نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

براساس توافق برای ۲۱۰ نفر،مابقی افراد نیز در گروه های کوچک از عراق به آلبانی انتقال خواهند یافت و در روزهای آینده یک گروه از آنان به آلبانی خواهند رسید.در لیست آخرین گروه اعزامی ۹ مرد و ۷ زن قرار داشتند.

نوید رهایی

وزارت کشور آلبانی: تاکنون ۱۰۹ تن از اعضای مجاهدین خلق به تیرانا رسیده اند

وزارت کشور آلبانی اعلام کرد،از ابتدای نیمه اول ژوئیه ۲۰۱۳ تا کنون،تعداد ۳۸ تن دیگر از ساکنان لیبرتی به تیرانا رسیده و در کمپ «باربو» اسکان داده شده اند. این افراد در گروه های ۷ نفره،۱۷نفره و ۱۴ نفره از کمپ لیبرتی در عراق با هواپیما به فرودگاه « ریناس» که تحت تدابیر شدید امنیتی قرار گرفته،رسیده و پس از مراحل ثبت نام به کمپ بازسازی منتقل گردیده اند.
 
این پذیرش بدنبال ایجاد توافق و درخواست ایالات متحده آمریکا از دولت آلبانی برای اعطای پناهندگی به ۲۱۰ تن از اعضای مجاهدین خلق صورت گرفته است.
 آنها از طریق کمیساریای عالی پناهندگی سازمان ملل به تیرانا منتقل می شوند. دولت آلبانی وزارت کشور،نهادهای امنیتی و نهاد پناهندگی را موظف نموده است تا از نظر انسانی به مسائل و مشکلات آنان رسیدگی گردد.
 وزارت کشور به آنها در کمپ «باربو» آپارتمان،محل آموزش و زندگی طبق استانداردهای تایید شده توسط سازمان ملل در اختیار قرار داده و زندگی آنان را تامین نموده است.
 براساس توافق برای ۲۱۰ نفر،مابقی افراد نیز در گروه های کوچک از عراق به آلبانی انتقال خواهند یافت و در روزهای آینده یک گروه از آنان به آلبانی خواهند رسید.در لیست آخرین گروه اعزامی ۹ مرد و ۷ زن قرار داشتند.
 وزارت کشور آلبانی در پی گزارش آقای مارتین کوبلر به شورای امنیت سازمان ملل، نقض حقوق بشر اعضای مجاهدین در کمپ های مجاهدین در عراق را تایید نموده و تاکید کرده است،اقدام دولت آلبانی برای پذیرش ۲۱۰ تن از اعضای مجاهدین برای جلوگیری از خونریزی بیشتر در عراق صورت گرفته است.
 ۱۷ ژوئیه ۲۰۱۳
 آریا ایران
.......................
28 تیرماه 92طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  لیبرتی، آلبانی،  آرشیو 92 ،  اخراج و انتقال، 
برچسب ها: آلبانی، وزارت کشور آلبانی، اخراج منافقین، تیرانا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی