نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 5 شهریور 1392
روزجمعه مورخ 1شهریور، 16 نفر از اعضای جداشده از فرقه تروریستی رجوی در یک گردهمایی صمیمی در دفتر انجمن نجات شاخه خوزستان شرکت کردند . در این مراسم اعضای بازگشتی ، از 5  الی 20 سال که در اسارت فرقه رجوی به سربرده اند ، با موضوع "پیدایی تا فرجام" یک سازمان آغاز شد.

انجمن نجات خوزستان
گردهمایی صمیمی اعضای بازگشتی خوزستان با موضوع "پیدایی تا فرجام فرقه رجوی"

روزجمعه مورخ 1شهریور، 16 نفر از اعضای جداشده از فرقه تروریستی رجوی در یک گردهمایی صمیمی در دفتر انجمن نجات شاخه خوزستان شرکت کردند . در این مراسم اعضای بازگشتی ، از 5  الی 20 سال که در اسارت فرقه رجوی به سربرده اند ، با موضوع "پیدایی تا فرجام" یک سازمان آغاز شد.

انجمن نجات خوزستان

ابتدا حمید دهدار حسنی، مسئول انجمن نجات شاخه خوزستان، ضمن خیرمقدم و اظهار تشکر از حضور اعضای جداشده در دفتر انجمن نجات گفت: همه شما درحقیقت بمثابه یک عضو انجمن هستید ، و گذشته و درد مشترک و اهداف مقدس حال و آینده ما منشاء و انگیزه اصلی حضور امروز شماست. برای ما مایه افتخار و مباهات است که اعضای بازگشتی که سالیان از بهترین روزهای عمر خود را در اسارت فرقه تروریستی رجوی گذرانده اند به کوری چشم رجویها که سعی داشتند اینگونه در اذهان و باورهای ما القاء کنند که در صورت جدایی از این فرقه چشم انداز مبهم و سیاهی در انتظار ماست و برای ما جز اسارت و مرگ تدریجی در زیر سایه شوم این فرقه هیچ راه حل دیگری متصور نیست.

اکنون به فضل و یاری خدا اعضای جداشده از این فرقه بدنام تروریستی درکنار داشتن یک زندگی سالم و بدور از آلودگیها و ناهنجاریهای اخلاقی و اجتماعی به مبرم ترین مسئولیت انسانی خود در قبال آزادی دیگر دوستان خود که همچنان در پادگان اشرف و کمپ لیبرتی دربند اسارت فرقه رجوی به سر می برند قیام کرده اند. آنها علیرغم مشکلات روزمره زندگی، بخشی از وقت و انرژی خود را وقف آزادی این قربانیان نموده اند.

آقای حسنی سپس با بیان شرایط فعلی اشرف و لیبرتی و وضعیتی که اعضا در آن گرفتار آمده اند و همچنین اقدامات طراحی شده سران فرقه درجریان انتخابات که حول تشکیل یگانهای به اصطلاح آزادی بخش در داخل ، شعارنویسی ، هدایت تجمعات و تحصنها، تشکیل ستاد به اصطلاح داخله و طراحی آشوب در انتخابات از یک سال قبل نتیجه گیری کرد که تمامی این تشبثات مذبوحانه به یمن حضور و مشارکت فعال مردم در انتخابات ریاست جمهوری در24 خرداد نقش بر آب شد و بار دیگر پوچی تحلیلها و عدم شناخت و درک درست سرکردگان این فرقه از شرایط عینی جامعه را به اثبات رساند ولی عوامل این فرقه بازهم سعی کردند و می کنند که با دخالتهای بی مورد از تحولات سوریه و عراق و مصر و همچنین سنگ اندازی در مسیر خروج اعضا و اصرار برماندن درخاک عراق چند صباح دیگر به حیات خائنانه خود ادامه دهند.

در بخش دیگری از این گردهمایی آقای علی اکرامی از اعضای انجمن به بررسی و تحلیلی اجمالی از چگونگی روند شکل گیری این فرقه و پیدایش و فرجام آن پرداخت و با بیان سرفصلهای مختلف و خیانتهایی که از طرف سران این فرقه طی دهه های قبل و بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند مردم ایران درحق اعضا و مردم ایران مرتکب شده اند نتیجه گیری کرد که این فرقه در شرایط فعلی در بن بست مرگباری گرفتارآمده است و سرکردگان آن تلاش دارند با قربانی کردن اعضای تحت اسارت و زد و بندهای خیانت آمیز با محافل استعماری و صهیونیستی واقعیتهای موجود را وارونه جلوه دهند. ولی واقعیت انکارناپذیر با سرفصل 24خرداد رقم خورد و شرکت حماسی مردم در این حماسه بار دیگر ثابت کرد که این سازمان در اذهان تاریخی مردم هیچ جایگاهی ندارد و روند فروپاشی آنها امری ناگزیر و حتمی است.

سخنرانی تهدید آمیز رجوی در مراسم عید فطر و اعتراف وی به بروز موج نارضایتی، بیانگر این واقعیت است. در ادامه اعضای بازگشتی شرکت کننده دراین مراسم ضمن محکوم کردن اقدامات سرکوب گرانه فرقه رجوی در حق اسیران لیبرتی و اشرف و جلوگیری ازخروج آنها از خاک عراق تاکید کردند که فرقه رجوی درآستانه فروپاشی محتوم خود چاره ای جز تن دادن به خواسته این اسیران و خانواده هایشان برای آزادی ندارد.
این گردهمایی که به مدت 5 ساعت به طول انجامید با آرزوی تلاش هرچه بیشتر برای آزادی اسیران و بازگشت آنها به زندگی آزاد به پایان رسید.

منبع: انجمن نجات مرکز خوزستان

05 شهریور 1392

طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  استان ها،  آرشیو 92 ،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: انجمن نجات مرکز خوزستان، پیدایی تا فرجام، حمید دهدار حسنی، مسئول انجمن نجات خوزستان، علی اکرامی، عید فطر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی