نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 21 مرداد 1392
از قرار اطلاع مسعود رجوی رهبر فرقه نارضایتی خود را از برخی موضوعات، از جمله نافرمانی افرادی که به آلبانی و آلمان رفته اند و ایجاد امید به خارج شدن از عراق در کسانی که هنوز در لیبرتی هستند، ابراز نموده و اشاره کرده است که: “هر کس میخواهد برود میتواند گورش را گم کند و یک ریال هم خرج چنین افرادی نخواهیم کرد”...

بنیاد خانواده سحر، بغداد، دوازدهم اوت ۲۰۱۳

از قرار اطلاع مسعود رجوی رهبر فرقه ای سازمان مجاهدین خلق اخیرا نشستی به صورت اودیوکنفرانس به مناسبت شب های قدر در ماه رمضان برای ساکنان اردوگاه لیبرتی برگزار نموده و نارضایتی خود را از برخی موضوعات، از جمله نافرمانی افرادی که به آلبانی و آلمان رفته اند و ایجاد امید به خارج شدن از عراق در کسانی که هنوز در لیبرتی هستند، ابراز نموده و اشاره کرده است که: “هر کس میخواهد برود میتواند گورش را گم کند و یک رالج هم خرج چنین افرادی نخواهیم کرد”. او همچنین عنوان نموده است که: “اگر فقط ۱۰۰۰ نفر بمانند برای من (گوئی که خودش شخصا مالک نفرات است) کافی است”. رجوی در شب قدر از افراد خواسته است تا در این شب که سرنوشت هر انسانی معین میگردد برنامه یکساله خود را بنویسند.
 
خبرها حاکی از آنست که کسانی که به آلبانی و آلمان رفته اند بنای ناسازگاری و نافرمانی را گذاشته و آنطور که انتظار میرفت خطوط داده شده از جانب سازمان را دنبال نمیکنند و در مقابل فرمان فرماندهان اعزامی از عراق و پاریس می ایستند. همچنین در لیبرتی هم به صراحت میگویند که دیگر راه باز شده است و لذا امید به خروج از عراق موجب شده تا کمتر تن به خواسته های نامعقول و غیر منطقی مسئولین فرقه بدهند که این موارد رجوی را حسابی به خشم آورده و در نتیجه با این ادبیات با آنان صحبت میکند. رجوی کسانی که رفته اند یا در اروپا نافرمانی میکنند را خائن خوانده و ظاهرا از اینکه اجازه داده است تعدادی از عراق خارج شوند سخت پشیمان است.
 
این در حالی است که در جلسه به اصطلاح مؤسسان چهارم که چندی قبل برگزار شد یکبار همه را ظاهرا اخراج کردند و گفتند هر کسی که مایل نیست بماند می تواند برود اما بعد اعلام کردند که همه به اصرار خودشان مانده اند و کلیپ “برادر اسم مرا هم بنویس” را درست کردند و با تبلیغات زیاد مطرح نمودند که دیگر کسی مایل به رفتن از سازمان نیست. اما شاهد هستیم که از آن زمان بسیاری از نفرات فرار کرده یا به مقامات ملل متحد پناهنده شده یا بعد از خروج از عراق جدا شده یا بنای نافرمانی را گذاشته اند.
 
افرادی که رجوی این گونه با آنان صحبت میکند البته مبارزان و انقلابیونی هستند که حدود سه دهه از بهترین سالهای عمر خود را به صورت شبانه روزی به امید بهروزی ملت ایران در اختیار فرقه او قرار داده اند و از هست و نیست خود گذشته و در مقابل خانواده های خود ایستاده اند و حداکثر فداکاری را انجام داده و هیچ برای خود نخواسته اند. اکنون که سازمان به دلیل خیانت ها و خط مشی کاملا غیراصولی شخص مسعود رجوی که تنها تصمیم گیرنده بوده است در بن بست مرگبار قرار گرفته این افراد نه تنها حق هیچگونه سؤال و بازخواستی ندارند بلکه باید گورشان را گم کنند و یک رالر هم انتظار کمک نداشته باشند.
 
در همه جای دنیا رسم بر این است که وقتی سازمان یا حزبی به بن بست میرسد و اثبات میگردد که خط مشی و عملکردش اشتباه بوده است این رهبر آن جریان است که باید اولا پاسخگو باشد و حساب پس بدهد و ثانیا تنها اوست که باید استعفا نموده و برود. رجوی حقا خود را صاحب و خدای نفرات سازمان میداند که گوئی آنان هیچ وظیفه ای جز اطاعت بی چون و چرا از وی ندارند .
 
رجوی به روی خودش هم نمی آورد که باید جواب بدهد که وعده های سقوط بشار اسد و نوری مالکی و متعاقبا رژیم ایران چه شد و الان استراتژی سازمان چیست و شخص وی با عنوان دهان پر کن “رهبر مقاومت ایران” میخواهد چه غلطی برای رسیدن به اهداف سازمان بکند و چگونه از این بن بستی که خود بوجود آورده خلاص شود.
 
کسی که باید حقا گورش را گم کند و همه را خلاص نماید و افرادی که در بند کشیده را آزاد سازد همان شخص مسعود رجوی است که مانند بختک و اختاپوس روی پیروان فرقه اش افتاده و خون آنان را می مکند و آنان را به اسم مبارزه از زندگی ساقط کرده و خانواده هایشان را در رنج و عذاب نگاه داشته و باز هم طلبکار است.
 
بنیاد خانواده سحر
 
بغداد – ۱۲ اوت ۲۰۱۲
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: بنیاد سحر، خانواده ها، رجوی لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی