نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 10 مرداد 1392
صباح الساعدی؛ نماینده استان بصره در مجلس عراق از دادگاه های این کشور خواست عناصر دست اندر کار عملیات تروریستی از گروه مجاهدین را بر اساس مقررات و قوانین این کشور محاکمه کنند.دولت عراق بارها تاکید کرده است که اسنادی مبنی بر دخالت داشتن سازمان خلق در عملیات تروریستی در زمان صدام و پس از اشغال (عراق توسط امریکا) و همکاری با سازمان های تروریستی در دست دارد.

تروریست
عناصر گروه مجاهدین باید محاکمه شوند

صباح الساعدی؛ نماینده استان بصره در مجلس عراق از دادگاه های این کشور خواست عناصر دست اندر کار عملیات تروریستی از گروه مجاهدین را بر اساس مقررات و قوانین این کشور محاکمه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان به نقل از سیرنیوز؛ این نماینده مجلس عراق در گفت و گو با پایگاه اینترنتی اشرف نیوز افزود: دولت عراق بارها تاکید کرده است که اسنادی مبنی بر دخالت داشتن سازمان خلق در عملیات تروریستی در زمان صدام و پس از اشغال (عراق توسط امریکا) و همکاری با سازمان های تروریستی در دست دارد.

الساعدی اظهار داشت که عناصر گروه مجاهدین پیش از ترک عراق باید محاکمه شوند و به تعویق انداختن محاکمه جنایتکاران این گروه که خون عراقی ها را به زمین ریختند، به مفهوم "سستی و بی حرمتی" دستگاه قضایی در قصاص مجرمین خواهد بود.

این نماینده مجلس عراق همچنین خواستار لغو مصونیت پارلمانی نمایندگانی شد که با گروه های تروریستی و از جمله گروه مجاهدین همکاری می کنند و تاکید کرد که اینگونه افراد شایسته نمایندگی مردم عراق نیستند.

منبع:  کانون هابیلیان

۱۰ مرداد ۱۳۹۲
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: سیرنیوز، صباح الساعدی، فرقه رجوی، تروریست، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی