نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 1 شهریور 1392
اعلام نارضایت رجوی از ریزش و فرار نیروها دردی دوا نمی کند و جلوی سیل خروشان جدایی و رهایی اعضای فرقه را نخواهد گرفت. زندانیان فرقه فقط  به روزنه ای برای فرار فکر می کنند و احتیاجی به حمایت و تک ریالی رجوی ندارند ...

رجوی

رجوی گورت را گم کن

خدای در سوراخ خزیده و در گورستان رمیده ی فرقه مجاهدین، در جستجوی راهی برای برون رفت از بحران و بطالت، چشم به روزنه ای دوخته تا شاید بتواند یکسال دیگر اسرای فرقه را در خاک عراق زمینگیر و قفل کند. این بار به بهانه شب قدر پیام و پیغام فرستاده تا اهالی لیبرتی برنامه یکساله خود را بنویسند، فکر آلبانی و آلمان را از سرشان بدر کنند، چون خبر می رسد رها شدگان فرقه در آلبانی زیر بار اطاعت کورکورانه مهره های اعزامی از عراق و فرانسه نمی روند و برایشان تره خورد نمی کنند. از اینرو رجوی به خشم آمده و شروع به ناسزاگفتن و دشنام دادن کرده است.

رجوی گفته است: اگر فقط 1000 نفر بمانند برای من کافی است، مثل اینکه خود را صاحب هست و نیست اسرای فرقه می داند و راضی به آزادی و رهایی آنان از باتلاق عراق نیست. او خطاب به آندسته از افرادی که تحت هیچ شرایطی و سرابی حاضر به ماندن در زیر سایه شوم و سیطره منفورش نیستند، گفته است: هر کس می خواهد برود، می تواند گورش را گم کند و یک ریالی هم خرج چنین افرادی نخواهیم کرد.

یگانه گورکن فرقه مجاهدین در اوج واماندگی و زبونی به سیم آخر زده و با تحریم ساکنان لیبرتی و آندسته از افرادی که خواهان جدایی و خروج از عراق هستند، با حذف حمایت مالی،  اهرم تک ریالی و دلاری را بکار برده، گویی رهایی طلبان کمپ لیبرتی در انتظار دریافت وجه و دینار و ریالند، و مشکلی غیر از این ندارند، حربه مضحک و تهدید و تحریم های رجوی از فرط خشم و خشونت اوست. از رهبر بزدلی که سالهاست در سوراخ خزیده و یک دهه است گورش را گم کرده و از صحنه و صدا افتاده، غیر از این اراجیف رسوا انتظاری نیست.

اعلام نارضایت رجوی از ریزش و فرار نیروها دردی دوا نمی کند و جلوی سیل خروشان جدایی و رهایی اعضای فرقه را نخواهد گرفت. زندانیان فرقه فقط  به روزنه ای برای فرار فکر می کنند و احتیاجی به حمایت و تک ریالی رجوی ندارند.
نافرمانی ساکنان کمپ باربو در تیرانای آلبانی،  سرپیچی و تمرد از خط و خطوط تحمیلی از سوی مسعود و مریم رجوی نشان می دهد که صبر و تحمل افراد به سرآمده است، دیگر کسی حاضر به ادامه ماندن در زیر سایه شوم رجوی نیست، آنها به دنیای آزاد پا گذاشته و طعم آزادی و زندگی را چشیده اند؛ اطاعت کورکورانه از رجوی را به هیچ وجه نمی پذیرند. حال که رجوی چشم به ماندن 1000 نفر دوخته و آرزوی فرقه ای هزار نفری در سر دارد، بازآرزوی بیهوده و خیالبافی است، چون حتی مهره های سرسپرده ی دیروز و گوش به فرمان امروز، حاضر به ماندن در فرقه ضد انسانی رجوی نیستند.

بدنبال خروج جمعی از ساکنان لیبرتی از عراق و اسکان آنها در کمپ های پناهندگی آلبانی و آلمان، اعضای دیگر فرقه می گویند، که راه باز شده است و امید خروج از عراق موجب شده تا کمتر تن به خواسته های نامعقول و غیرمنطقی رجوی ها بدهند. این موارد رجوی را به خشم درآورده، تا جایی که نجات یافتگان آلبانی و آلمان را خائن خوانده و از اینکه گذاشته است عده ای از عراق خارج شوند سخت پشیمان است.

ناگفته نماند رجوی در جلسه به اصطلاح مؤسسان چهارم یکبار همه اعضاءِ را ظاهراً اخراج کرد و گف: هر کس که مایل نیست بماند می تواند برود، کلیپ برادر اسم مرا هم بنویس را درست کردند و گفتند دیگر کسی حاضر به رفتن نیست، ولی بعد دیدیم فرار افراد و پیوستن آنها به نیروهای سازمان ملل و عراق از سرگرفته شد، معلوم شد تبلیغات بازدارنده رجوی تأثیری در ادامه موج ریزش، جدایی و فرارها نداشته است. بنابراین در چنین شرایطی رجوی را چاره ای جز این نیست، مگر اینکه هرچه بیشتر در سوراخ ذلت بخزد و برای همیشه گورش را از منظومه شمسی گم کند، تا ساکنان لیبرتی و اعضای فرقه از شر و شرارت و فتنه اش خلاص شوند.
......................
01 شهریور 92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  پرونده،  سران فرقه رجوی،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: رجوی گورت را گم کن، منظومه شمسی، تروریست، فرقه تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی