نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یک جوان فرانسوی که در مراسم منافقین در ویلپنت پاریس شرکت کرده بود، از پشت پرده این مراسم گزارشی تصویری تهیه کرد. این جوان فرانسوی در قسمتی از مستند خود اعتراض عده‌ای از شرکت کنندگان در این مراسم را نیز به تصویر می‌کشد که در لحظه‌ای مناسب که سالن به حالت سکوت فرو رفته خطاب به مریم رجوی فریاد زدند: «دروغگو، اینجا یک فرقه است، اینها تروریست هستند.»

ویلپنت 2013
گزارش یک جوان فرانسوی از اعتراض و درگیری در مراسم منافقین

به گزارش موسسه راهبردی دیده‌بان،در مراسم امسال منافقین در ویلپنت پاریس که هر ساله و در سالگرد حرکت مسلحانه این گروهک در 30خرداد60 در تهران، برگزار می‌شود، تعدادی جوان فرانسوی شرکت کرده که یکی از آنها به ساخت گزارشی تصویری از این مراسم پرداخته‌ است.

در این فیلم کوتاه، گوینده به ملیت شرکت کنندگان در این مراسم اشاره می‌کند و اکثریت آنها را که از کشورهای لهستان، اکراین، آلمان، آفریقا و... به این مراسم آمده‌اند را توریست‌ می‌نامد که نه تنها هیچ اطلاعی از ماهیت و محتوای مراسم ندارند، بلکه در برابر این گروه کاملاً بی‌تفاوت بوده و فقط به انگیزه دریافت پول در این مراسم شرکت کرده‌اند.

در قسمت‌هایی از این ویدئو صندلی‌های خالی مراسم نمایش داده می‌شود که حتی پول‌های کلان منافقین برای جذب شرکت‌کنندگان اجاره‌ای هم موفق به پر کردن آنها نشده است.
گوینده با اشاره به حضور مریم رجوی در سالن که با سوت و دست و هیاهوی مصنوعی حاضرین همراه است، می‌گوید: صحنه جالب توجه در این لحظه آن است که عوامل این فرقه که در جای جای این سالن در حال مراقبت لحظه به لحظه از رفتار شرکت کنندگان هستند، با افرادی که پرچم‌ها و عکس‌های رجوی را تکان نمی‌دهند و کف و سوت نمی‌زنند برخورد می‌کنند!

این جوان فرانسوی در قسمتی از مستند خود اعتراض عده‌ای از شرکت کنندگان در این مراسم را نیز به تصویر می‌کشد که در لحظه‌ای مناسب که سالن به حالت سکوت فرو رفته خطاب به مریم رجوی فریاد زدند: «دروغگو، اینجا یک فرقه است، اینها تروریست هستند.»


معترضین حاضر در سالن در پاسخ به سوال جوان فرانسوی که از آنها در خصوص هویتشان پرسیده بود، گفتند: «یک عده شهروند فرانسوی هستیم، فرانسوی‌هایی که هوشیار هستیم و حاضر نیستیم در خاک ما فرقه‌ای بتواند فعالیتی انجام بدهد، این فرقه زمانی که ما خوابیم، بیدار و در حال رشد است.»

پس از مدت کوتاهی نگهبانان مراسم که از عوامل منافقین بودند، با خشونت تمام معترضین را از سالن بیرون کردند، اما معترضین مراسم در آخرین لحظات بروشورهایی را به میان جمعیت حاضر پرتاب کردند که بر روی برخی از آنها تصویری از خودسوزی اعضای منافقین در پاریس چاپ شده بود و نوشته بود: «این چهره واقعی مجاهدین است، خطر خطر، نگذارید اینها قربانی جدید بگیرند.»

ویلپنت 2013

نمونه‌ای از بورشورهای پخش شده توسط معترضین فرانسوی


گفتنی است مراسم منافقین در پاریس که هر ساله و در سالروز آغاز ترورهای این گروهک در سال 60 در تهران برگزار می‌شود، امسال با افشاگری‌های جالبی از سوی برخی شرکت کنندگان این مراسم روبه‌رو شد.

.....................
92/05/05طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری، 
برچسب ها: ویلپنت 2013، جوان فرانسوی، پخش بروشور، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی