نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 15 مرداد 1392
بچه های معصومی كه درست در جریان طلاق های اجباری و به بهانه نجات جان آنها، از عراق به اردن و از آنجا به سراسر جهان فرستاده شدند. اكثراً از همین گروگان ها هستند كه در نهایت و در طول دو سه سال گذشته خشم و عصیان آنها نسبت به سازمان مجاهدین، سرنوشت بسیار غم انگیزی را برای آنان رقم زده است.
خانم نادره افشاری ؛ "عشق ممنوع " (قسمت آخر)
 

...آن عده كه این نعمت جدید برآمده از اندیشه های پرپیچ و خم رهبری را باور كردند در همین جلسات صدور و توجیه فتوای طلاق های عمومی در سال هفتاد- كه نوارش را برای اعضاء و هواداران نزدیك مانده و مقیم خارج از عراق هم به نمایش گذاشتند- چنان دچار هیجان و تب و تاب ناشی از القاء و تلقین آقا و خانم رجوی شدند كه از جا برخاستند و با گریه و زاری خاص یك مذهبی فناتیك كه اسیر خصایص و عظمت مراد و امام شده باشد گفتند:
ما به رهبری حق می دهیم كه داشتن همسر و فرزند و اندیشیدن به خانواده مانع نبرد تمام عیار ما با رژیم می شد. ما اعتراف می كنیم كه فكر همسرمان و اشتغال ذهنی ما به او نمی گذاشت كه ما خوب بجنگیم.

كار روزانه ما هم فایده ای نداشت. ما شش روز هفته را كار می كردیم و فقط منتظر شب جمعه بودیم. چاشنی این اعترافات و اظهار شیفتگی ها هم معركه گیری رایج مهدی ابریشمچی همسر سابق مریم رجوی بود كه می گفت:
ما برای پنجشنبه و جمعه خیلی احترام قایل بودیم وقتی هم كه جمعه ها با همسرمان در خانه بودیم ،به رهبری فكر نمی كردیم . ما در خانه حرف هایی می زدیم كه بوی زندگی می داد. فضای خانه ما در شب های جمعه فضای تشكیلاتی نبود.

زنان و دخترانی كه پیش از سال هفتاد برای رسیدن به دروازه های رهایی و شكوفائی و كمال و تكامل و تكامل طبیعی و پرواز باید اجباراً و با كسانی كه كمترین علاقه ا ی به آنان نداشتند، ازدواج می كردند. از سال هفتاد برای رسیدن به همین دروازه های ذهنی مسعود رجوی باید طلاق می گرفتند.

در نزدیكی های این دروازه هایی كه افراد باید دو بار و به دو دلیل كاملاً مغایر و مخالف هم به آن می رسیدند، استدلال مذهبی  رجوی این بود كه:
هر زنی كه به ازدواج رهبری درآید به سرعت رشد می كند و به ارتقاء شخصیت و صلاحیت دست می یابد.

در پایان جا انداختن فتوای طلاق های عمومی و در آن فضای پر هیجانی كه سخنان پرحرارت آقا و خانم رجوی و مهدی ابریشمچی ایجاد كرده بودند، برای پاك كردن و از بین بردن خاطره ها همه عكس های خانوادگی را هم جمع كردند و از بین بردند.
به زنانی هم كه با شیفتگی زیر بار این نعمت جدید رفته بودند، مقام و منصب و رده جدید دادند و به این ترتیب شورای فرمایشی رهبری مجاهدین از همین زنانی كه مبلغ این نعمت جدید شده بودند تشكیل شد.
از آن پس بود كه اعتراض ها، انتقادها و مخالفت های علنی در درون مجاهدین ابعاد تازه ای به خود گرفت و امر زندانی كردن و پرورش زندانیان از میان همرزمان و شكنجه های جسمی و روحی نسبت به سابق شدت بیشتری گرفت كه تا به حال ده ها تن از این زندانیان و شكنجه شدگان از میان صدها مخالف و جدا شده از سازمان مجاهدین كه جای خنجر دوست را بر پشت دارند، به مردم ایران و جامعه جهانی عرض حال داده اند و در خطر انتقام جویی های شفاهی و كتبی و جسمی مسعود رجوی قرار گرفته اند.
نسبت به مجموعه مجاهدینی كه زیر بار فتوای طلاق های اجباری نرفتند. به ندرت مشاهده می شود كه زن و شوهر هر دو با هم توانسته باشند آن جهنم سوزان را ترك كنند.

نمونه گیری آماری نشان می دهد كه مسعود رجوی یكی از دو طرف ازدواج را در عراق گروگان گرفته است. یا زن به همراه یك یا چند فرزند از عراق خارج شده، یا مرد با همین مختصات.

معمولاً طرفی كه در عراق باقی مانده است هرازگاهی به همسرش تلفن می زند یا علیه او در هفته نامه مجاهدین مطلبی می نویسد و او را بریده و مزدور و مأمور سفارت آخوندی و خائن و كثیف می نامد.

از نمونه مردان، می توان همسر ناهید حسینی را نام برد به نام سلیمان حیدری و از نمونه زنان می توان مهین نظری همسر هادی شمس حائری و نسرین یونسی همسر حیدر بابائی را نام برد كه بی وقفه همسرانشان را به باد ناسزا می گیرند.

اكثر این ها مثل همین چند تنی كه نام بردم خود قادر به نوشتن مطالبی كه به نام آنان چاپ می شود نیستند .در سازمان مجاهدین ستادهایی وجود دارد كه زیر نظر خود مسعود رجوی اداره می شود و وظیفه اش نوشتن و چاپ این نامه ها و حتی مقالاتی به امضای مستعار در هفته نامه مجاهدین است.

سازمان مجاهدین نسبت به زنان و مردانی كه زیر بار فتوای طلاق های عمومی نرفته اند یا انتقادها و اعتراضات دیگری دارند، به شدت انتقام جویانه و كین توزانه برخورد می كند.

سازمان مجاهدین از اینكه این افراد موضوع طلاق های اجباری را به عنوان شاهد و قربانی واقعه در جامعه مطرح می كنند خشمگین است.

حال آنكه در سال هفتاد كه نظریه طلاق های اجباری و اهمیت جهانی آن در رشد و شكوفائی انسان مطرح شد، مریم رجوی وعده داده بود كه خود او به زودی این خبر بهجت اثرش را از طریق رسانه های خبری به اطلاع مردم ایران خواهد رساند.

بنابراین تعجب آور است كه چرا از مطرح شدن عمل خود در سطح جامعه چنین پریشان شده اند. اگر موضوع زندانی كردن و شكنجه مخالفان درونی آقای رجوی حتی با وجود این همه شاهد، قابل تكذیب باشد. موضوع طلاق های اجباری كه هم در عراق قابل رؤیت است و هم در شهادت زنان و مردانی كه به اجبار از همسرانشان جدا شده اند و به وفور در سراسر جهان پراكنده اند.

به نظر من این بهترین موقعیت است كه آقا و خانم رجوی رسماْ از نظریه های طلاق در رسانه های عمومی دفاع كنند یا اعتراف كنند كه اشتباه كرده اند و این اشتباه نباید در سطح جامعه مطرح می شده و به بیرون از مجاهدین درز می كرده است.

سازمان مجاهدین فرزندان این زنان و مردان متمرد نسبت به فتوای رهبری را هم به گروگان گرفته است.

بچه های معصومی كه درست در جریان طلاق های اجباری و به بهانه نجات جان آنها، از عراق به اردن و از آنجا به سراسر جهان فرستاده شدند. اكثراً از همین گروگان ها هستند كه در نهایت و در طول دو سه سال گذشته خشم و عصیان آنها نسبت به سازمان مجاهدین، سرنوشت بسیار غم انگیزی را برای آنان رقم زده است.

نویسنده: خانم نادره افشاری
.........................
منبع : ایران دیدبان


طبقه بندی: آرشیو 92 ،  خاطرات اعضای جداشده،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: نادره افشار، عشق ممنوع، فرقه رجوی، تبعید بچه ها، طلاق اجباری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی