نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آغای رجوی! شاید گذشت زمان باعث فرسوده شدن جسم خانواده ها گردد اما روح آنها در تلاش برای نجات عزیزانشان هر روز قوی ترمی شود و مطمئنا عشق خانوادگی هرگز از بین نخواهد رفت. و بدان حتی بعد از مرگ هم، نفرین ابدی این خانواده ها تو را همراهی خواهد کرد البته اگر اعتقادی به این مسائل داشته باشی!

خانواده
منصور شهریاری  در تلاش برای آزادی برادرش از فرقه رجوی

اخیراً مطلع شدیم که آقای منصور شهریاری برادر محمد شهریاری از اعضاء گرفتار در فرقه مجاهدین، به دلیل حرکت ترکشی که از زمان جنگ در سرش باقیمانده بود، حدوداً 3 ماه د ر حالت کما بوده اند . اعضاء انجمن نجات فارس فرصت را مغتنم شمرده و به عیادت ایشان رفتیم و با وجود این که حال مساعدی نداشت با روی باز پذیرای ما شد.

یادم می آید در سال 82 آقای منصور شهریاری به من مراجعه کرد و گفت من باید برادرم و دیگر اسیران اشرف را نجات دهم چرا که این  یک عمل انسانی است و در تمام طول این 10 سال با ارتباط مستمر با انجمن و همراهی با خانواده ها از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.

ایشان با گذشت این سالها، ذره ای از اعتقاد و ایمانش به بیرون آوردن بچه ها از حصار فیزیکی و فکری فرقه رجوی کم نشده و کماکان بر همان عزم انسانی خود باقی مانده است.

آغای رجوی! شاید گذشت زمان باعث فرسوده شدن جسم خانواده ها گردد اما روح آنها در تلاش برای نجات عزیزانشان هر روز قوی ترمی شود و مطمئنا عشق خانوادگی هرگز از بین نخواهد رفت.

و بدان حتی بعد از مرگ هم، نفرین ابدی این خانواده ها تو را همراهی خواهد کرد البته اگر اعتقادی به این مسائل داشته باشی !!!

با آرزوی سلامتی برای آقای شهریاری و خانواده محترمشان و طلب مغفرت برای مادر محترم ایشان که در سفرهای خانواده ها به عراق و قرارگاه اشرف همراهی مان می کرد و در حسرت دیدار عزیزش چشم از جهان فرو بست.


منبع:  انجمن نجات مرکز فارس
یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۲


نوید رهاییطبقه بندی: تهران،  آرشیو 92 ،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: جانباز، جنگ تحمیلی، انجمن نجات، فرقه رجوی، انجمن نجات مرکز فارس، منصور شهریاری، محمد شهریاری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی