.»
 
به گزارش خبرگزاری رویترز از سن دیه گو، فیلنر گفت:« من به دورن خود مراجعه کردم و دریافتم که  باید و حتما رفتارم را تغییر خواهم داد.»
 
شهردار سن دیه گو افزود در پی کمک حرفه ای است و او و کارکنانش در برنامه های آموزشی شرکت خواهند کرد.

 ......................
23تیر ماه 92


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی داخلی ، خارجی فیس بوك، بالاترین، توئیتر و... به اشتراک بگذارید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.
با تشکر
نوید رهایی
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: باب فیلنر، آزار جنسی، اعضای زن شورای شهر، فرقه رجوی، حامیان رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی