نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

وقت افراد را آنقدر با پوشال کاریهای مختلف پرکرده اند که کسی نه وقت کتاب خواندن دارد و نه وقت گرفتن رادیو، ثانیاً خدا نکند که کسی به سراغ کتابی برود، از چپ و راست به او متلک می گویند. متلک ها متعدد است، اولین اتهام که عمومی تر است، اتهام بریدگی است بعد می گویند فلانی مسئله دار است.مواردی از ماهیت غیردمکراتیک فرقه تروریستی رجوی


دمکراسی در فرقه :
دمکراسی یعنی واگذاری کار مردم به مردم، شرکت همه انسان ها در سرنوشت خود، پذیرفتن اصل شورایی بر سایر اشکال حاکمیت، پذیرفتن حق انتخاب برای انسان ها، احترام به رأی و نظر دیگران، بودن حاکمیت و اعمال نظر فرد بر جمع.
 
اگراین تعاریف ساده و قابل فهم برای عامه از دمکراسی را قبول داشته باشیم باید ببینیم چرا رجوی که این همه سنگ آزادی و دمکراسی را به سینه می زند، خود درعمل به آن پایبند نبود و از شیوه های غیردمکراتیک استفاده می کند، یعنی از تهدید، فشار، شانتاژ، تطمیع، ارعاب، جاسوسی و غیره...، شاید او تعریف خاصی برای دمکراسی دارد!

رجوی در ایران و تا قبل از30 خرداد 1360 شعار شورا و سپردن کار مردم به مردم را در جامعه سر می داد و با این حربه، رقیب انحصارطلب را به جنگ می طلبید.

در اولین اطلاعیه علیه دولت بازرگان نسبت به حفظ شکل سیستم ارتش هشدار داد. آنقدر دم از شورا در ارتش و ادارات و کارخانجات زد که گوش فلک را کر کرد. البته شعار بسیار خوب و انقلابی ای بود، اما ببینیم چرا حالا که خودش صاحب ارتش شده آن را در ارتش نوین  خود بکار نگرفت.

وقتی به قول خودش آگاه ترین و رشیدترین فرزندان انقلابی که در ارتش او گرد آمده اند، نتوانند کار خودشان را به عهده بگیرند و از طریق روش شورایی امورات ارتش خود را بگردانند و صلاحیت و تجربه لازم را کسب کنند، چطور در فردای ایران، مردم عادی جامعه صلاحیت و تشخیص آن را دارند که نمایندگان خود را خود انتخاب کنند.

هر کس که برنامه ای برای آینده جامعه خود دارد، اگر راست می گوید باید اول آن را در حزب و سازمان خود رعایت نماید. اگر شورا خوب است، چرا فقط برای دیگران خوب است و برای تو بد، مرگ خوب است اما برای همسایه.

ضدیت با کتاب و رادیو:

سازمان برای رعایت کردن پز دمکراسی و ترقی خواهانه در ظاهر در اغلب لشگرها کتابخانه دایر کرده است، اما اولاً که وقت افراد را آنقدر با پوشال کاریهای مختلف پرکرده اند که کسی نه وقت کتاب خواندن دارد و نه وقت گرفتن رادیو، ثانیاً خدا نکند که کسی به سراغ کتابی برود، از چپ و راست به او متلک می گویند. متلک ها متعدد است، اولین اتهام که عمومی تر است، اتهام بریدگی است بعد می گویند فلانی مسئله دار است، یک متلک رایج انگ روشنفکری است، روشنفکر بدترین فحش است، جو عمومی قرارگاه را طوری ساخته اند که بچه ها دزدکی کتاب می خوانند. مسئولین می گویند حالا وقت کتاب خواندن و تئوری نیست، وقت عمل است. ما آمده ایم اینجا با رژیم بجنگیم نه اینکه کتاب بخوانیم، شما با تحلیل و تفسیر و اخبار رادیو و مطالب سیاسی و اجتماعی کارتان نباشد، بیشتر مسئله دار می شوید تا مسئله حل کنید، خود رهبری آنها را دنبال می کند و برای شما می گوید، خیلی از بچه ها بودند که رادیو از آنها دور نمی شد و دائماً اخبار  رادیوها را دنبال می کردند، سازمان یک مبارزه دائمی و پیگیر را با آنها شروع کرد اما آنها گوششان بدهکار نبود تا اینکه دستور از بالا آمد که کلیه رادیوها حتی رادیوهای شخصی را جمع آوری کنند.

گوش کردن به رادیو و خواندن کتاب از نظر سازمان یعنی اینکه، هوادار هنوز کاملاً خود را به سازمان نسپرده است و می خواهد خود مستقلاً کسب آگاهی و اطلاع نماید و کاملاً از فردیت عاری نشده، چنین شخصی مسلماً برای خود صاحب دم و دستگاهی است و برای خود صاحب رأی و نظر است و می خواهد جدای از سازمان کانال زده و اخبار و وقایع را شخصاً دنبال می کند.

اما حقیقت این است که کسی که کتاب می خواند و رادیو گوش می کند، فکرش باز می شود و اطلاعاتش بالا می رود و در مواردی صاحب نظر می گردد و دیگر لاطائلات مسئولین و تحلیل های آبکی رهبری را به راحتی قبول نمی کند و باعث درد سر می گردد درست همان درد سرهایی که کتاب خوان ها و اهل نظر در دو نظام شاه و شیخ داشتند، چنین کسی حاضر نیست اطاعت کورکورانه کند و به اصطلاح خود را بطور ایدئولوژیک به رهبر خاص الخاص بسپارد.

هر کس که آگاه تر باشد در مقابل اشتباهات و انحرافات می ایستد و زیربار نمی رود، اما از نظر سازمان این ها نقض اصول تشکیلاتی است، پس آگاه شدن ممنوع، زیرا داریم با رژیم مبارزه می کنیم، یکی از شرایط مبارزه با رژیم، تحریم کتاب و رادیو است یعنی تحریم آگاهی، باید از رجوی سؤال کرد پس برای چه با رژیم مبارزه می کنی؟

مریم عضدانلو همتای ایدئولوژیک رجوی در جلوگیری از نشر آگاهی در یکی از نشست های عمومی ( تابستان 68)  که صدام اجازه نداد تا قرق مرزش بشکند و رجوی یک پیک نیک دیگر به سمت ایران راه اندازد، به بچه ها که نگرانی های آنها زیاد شده بود گفت شما با سیاست کارتان نباشد، ذهنتان خراب می شود، سیاست را به مسعود واگذارید و دنبال وظایف اجرایی روزمره خود باشید، در واقع هم اگر سیاست به معنی دغل بازی و نیرنگ و کلک است باید هم به مسعود سپرد. / هادی شمس حائری از اعضای قدیمی فرقه رجوی
پرونده سیاه

....................................


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به : فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

 طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: دموکراسی، غیر دموکراتیک، فرقه رجوی، تروریست، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی