نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 4 مرداد 1392
قربانعلی حسین نژادمترجم سابق رجوی با بیان اینكه سركرده منافقین خود را مجتهد می دانست، افزود: رجوی سه سال متوالی از ما خواست تا به جای ماه رمضان در ماه محرم روزه بگیریم، چرا كه وی خود را یك مجتهد و حتی یك پیامبر می داند.

رجوی

مترجم سابق رجوی:

به جای رمضان در محرم روزه می گرفتیم !


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «هابیلیان» (خانواده شهدای ترور كشور)، قربان حسین نژاد مترجم سابق سركرده منافقین گفت: دلیل اصلی سكوت منافقین در مقابل توهین صورت گرفته به پیامبر اكرم(ص)، ترس آنها نسبت به از دست دادن حامیان غربی آنان است. علاوه بر آن رجوی جایگاه خود را از پیامبر اكرم(ص) بالاتر می داند به گونه ای كه صدها عضو زن گروه را به همسری خود برگزیده است.

این عضو سابق گروهك منافقین افزود: رجوی با صدها تن از زنان سازمان (منافقین) ازدواج دائم كرده و این كاملاً برخلاف سنت پیامبر و نص صریح آیات قرآن است.

حسین نژاد با اشاره به گفته های یكی از زنان ارشد جدا شده از گروهك نفاق گفت: رجوی پس از جمع آوری زنان در یك سالن و ازدواج جمعی با آنان، در مقابل چشمان همگی آنان اقدام به ارتكاب اعمال شنیع با آنها كرد.

مسئول سابق امور عراق در سازمان منافقین با اشاره به دیدگاه ها و اعمال ضد دینی رجوی گفت: به خاطر دارم كه رجوی برای سه سال متوالی و به بهانه گرمای تابستان به ما دستور داد به جای گرفتن روزه در ماه رمضان در ماه محرم روزه بگیریم. چرا كه وی خود را یك مجتهد و حتی یك پیامبر می داند.

.........................
92/05/04طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای قربانعلی حسین نژاد،  ایدئولوژی فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: رمضان، روزه رجوی، مترجم رجوی، ایدئولوژی منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی