نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سران فرقه مافیایی رجوی بصورت عیان تهدید به قتل مخالفان خود را در روز روشن آنهم در برنامه پخش مستقیم با حضور یکی از سران فرقه پخش می کند و این مهر تاییدی شد به خبرهایی که از درون فرقه مافیایی به بیرون می رسد.
آقای محمد رزاقی

 
مقر مریم قجر در اور سوراواز پاریس، محل طراحی ترور منتقدان فرقه رجوی !در هفته های گذشته تلویزیون فرقه مافیایی رجوی با حضور مهدی ابریشمچی با نام مستعار (مهدی تهرانی ) اقدام به پخش تهدید به قتل منتقدان و مخالفان را بصورت مستقیم پخش کرد !
 
تقریبا یک ماه پیش بود در یک مطلبی به این تهدیدات اشاره کرده بودم و نوشته بودم سران فرقه رجوی در اور سوراواز مقر فرقه مافیایی جنایتکار در پی تهدید اقای مصداقی هستند .
 
 
حال سران فرقه مافیایی رجوی بصورت عیان تهدید به قتل مخالفان خود را در روز روشن انهم در برنامه پخش مستقیم با حضور یکی از سران فرقه پخش می کند واین مهر تاییدی شد به خبرهایی که از درون فرقه مافیایی به بیرون می رسد .
 
البته این را اضافه کنم بنا بر خبر های رسیده از درون فرقه مافیایی و جنایتکار شخص مریم قجر که در اردوگاه فرقه در اور سوراواز مستقر می باشد به دیگر سران فرقه دستور داده به هر طریق ممکن منتقدان و مخالفان فرقه رجوی به سکوت بکشانند !
 
همچنین در نشستهای درونی فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی تاکید بر اینکه برای به سکوت کشانده منتقدان اگر چند نفر از منتقدان کشته شوند این باعث خواهد شد دیگران هم حساب کار خودشان را کرده و دست از انتقاد و مخالفت بردارند و در ادامه یک عده از سران فرقه هم برای انجام این ترورها ثبت نام کرده و اعلام کرده اند حاضر هستند هر وقت مسعود رجوی یا مریم قجر دستور دادند جنایت خودشان را عملی کنند .
 
از همه هموظنان ازاده و بطور خاص از منتقدان و مخالفان فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی تقاضا می کنم در اسرع وقت فیلم تهدیدات تروریستی فرقه رجوی را در اختیار ارگانهای امنیتی و ذی طلاح کشور اقامت خود قرار بدهند و همچنین این فیلم به ارگانهای بین المللی و حقوق بشری بفرستند تا از این طریق بتوانیم جلو جنایت فرقه رجوی را بگیریم .
  
باز از این طریق از همه مقامات و ارگانهای ذی صلاح بطور خاص در اروپا تقاضا می کنم که نسبت به تهدیدات فرقه مافیایی رجوی بی تفاوت نباشند و این تهدیدات بصورت جدی پیگیری بکنند و مانع خون وخونریزی توسط اموزش دیده های فدائیان صدام که در اور سورواز مستقر هستند شوند .
 
پاریس


محمد رزاقی، بیست و هشتم اوت ۲۰۱۳

.......................................
92/06/07طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی، 
برچسب ها: اور سوراواز پاریس، محمد رزاقی، ترور منتقدان فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی