نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مریم قجر این زن عقده ای که سالیان سال است در حسرت و آرزوی رئیس جمهوری ایران است ؛ در توهمات و خیالات بچگانه آنچنان غرق شده است که نمی خواهد نه واقعیتی را ببیند و نه بشنود.

خانم نسرین ابراهیمی
وحشت مریم قجر و کشف سایت محرمانه هسته ای جدید

منبع:  انجمن ایران ستارگان


به راستی داستان چیست که وقتی که رجوی ها خیلی تحت فشار قرار می گیرند و زمانی که اربابان آنها تمایلی به استفاده از آنها را نشان نمی دهند و در حاشیه قرار می گیرند و …. و زمانی که رئیس جمهوری مثل آقای خاتمی و یا آقای روحانی مطرح می شوند , به یکدفعه شاهد کشف یک سایت جدید هسته ای می شویم ؟

حقیقت این است که مریم قجر از مطرح شدن آقای روحانی به وحشت افتاده است , به طور خاص وقتی که سران کشورهای مختلف آمدن وی را تبریک گفته و از وی حمایت کردند

به یاد دارم وقتی که آقای خاتمی به رئیس جمهوری انتخاب شده بودند , رجوی به وحشت افتاده بود و زنش را به خارجه فرستاد تا به اصطلاح او را در مقابل آقای خاتمی قرار دهد.

و بعد هم شروع به عملیاتهای ضد مردمی در داخل ایران کرد که گروهها و سیاستمداران داخل کشور را به جان آقای خاتمی بیندازد که گویا مقصر ایشان است که به دلیل آزادی و فضای بازی که در جامعه حاکم کرده است , حال مردم امنیت ندارند و در حقیقت می خواست چهره آقای خاتمی را خراب کند.

و در درون تشکیلات هم هرکسی که به رجوی انتقاد می کرد را خاتمی زده می خواند و به شدت سرکوب می کرد.

و حالا با آمدن آقای روحانی همان وحشت دوران آقای خاتمی به جان وی و همسرش افتاده و ایشان در سوراخ موشش به وی گزارش محرمانه ای از سایت جدید هسته ای رسیده است.

مجاهدین از وحشت مطرح شدن آقای روحانی به پرت و پلا گویی و هزیان گویی افتاده اند.

حقیقت این است به دست آوردن اطلاعات سری ایران توسط شما مرغ پخته را هم به خنده وا می دارد , این همان تلاش شما برای مطرح کردن و بزرگ کردن و از پشه فیل ساختن خودتان است که گویا شما از قدرتی برخوردار هستید که اطلاعات مخفی یک کشوری را می توانید به دست بیاورید , ولی تنها قدرت شما که حقیقتا در این سی و اندی سال به خوبی آن را نشان داده اید به حق مزدوری , خود فروشی , مردم فروشی , خیانت , فریب و …. بوده است . اولا این فیل هوا کردن شما در مورد سایت جدید در این موقعیت فقط به دلیل وحشت از آمدن آقای روحانی و استقبال از وی توسط برخی قدرتهای بزرگ است , ثانیا اگر اطلاعاتی هم بوده و شما آن را مطرح کرده اید کیست که نداند اربابانتان در اختیار شما گذاشته اند!

مریم قجر این زن عقده ای که سالیان سال است در حسرت و آرزوی رئیس جمهوری ایران است ؛ در توهمات و خیالات بچگانه آنچنان غرق شده است که نمی خواهد نه واقعیتی را ببیند و نه بشنود.

حقیقت این است با انتخاب آقای روحانی و شرکت گسترده ای که انجام گرفت ملت ایران پیامشان را به جنگ طلبان و کسانی که مثل گرگ منتظر دریدن ایران هستند مثل همین مجاهدین و …. را دادند که آنها نه جنگ را برای کشورشان می خواهند و نه دخالت خارجی و نه به دنبال تغییر از بیرون هستند و با این پیام آب پاکی را روی دست مزدوران , وطن فروشان , جنگ طلبان و …. ریختند.

پس خوب است که مریم قجر گوشش را باز کرده و پیام ملت ایران را بشنود و دکانش را تعطیل کند.

نسرین ابراهیمی
23 تیر 92
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  زنان،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: کشف سایت محرمانه هسته ای جدید، مریم قجر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی