نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رجوی هرچند برای امثال من که سال ها پیش از آن روابط و مناسبات خارج شدیم ماهیت شما کاملا شناخته شده بود و تنها گناهمان انتقاد به شما و رهایی یاران سابق خود از روابط غیر انسانی شما بوده خوشحالم از اینکه آن اسیران شما را از این پس در روی زمین خواهند یافت امیدوارم زنده باشی تا صبح دولتت بدمد.

آقای حسن عزیزی
2013/08/25

رجوی بهتراین نیست که شخص شما برویدوگورتان را گم کنید؟

حسن عزیزی، ایران اینترلینک، بیست و پنجم اوت ۲۰۱۳:
 
 رجوی در نشست موسوم به شب قدرخطاب به نیروهای بی آینده خود چنین بیان ادیبانه ای دارند. هرکس نمی کشد برود و گورش را گم کند. من از طرف آن اسیران در بند به شما می گویم بهتر این نیست که شخص شما بروید وگورتان راگم کنید؟
 
تا این نیروهای دربند واز همه جا بی خبر از شر رهبری کیش شخصیت شما رهایی یابند واین آخر عمری با پا گذاشتن به دنیای آزاد با حقایق واقعی سالها اسارت خود بیشتر آشنا شوند؟
 
از کسی که ادعای رهبری تنها آلترناتیوی ایران به این بزرگی با اقوام رنگارنگ و فرهنگ و گرایشات و باورهای عقیدتی و سیاسی و فرهنگی و … را دارد بهتر این نیست که از این گونه ادبیات استفاده نکند؟ آنهم با عصبانیت و خشم تمام و در جمع افرادی که به فرموده خودتان آگاه ترین شریف ترین پاکبازترین و………..فرزندان این مرز و بوم هستند. من هم شخصا به این فرموده شما تا بن و استخوان فقط با فاکتور آگاهی از این عزیزان ایمان دارم. مشکل در جای دیگریست،
 
شما با تحمیل رهبری فردی خود به این سازمان بالا ترین خیانت ها را به راه بنیانگذاران این سازمان کردید . مبتکر بیانیه اپورتونیستهای چپ نما پس ازضربه اپورتونیسی سال ۱۳۵۴در زندان شاه خودتان بودید( رهبری فردی را یکی از محوری ترین ضربه ها به سازمان آن زمان ارزیابی کرده بودید ودر مقابل آن ومصونیت از ضربات ناشی ازخطای رهبری فردی، رهبری جمعی( بین ایدیهم شورا را در دستور کارقرار داده بودید) ودیگر بندهای ذیقیمت وارزشمند این بیانه که بند بند این بیانیه توست شخص خودتان به سرقت رفت وبادمجان دور قاپ چین های زمان زندان از این انحراف عظیم شما چشم پوشیدند وبرای عقده گشایی های زمان زندان ورسیدن به مقامی وپاره استخوانی که در در سراب سرنگونی کوتاه مدت ورسیدن به قدرت خیالی وعده می دادید سکوت کردند، چرا؟
 
و هم اکنون امر برشما مشتبه شده و هر کسی راکه از این روابط و مناسبات ضدانسانی چه از داخل روابط سازمانی وچه از روابط شورایی کنار می کشد را خائن خوانده و علیه او لجن پراکنی میکنید. چونکه فکر میکنید همه بخاطر شخص شما پای در این راه گذاشته بودند، متوهم بودن تا این اندازه !!! ؟
 
رجوی شما با سرنوشت بهترین یاران و شریف ترین انسانها که از هستی و نیستی خود گذشتند و بهترین دوران زندگی خود را برای رهایی این خلق ستم کشیده در طبق اخلاص گذاشته و به روابط داخلی سازمان و شورایی که به اعتبارآزادی خواهی و عقیده مندی بنیانگذاران و دیگر آزادیخواهان بدست آمده بود اعتماد کرده چه آوردید؟
 
شخص من به قانون کارما معتقد بوده وهستم و یمان دارم که بازتاب هر عمل و اندیشه ای به منبع اصلی آن باز خواهد گشت.
 
شما خودتان را از ما زمینی ها جدا کردید و این قانون تکاملی علیرغم میل شخصی شما وارد عمل شده وشما از آسمان ها پا به زمین گذاشتید
 
زمین هم سفت است و من به شما حق میدهم که عصبانی شوید!!!
 
معنی بروید وگورتان را گم کنید چیست؟ غیر این است که به یک زنده ماندن مخفی نه زندگی روی آورید و در واقع سکوت کرده ودر مقابل خواسته های من همگی خفه؟!!! چرا و چرا و به چه حقی این فرمان ضد انسانی را میدهید ؟
 
شما با این افضات ادیبانه اتان این پیام را به آن اسیران میدهید که دیگر با یک رهبر آسمانی که برای شما از خود ساخته بودم طرف حساب نیستید من به زمین برگشتم و در پست ترین لایه های آن جای گرفتم.
 
رجوی هرچند برای امثال من که سال ها پیش از آن روابط و مناسبات خارج شدیم ماهیت شما کاملا شناخته شده بود و تنها گناهمان انتقاد به شما و رهایی یاران سابق خود از روابط غیر انسانی شما بوده خوشحالم از اینکه آن اسیران شما را از این پس در روی زمین خواهند یافت امیدوارم زنده باشی تا صبح دولتت بدمد.
 
حسن عزیزی
 

طبقه بندی: آرشیو 92 ،  نجات یافتگان،  کریم غلامی - حسن عزیزی،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: حسن عزیزی، جداشده، ایران اینترلینک،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی