نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 23 مرداد 1392
در فرقه رجوی بچه ها باید به مسعود و مریم فکر کنند، خانواده، پدر و مادر را فراموش کنند. رهبری فرقه را الگوی ذهنی و عینی خود قرار دهند. بچه ها سیستم ارزشی بشدت قطب بندی شده درست، غلط، خوب، بد، مقدس و شیطانی فرقه را می پذیرند. مجبورند هر ضد ارزشی که با ارزش های اجتماعی رایج و مرسوم جوامع بشری در تضاد است را بپذیرند و قبول کنند و بکار بندند.

فرقه رجوی

بچه ها در فرقه ضد بشری رجوی

بچه ها هیچ نمونه ای از محبت، بخشش، مهربانی، یا گرمای عاطفی در فرقه ها نمی بینند. از آنجا که تمامی اعضاءِ لازم است رهبر را الگوی همه چیز قرار دهند، بچه ها نیز باید همین کار را بکنند، بچه یا خود را با قدرت و تسلط رهبر منطبق می کنند یا صرفاً تسلیم وابسته و مطیع شده، اغلب به لحاظ عاطفی خاموش و سرد می گردند.

در فرقه رجوی بچه ها باید به مسعود و مریم فکر کنند، خانواده، پدر و مادر را فراموش کنند. رهبری فرقه را الگوی ذهنی و عینی خود قرار دهند. بچه ها سیستم ارزشی بشدت قطب بندی شده درست، غلط، خوب، بد، مقدس و شیطانی فرقه را می پذیرند. مجبورند هر ضد ارزشی که با ارزش های اجتماعی رایج و مرسوم جوامع بشری در تضاد است را بپذیرند و قبول کنند و بکار بندند.

به آنها آموخته می شود که جهان به دو بخش مجزا تقسیم شده است: ما که در درون هستیم و آنها که در بیرون هستند (همان ما و آنهای که رجوی در نشست های درون تشکیلاتی می گوید) ما حق هستیم، آنها ناحق هستند. ما خوب و آنها بد هستند. در این دنیای ما در برابر بچه ها (مانند سایر اعضاءِ) یاد می گیرند در خصوص غیرعضوها و جامعه بیرون به صورت یک تهدید نگاه کنند و اضافه می کنم رجوی می گوید، " هر کس با ما نیست برماست" ، علیه ماست، دشمن ماست ولو انیکه کل جهان باشند. از مردم ایران تا بی نهایت، دشمن رجوی و مخالف اندیشه ی رجوی اند؛ چون عضو و هوادار و حامی فرقه تروریستی رجوی نیستند.

بچه های فرقه هیچ شانسی برای مشاهده زمینه های تفاهم، مذاکره و دیدارهایی که در میان واقع می شوند و در خانواده های معمولی ظاهر می گردند، ندارند. آنها نمی بینند که چگونه مردم مباحثه ها را به نتیجه می رسانند یا خود را با خواسته ها و تمایلات دیگران منطبق می کنند. در دنیای بیرونی بچه ها کاملاً در بطن جامعه قرار گرفته، یاد می گیرند تا بازی زندگی را پیش ببرند و کار کنند و در خانواده یا گروهی زندگی کنند که به روش های دموکراتیک رابطه اجتماعی برقرار می کنند.

بچه ها فرقه، بزرگسالان را نمی بینند که چگونه تصمیم گیری می کنند، یا ایده های خود را بارز نموده یا هم طراحی می کنند، در عوض آنها شاهد هستند و می آموزند که تفکر انتقادی و ارزشی، ایده های نو و ایده های مستقل افراد را به دردسر می اندازد. در فرقه آنها تنها اطاعت کردن را آموزش می گیرند.

در بسیاری از فرقه ها، عصبانی شدن نرمال، با نشاط بودن و تهاجمی برخورد کردن در بچه ها دارای معصیت و یا بعنوان علایم روحیه شر تعبیر شده، اغلب با تنبیهات سنگین و سرکوب همراه است. بنابراین بچه ها مانند والدین خود یاد می گیرند تا به رهبر و سیستم او وابسته باشند. در نتیجه، خصوصیت شخصی وابستگی عاطفی می تواند در شخصیت رو به رشد بچه ها در فرقه ساخته شود.
.....................................
نوید رهایی
23 مرداد 92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  فرقه گرایی،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: بچه ها در فرقه رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی