نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شبکه بهایی و اسرائیلی «من و تو» با انتشار گزارشی از عمق ارتباط خود با گروهک تروریستی موسوم به خلق عرب و تجزیه‌طلبان خوزستان پرده برداشت. ارتباط شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان با گروهک‌های تروریستی چون منافقین و انجمن پادشاهی امری بوده که تا کنون توسط رسانه‌ها مطرح شده و از ماهیت جنایتکارانه آنان پرده‌برداری گشته است.

من و تو
پیوند شبکه من و تو با گروهک تروریستی خلق عرب+سند

به گزارش موسسه راهبردی دیده‌بان، ارتباط شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان با گروهک‌های تروریستی چون منافقین و انجمن پادشاهی امری بوده که تا کنون توسط رسانه‌ها مطرح شده و از ماهیت جنایتکارانه آنان پرده‌برداری گشته است. همان‌طور که این گروهک‌ها یا ابزار سخت جان جوانان و زنان و کودکان ایرانی را گرفته و آنان را به شهادت می‌رسانند این شبکه‌ها نیز کوشش می‌کنند تا مغزها و تفکرات جوانان ایرانی را ترور کرده و مطالب مورد نظر خود را به آنان القا نماید.

همچنان‌که پیش از این نیز دیده‌بان بارها به ارتباط شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی با گروهک تروریستی منافقین اشاره کرده بود و حتی یکی از جد‌اشدگان فرقه رجوی نیز با نگاشتن مطلبی از ارتباط پشت پرده این شبکه با منافقین خبر داده بود؛ در همین راستا شبکه بهایی «من و تو» در آخرین تلاش خود با انتشار گزارشی به حمایت تمام‌قد از تروریست‌های خلق عرب پرداخته و از تجزیه استان خوزستان سخن به میان آورده است. این شبکه تمام سعی خود را می‌کند تا تحرکات تروریست‌های غربی در سوریه را به نحوی به داخل مرزهای جمهوری اسلامی بکشاند و علاوه بر ایجاد فضای رعب و وحشت در دل مردم جنگ روانی را نیز علیه مسئولین نظام اسلامی به راه بیاندازد.

چندی پیش یکی از گروهک‌های تروریستی موسوم به خلق عرب لوله‌ گازی را در بندر ماهشهر منفجر کردند و شبکه «من و تو» قصد دارد تا با مستمسک قرار دادن این موضوع گروهک‌های کوچک تروریستی در این منطقه را که توسط سازمان جاسوسی سیا پشتیبانی تسلیحاتی و اطلاعاتی می‌گردند را به عنوان تهدیدی بزرگ برای جمهوری اسلامی معرفی کند. جالب آن‌جاست که «من و تو» در این گزارش بارها و بارها بر تجزیه خوزستان از ایران اسلامی تأکید می‌ورزد.

پیوند من و تو با خلق عرب

اما نکته جالب‌تر توجه که نباید از نظرها غافل بماند عمق ارتباط تنگاتنگ شبکه بهایی‌ها و اسرائیلی‌ها با گروهک تروریستی موسوم به خلق عرب و تجزیه‌طلبان عرب است که به خوبی از ماهیت تروریستی این شبکه و سرکردگان آن خبر می‌دهد و هر انسان هوشمندی را به این نتیجه می‌رساند که آن گروهک‌های تروریستی و این شبکه‌های ماهواره‌ای آبشخوری واحد داشته و در نقطه‌ای واحد به یکدیگر می‌رسند و آن نیز سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی دشمن است.

خاطر نشان می‌شود که خبرگزاری انگلیسی ـ صهیونیستی رویترز نیز گزارشی با همین موضوع و دقیقاً با همین مضمون منتشر کرده است که نه تنها از این مطلب خبر می‌دهد که این رسانه‌ها از مرکزی واحد هدایت می‌شوند بلکه ظاهراً برنامه جدیدی برای ایجاد جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی مبنی بر تجزیه خوزستان تدارک دیده‌اند.
.....................................
نوید رهایی
28 مرداد 92طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  افشاگری، 
برچسب ها: من و تو، منافقین‌، خلق عرب، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی