نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 12 مرداد 1392
این روزها که در آستانه اولین سال حذف نام این گروه از فهرست گروههای تروریستی آمریکا قرار داریم، بایستی تصریح کرد رهبری مجاهدین، این بار نمی تواند با شیوه های فرصت طلبانه، موج سواری، بازارگرمی و ارائه خود برای خوش خدمتی به بیگانگان و پیش فرستادن بقیه برای دفاع از خود،امتیاز بگیرد ...

تدپو
 
پیرامون یک خبر؛ حراج باندرجوی در واشنگتن

بدون شک رهبری مجاهدین از اظهارات آقای تدپو نماینده جمهوری خواه کنگره در باره همکاری این گروه با سازمانهای اطلاعاتی آمریکا، خوشحال و شادمان است و احتمالاً از این که رسانه ها ( در آمریکا و ایران ) آن چنان که انتظار داشتند به انعکاس این خبر نپرداخته و واکنش نشان نداده اند، اندوهگینند!

اظهارات آقای تد پو در راستای اصلی ترین سیاست مجاهدین یعنی نزدیکی به آمریکا و جلب حمایت این کشور ایراد شده است و واجد دو مؤلفه اساسی است؛ اولاً تلاش دارد تا ماهیت استالینیستی و غیردمکراتیک تشکیلات مجاهدین ( یعنی وجه منفی این گروه ) را با ادعای این که آنان خشونت را کنار گذاشتند بپوشاند و دوماً می کوشد استعداد آنها برای جاسوسی علیه ایران، به سبب ایجاد جذابیت برای دولتمردان آمریکا جهت استفاده از این گروه را مطرح نماید.

بدیهی است که بنابر یک قاعده عام امنیتی، اگر مجاهدین، همکار سرویسهای اطلاعاتی آمریکا بودند، علاوه بر این که ایشان حق نداشت در این باره سخنی بگوید، بیان این ارتباط به منزله افشای اسرار امنیتی برایش تبعات سنگینی داشت که هیچ فرد آشنا به قوانین آمریکا به خود جرأت ورود به این حیطه را نمی دهد. منظور آقای پو همان دروغ پردازیهای است که بقایای رجوی در رسانه های غرب در باره ایران پمپاژ می کنند.

به عبارتی این سخنان بازارگرمی برای باندرجوی در آمریکا است و نکته بسیار جالب توجه در اظهارات ایشان، به رغم آن که خارج کردن نام آنها از لیست گروههای تروریستی را اقدامی مطلوب ارزیابی کرده، آن است که تقلا می کند تا از این گروه در رابطه با تروریسم رفع اتهام کند که اساساً انگیزه اصلی مطلب نوشته شده توسط ایشان را تشکیل می دهد.

شکی نیست که این تلاش نشانگر واکنش دولتمردان آمریکا در مقابل پیشنهاد حمایت از مجاهدین است و می توان نتیجه گرفت که خروج از لیست گروههای تروریستی ایالات متحده، به رغم توهمات و خوش بینی های رهبری مجاهدین هیچ چیز را تغییر نداده است، سوگندخوردنهای آقای پو و سایر حامیان مجاهدین در باره این که آنها خشونت را کنارگذاشته اند کارسازنبوده و نیست.

بنابراین، این روزها که در آستانه اولین سال حذف نام این گروه از فهرست گروههای تروریستی آمریکا قرار داریم، بایستی تصریح کرد رهبری مجاهدین، این بار نمی تواند با شیوه های فرصت طلبانه، موج سواری، بازارگرمی و ارائه خود برای خوش خدمتی به بیگانگان و پیش فرستادن بقیه برای دفاع از خود،امتیاز بگیرد، رجوی ناگزیر است برای به دست آوردن حمایت آمریکا رسماً از اعمال خشونت های گذشته ابراز تأسف نموده و تعهد نماید که دیگر دست به خشونت نخواهد زد و به نقد استراتژی گذشته خود بپردازد.

با این توضیح سایت ایران دیدبان علت اصلی انعکاس این خبر را بعد از افشای آمادگی مجاهدین برای هرگونه وطن فروشی و خیانت، نشان دادن فلاکت و بدبختی این گروه می داند که برای ادامه حیات تشکیلاتی، حتی از انجام شرم آورترین اقدامات برای جلب حمایت آمریکا ابایی ندارند!

ایران دیدبان
......................
۱۳۹۲/۵/۱۲
 طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  نگاه، 
برچسب ها: امریکا مجاهدین تدپو، جاسوسی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی