نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

علی الموسوی، مشاور اطلاع رسانی نخست وزیر عراق گفت: حتی کشورهای غربی هم تمایلی به استقبال از اعضای گروهک تروریستی منافقین به علت جنایات علیه ملت عراق و خطرناک بودنشان ندارند. مشاور نخست وزیر عراق از کشورهای غربی که بغداد را به فشار بر ساکنان لیبرتی و پادگان اشرف متهم می‌کند خواست با استقبال هر چه سریعتر از اعضای این گروهک به حضورشان در عراق پایان دهند.
کشورهای غربی هم تمایلی به پذیرش گروهک منافقین ندارند
  


به گزارش انجمن دفاع از قربانیان تروریسم به نقل از اشرف نیوز، الموسوی در مصاحبه‌ای تلویزیونی خاطرنشان کرد‌: دولت عراق در صدد اخراج اعضای گروهک منافقین و پایان دادن به حضور آنان در خاک عراق است.
وی در ادامه افزود: این اقدام طبق توافقنامه امضا شده با هیئت سازمان ملل متحد در بغداد صورت خواهد گرفت.
مشاور نخست وزیر عراق از کشورهای غربی که بغداد را به فشار بر ساکنان لیبرتی و پادگان اشرف متهم می‌کند خواست با استقبال هر چه سریعتر از اعضای این گروهک به حضورشان در عراق پایان دهند.
علی الموسوی درخواست کشورهای غربی را از عراق جهت احترام به حقوق بشر، متناقض با مخالفت آنان با پذیرش اعضای این گروهک تروریستی دانست.
گفتنی است، علت اصلی برای حمایت از متواریان و اعضای گروهک منافقین سرپوش گذاشتن به کمک‌ها و ارتباطات پنهانی برخی از دولت‌های غربی و رژیم صهیونیستی با این گروهک تروریستی است. آموزش‌های جدید برای گروهک منافقین از سوی رژیم صهیونیستی و تلاش برای حفظ بقایای این گروهک تروریستی در منطقه و غرب برای استفاده ابزاری در آینده علیه ایران و حتی برخی دیگر از کشورهای منطقه با توجه به ماهیت تروریستی این گروهک باید از طریق جریان‌سازی‌ روانی و سیاسی مانند جمع‌آوری کمک برای پناهندگان و متواریان این گروهک تروریستی سرپوش گذاشته شود.

.......................
نوید رهایی
92/05/10طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: اشرف نیوز، الموسوی، دولت عراق، منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی