نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

همزمان با نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره عراق که بخشی از آن به وضعیت این گروه تروریستی اختصاص داشت، این عده از مجاهدین که طی روزهای گذشته تعدادشان به کمتر از۱۰ نفر می رسید، امروز تعداد ۳۰ نفر از متکدیان و افراد سالخورده در نیویورک از ملیت های مختلف را به خدمت گرفته تا در مقابل سازمان ملل جمعیت خود را بیشتر نشان دهند.

هوادار کرایه ای

فرقه رجوی در نیویورک دست به دامان متکدیان شد


شمار اندکی از اعضای گروه تروریستی مجاهدین که مقابل مقر سازمان ملل علیه مسوولان عراقی و نماینده ویژه سازمان ملل در این کشور تجمع کرده و شعار سر می دهند، دست به دامان متکدیان نیویورکی نیز شده اند.
به گزارش ایرنا، امروز همزمان با نشست شورای امنیت سازمان ملل درباره عراق که بخشی از آن به وضعیت این گروه تروریستی اختصاص داشت، این عده از مجاهدین که طی روزهای گذشته تعدادشان به کمتر از۱۰ نفر می رسید، امروز تعداد ۳۰ نفر از متکدیان و افراد سالخورده در نیویورک از ملیت های مختلف را به خدمت گرفته تا در مقابل سازمان ملل جمعیت خود را بیشتر نشان دهند.
این عده با سروصدا و با کوبیدن برطبل موجی ازسروصدا را در مقابل سازمان ملل به راه انداختند و خواستار بازگشت به کمپ اشرف شدند.
یکی از کارمندان سازمان ملل که سالها در دفتر این نهاد بین المللی در تهران فعالیت داشته و با ساختار جمعیتی و نژادی ایران آشنا است با دیدن افرادی از رنگین پوستان در میان اجتماع این گروه تروریستی با شگفتی خطاب به یکی از اعضای این گروه تروریستی و با طنز گفت : هشت سال پیش که ایران بودم به بسیاری از استان ها و شهرهای مختلف سفر کردم، با چنین نژادی که امروز در میان شما می بینم، برخورد نکرده ام، آیا شما اصلاح نژاد کرده اید؟
این فرد در پاسخ به سوال طنزگونه کارمند سابق سازمان ملل در تهران واکنشی عصبی نشان داد و گفت: احتمالا شما هم به یکی از هوادار حکومت ایران تبدیل شده اید که چنین ما را مسخره می کنید.
پس از پایان تجمع این گروه تروریستی، خبرنگار ایرنا در نیویورک با دو تن از افراد سالخورده ای که با پوشیدن لباس نارنجی و پرچم این گروه به علت خستگی همچنان در مقابل سازمان ملل نشتسه بودند، گفت وگویی کوتاه انجام داد.
او نامش مالابایا و اهل آفریقای جنوبی است.
وی در پاسخ به این سوال آیا می دانید چرا در مقابل سازمان ملل تجمع کردید، گفت نه فقط امروز همچون گذشته برای یافتن لقمه نانی در مقابل گرانت سنترال مشغول گدایی بودم، دو نفر به من مراجعه کردند و گفتند اگر چند ساعت با گروه ما همراه شوید و در مقابل سازمان ملل با تکان دادن این پرچم ها شعار بدهید، ۲۰ دلار و یک وعده نهار به شما خواهیم داد، من هم با خوشحالی پذیرفتم.
این پیرزن سالخورده گفت : آنها به من گفتند ما یک گروه حقوق بشری هستیم و تلاش های ما در راه احترام به انسان هایی مثل شما است که هیچ سرپناه و کسی را ندارند.
پیرزن دیگری که عکس یکی از سرکرده های گروه تروریستی را در دست داشت، از او پرسیدم آیا صاحب این عکس را می شناسید، گفت : نه من کاری به این مسایل ندارم، تنها به فکر گرفتن ۲۰ دلار و صرف یک وعده غذای خوب بعد از چند روز گرسنگی هستم.
وی که علاقه ای به معرفی خود نداشت، گفت : گدایی هستم که شب ها در گرانت سنترال می خوابم ( ترمینال مرکزی قطار شهری و متروی نیویورک) و روزها به کار گدایی مشغولم و اگر کسی به من پول بدهد هر کاری که بتوانم، انجام می دهم.
گروه تروریستی مجاهدین مدت ها است که در اروپا و آمریکا از دانشجویان گرفته تا متکدیان و افراد سالخورده که هیچ گونه شناختی از ماهیت تروریستی آنها نداشته باشند، به عنوان عضوی از خود در تجمعات استفاده می کنند.
انجمن نجات
30 تیر 92
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: هوادارکرویورک، متکدی، گدای خیابانی، فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی