نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مارتین کوبلر، نماینده ویژه سازمان ملل در عراق گفت که روزانه صدها گزارش نظارتی را دریافت می‌کند که نشان می‌دهد زندگی ساکنین این اردوگاه به شدت تحت کنترل است. آنچه باعث نگرانی فزاینده است نقض حقوق بشر در اردوگاه حریه (اردوگاه لیبرتی) توسط مقامات این اردوگاه است.

2013/07/20 by Iran Interlink

گزارش نماینده سازمان ملل از نقض حقوق بشر در لیبرتی و فرار به جلو مریم رجوی


انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، بیستم ژوئیه ۲۰۱۳


نماینده دبیر کل سازمان ملل فرقه تروریستی مجاهدین خلق را متهم به نقض گسترده حقوق اعضاء این فرقه در کمپ لیبرتی در عراق کرد.
 
خبرگزاری رویترز گزارش داد که مارتین کوبلر، نماینده ویژه سازمان ملل در عراق که قرار است ماه آینده عهده‌دار همین سمت در جمهوری دموکراتیک کنگو شود روز سه‌شنبه به شورای امنیت گفت که سازمان ملل شکایتی را در خصوص مقامات ارشد گروهک تروریستی منافقین در عراق دریافت کرده است.
 
وی افزود: آنچه باعث نگرانی فزاینده است نقض حقوق بشر در اردوگاه حریه (اردوگاه لیبرتی) توسط مقامات این اردوگاه است.
 
کوبلر گفت که روزانه صدها گزارش نظارتی را دریافت می‌کند که نشان می‌دهد زندگی ساکنین این اردوگاه به شدت تحت کنترل است.
 
وی افزود: تعداد قابل توجهی از ساکنین به ناظران سازمان ملل گزارش داده‌اند که برای ترک اردوگاه، مشارکت در روند اسکان مجدد پیشنهاد شده توسط کمیسیاری عالی سازمان ملل، تماس با اعضای خانواده خود در خارج از عراق و یا برقرای تماس با سایر بستگانشان حتی در داخل خود اردوگاه از هیچگونه آزادی برخوردار نیستند.
 
این گزارش مارتین کوپلر واکنش های زیادی را برانگیخته است. فرقه مجاهدین خلق در پاسخ به گزارش افشاگرانه نماینده سازمان ملل در بیانیه ای که می توان نوعی ” آن را فرار به جلو” خواند خواستار بازگشایی درهای لیبرتی به روی خبرنگاران شده است!
 
در این بیانیه به نقل از مریم رجوی گفته شده که سازمان ملل یک کمیته حقیقت یاب برای بازگشایی کمپ لیبرتی بفرستد!!
 
این ادعای منافقین در حالی است که یکی از موارد مطرح در خصوص این فرقه در گزارش های مختلف نهادهای حقوق بشری درباره نقض حقوق بشر اعضاء مجاهدین خلق ایجاد حصار بسته در اطراف اعضاء و جدا کردن آن ها از اجتماع و نگه داشتن در فضای کاملا ایزوله است به گونه ای که حتی امکان دیدار با خانواده های خود را ندارند.
 
عوامل منافقین تاکنون به هیچ خبرنگار خارجی اجازه دیدار از کمپ لیبرتی نداده و مانع از اصلاع رسانی از اتفاقات داخل کمپ لیبرتی شده و پیش از آن پادگان اشرف می شد حال در سخنانی مضحک تقاضا کرده که درهای لیبرتی به روی خبرنگاران و و کلا باز شود.
 
سوال اینجاست چه کسی کمپ لیبرتی را به اسارت گاه تبدیل کرده است؟ مگر غیر از این است که خود رهبران فرقه با نگه داشتن اعضاء در فضای خفقان و اسارت گونه لیبرتی در راستای حفظ ساختار فرقه ای گروه هر گونه ارتباط این افراد با دنیای بیرون را منع کرده و نه تنها به خبرنگاران و رسانه ها که به نهادهای حقوق بشری نیز اجازه دسترسی به داخل این کمپ را نمی دهند؟
 
گزارش مارتین کوپلر نماینده سازمان ملل البته نخستین گزارش در خصوص نقض حقوق بشر ساکنان کمپ لیبرتی توسط رهبران فرقه تروریستی مجاهدین خلق نیست. پیش از این نیز بارها نهادهای حقوق بشری گزارش هایی درخصوص وضعیت اسفبار ساکنان پادگان اشرف که اخیرا به لیبرتی منتقل شده اند منتشر کرده بودند.
 
سازمان دیدبان حقوق بشر در سال ۲۰۰۵ میلادی با انتشار گزارشی به نام “خروج ممنوع” ابعاد هولناکی از نقض حقوق اولیه اعضای مجاهدین خلق در عراق و آموزه های شدیدا فرقه ای این گروه روشن کرد.
 
در این گزارش تصریح شده است که عوامل فرقه مجاهدین خلق مانع از تماس اعضاء با خانواده و ارتباط شان با دنیای بیرون شده و از خروج این افراد و جدا شدن آنها از رقه جلوگیری می کنند.

...........................

30تیر 92

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی داخلی ، خارجی فیس بوك، بالاترین، توئیتر و... به اشتراک بگذارید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.
با تشکر
نوید رهایی
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  لیبرت نیوز،  سازمان ملل، 
برچسب ها: نماینده سازمان ملل، نقض حقوق بشر، لیبرتی، کوبلر، فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی