نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 شهردار سن‌دیگو اعلام کرد که هزینه سفرش به پاریس در ماه گذشته که برای شرکت در تجمع مجاهدین بوده را از جیب خود به این گروه پس خواهد داد. باب فیلنر که به خاطر حضور در تجمع مجاهدین در ویلپنت پاریس تحت فشارهای داخلی قرار داشت با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که تمام هزینه‌های سفر خود را به این گروه پس خواهد داد.

فیلنر شهردار سن دیگو

 من متوجه شدم که اظهارات سازمان OIAC مبنی بر غیرانتفاعی بودن آن صحیح نبوده است.
شهردار سن دیگو پول‌های مجاهدین را برمی‌گرداند

منبع:  کانون هابیلیان

به گزارش سرویس بین‌الملل پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان، باب فیلنر که به خاطر حضور در تجمع مجاهدین در ویلپنت پاریس تحت فشارهای داخلی قرار داشت با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که تمام هزینه‌های سفر خود را به این گروه پس خواهد داد.

فیلنر در متن بیانیه خود تصریح کرد: من متوجه شدم که اظهارات سازمان OIAC مبنی بر غیرانتفاعی بودن آن صحیح نبوده است.

وی با بیان این مطلب افزود که به همین خاطر تمام هزینه‌هایی که این سازمان برای شرکت او در تجمع مجاهدین در ویلپنت پاریس پرداخت کرده که حدود ۱۰ هزار دلار بوده را به آنها پس خواهد.

گفتنی است، مسئولین آمریکایی مجاز به دریافت هدایایی بیش از ۴۴۰ دلار نیستند، ولی می توانند از سازمان‌های غیرانتفاعی بیش از این مقدار را هم دریافت کنند.

به همین خاطر سازمان مجاهدین با تشکیل سازمان‌های مختلف در قالب سازمان‌های غیرانتفاعی مردم نهاد و خیریه اقدام به دعوت از شخصیت‌های مختلف می‌کند و هزینه‌ سفر آنها را علاوه بر هدایایی برای سخنرانان، تمام و کمال می‌پردازد.

یکی از این سازمان‌های پوششی مجاهدین، سازمانی موسوم به جوامع آمریکایی‌های ایرانی‌تبار (OIAC) است که اقدام به دعوت از افرادی مثل شهردار سن‌دیگو می‌کند و هزینه سفر آنها را می‌پردازد.

شایان ذکر است، با وجود اینکه شهردار سن دیگو حاضر شده هزینه های سفرش را به مجاهدین برگرداند ولی انتقادات داخلی به وی همچنان ادامه دارد. یکی از این انتقادات ناشی از ارسال یک تیم حفاظتی برای حفاظت از او در پاریس بوده که بیش از ۲۰ هزار دلار از جیب مالیات دهندگان هزینه برداشته است.

.................
14 مرداد 92
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  حامیان اجاره ای رجوی،  حامیان اروپایی رجوی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: فیلنر، شهرداد سن دیگو، حامیان مجاهدین، سازمان OIAC، تجمع مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی