نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 13 مرداد 1392
خانواده‌ها در چند نوبت به اطراف اشرف می‌رفتند و از طریق بلندگو عزیزانشان را صدا می‌زدنند. تا شاید صدایشان به گوش عزیزشان برسد.اما فرقه با پخش پارازیت و پرتاپ سنگ از خانواده‌ها استقبال می‌كرد و این خانواده‌ها بودند كه با تحمل پارازیت‌های اعصاب خردكن و پرتاب سنگ‌های فریب خوردگان فرقه و با گفتن این جمله كه ما سنگ‌های شما را هم دوست داریم درسی فراموشی ناپذیر از صداقت به رجوی و افراد فریب خورده‌اش می‌دادند ...

سنگباران خانواده ها

خانواده‌ها برای رجوی خطرناك‌تر از بمباران آمریكا عمل كردند


بمباران خانواده‌ها

در حالی كه گرمای امسال روزه گرفتن در ایران را هم سخت كرده من به یاد ماه رمضانی افتادم كه با خانواده‌های خراسان رضوی در گرمای بالای 50 درجه جلوی اشرف بودم. وقتی افراد فرقه متوجه حضور خانواده‌ها در گرمای بالای 50 درجه شدند، متعجب شدند!

چطور ممكن است كه یك خانواده این شرایط سخت را تحمل كند؟! چه انگیزه‌ای باعث شده او را به اینجا بكشاند. گاهاً خانواده‌ها در چند نوبت به اطراف اشرف می‌رفتند و از طریق بلندگو عزیزانشان را صدا می‌زدنند. تا شاید صدایشان به گوش عزیزشان برسد.

اما فرقه با پخش پارازیت و پرتاپ سنگ از خانواده‌ها استقبال می‌كرد و این خانواده‌ها بودند كه با تحمل پارازیت‌های اعصاب خردكن و پرتاب سنگ‌های فریب خوردگان فرقه و با گفتن این جمله كه ما سنگ‌های شما را هم دوست داریم درسی فراموشی ناپذیر از صداقت به رجوی و افراد فریب خورده‌اش می‌دادند. بطوریكه من یاد خاطره‌ای از زمانی كه در اشرف بودم افتادم كه رجوی آمدن خانواده‌ها به اشرف را خطرناك‌تر از بمباران آمریكا برای خودش می‌دانست.

روزی بعد از سقوط صدام همه ما را به یك نشست بردند. بعد از چند دقیقه‌ یكی از فرماندهان زن فرقه در حالیكه ناراحت و عصبی بود وارد شد و گفت: می‌دانید چرا شما را به این نشست آورده‌ایم؟ كسی جوابش را نداد و خودش شروع كرد به توضیح دادن و چنین گفت: امروز رژیم جمهوری اسلامی با چند تا اتوبوس خانواده‌های شماها را به مقابل اشرف آورده بود كه با شما ملاقات كنند. به هر حال این ملاقات صورت گرفت. بعضی از شما هم خانواده‌تان آمده بود كه با خانواده‌تان ملاقات كردید. ما با آمدن خانواده‌ها به اشرف وارد شرایط جدیدی شدیم.

آنچه امروز از قول برادر (رجوی) برایتان می‌خواهم بگویم این است كه برادر گفته آمدن خانواده‌ها از بمباران آمریكا خطرناك‌تر خواهد بود، اگر تك تك شما از این بحث خوب عبور نكنید و در ادامه آمدن خانواده‌ها به اشرف، اسمش را گذاشت «بمباران خانواده‌ها» (از این که رجوی آمدن اولین گروه از خانواده‌ها که بعد از سقوط صدام انجام شد را «بمباران سازمان توسط خانواده‌ها» نامید ما تعجب كرده بودیم. اما قلباً خوشحال بودیم) فرماندهان به خصوص زنان شورای رهبری می‌گفتند، بروید لحظه‌هایتان را در این رابطه دستگیر کنید و بنویسید بیاورید و در جمع بخوانید که چرا از آمدن خانواده‌ها استقبال می‌کنید؟!... آنها می‌گفتند، ما از بمباران آمریکا جان سالم به در بردیم ولی از آمدن خانواده‌ها اگر شما خوب از آن عبور نکنید دچار مشکل خواهیم شد و امروز به روشنی می‌توان دید كه خانواده‌ها برای رجوی خطرناك‌تر از بمباران آمریكا عمل كردند و او را وادار به ترك كانون استراتژیكش یعنی اشرف كردند. چرا که تنها جایی که سلاح تزویر و ریا و دروغگویی و لابی‌های گوناگون جهانی فرقه رجوی اثرش کم‌رنگ و می‌توان گفت اثر چندانی نداشته و ندارد، حضور همین خانواده‌هاست. چرا که رجوی در موضع گیری جدیدش از كلماتی در رابطه خانواده‌ها استفاده كرده (كه لایق خودش می‌باشد) اوج درمانده‌گی و بیچارگی‌اش را در برابر حضور خانواده‌ها به نمایش گذاشته است. پس باید با درک و فهم درست این مهم در جهت هر چه کاراتر کردن این سلاح که انشاالله گردن فرقه و ایدئولوژی آن را خواهد زد، تلاش کرد.

بدون تردید با بر چیده شدن قلعه مخوف اشرف، جهان از خطرناک‌ترین فرقه نجات پیدا خواهد کرد. فرقه‌ای که اگر خانواده‌ها نبودند حتماً بیش از این فاجعه می‌آفرید. تا همین نقطه هم علاوه بر خسارت‌های جانی و مالی فراوان بزرگ‌ترین ضربه را به رشد و ترقی فرهنگی و اجتماعی ایران زده است و این كار از دست هیچ گروه و سازمانی بر نمی‌آمد، مگر فرقه رجوی خائن که بدون شک یک فرقه استعماری و وابسته به خارج است. من هر روز و ساعت خدا را شکر می‌کنم، که از باتلاق متعفن این فرقه نجات پیداکردم.

رضا بهروزی

منبع:  انجمن نجات مرکز مشهد
13 مرداد 92
طبقه بندی: تهران،  آرشیو 92 ،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی