نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

وزارت حقوق بشر عراق از جامعه بین الملل خواست تا ساکنان اردوگاه اشرف را پذیرش و اسکان داده و آن ها را در کشور های خود به منظور پایان دادن به این پرونده پناه دهند. وزارت حقوق بشر عراق همچنین عنوان کرد اردوگاه اشرف هم اکنون صرفا پذیرای ۸۰ تن از اعضای سازمان خلق است و تاکید کرد این افراد در حصر قرار ندارند …

عراق

مطبوعات عراق: تنها هشتاد تن در کمپ اشرف باقی مانده. مسعود رجوی با کمک همسرش به زنان تجاوز می کرد. رهبر مجاهدین خلق به اسرائیل برده شد…

2013/08/30 by Iran Interlink

مطبوعات عراق، ترجمه بنیاد خانواده سحر، بغداد، سی ام اوت ۲۰۱۳: 
 
“الفلوجی” خواستار اخراج عناصر سازمان خلق از کشور شد
 
سایت “کل الاخبار”، سی ام اوت ۲۰۱۳ (ترجمه بنیاد خانواده سحر)


 الخزاعی: الصحوة حققت انتصارات کبیرة على القاعدة ونفکر باعادة احیائها
 الفلوجی یطالب بطرد منظمة خلق من البلاد
 اعترافات جدیدة: سلیم الجبوری ممول وداعم للارهاب !
 
“الخزاعی”: نیروهای “الصحوه” پیروزی های بزرگی را در برابر القاعده بدست آوردند و به دنبال راه اندازی دوباره آن هستیم
 
“الفلوجی” خواستار اخراج عناصر سازمان خلق از کشور شد
 
اعترافات جدید: “سلیم الجبوری” حامی مالی و پشتیبان تروریسم است!
 
بغداد / سایت “کل الأخبار”
 
“عامر الخزاعی” معاون نخست وزیر عراق در امور آشتی ملی تصریح کرد: «نیروهای “الصحوه” دستاوردها و پیروزی هایی در برابر القاعده داشته و بر همین اساس به دنبال راه اندازی دوباره آن هستیم به حصوص پس از آنکه القاعده پس از تحصن ها دوباره فعالیت های خود را آغاز کرده است.»
 
وی افزود: «نیروهای جدید از نظم وسازماندهی بیشتری برخوردار خواهد بود و تمرینات بیشتری خواهند دید و رده سنی خاصی خواهند داشت که از ۴۰ سال بیشتر نخواهد بود.»
 
“الخزاعی” در ادامه خاطر نشان کرد: «این طرح که همزمان با عملیات نظامی دولت عراق انجام می شود، بزرگترین اقدام پس از عقب نشینی نیروهای آمریکایی در انتهای سال ۲۰۱۱ است که این طرح مشخصا عبارت است از آماده سازی ده هزار نیروی جدید برای پیوستن به نیروهای “الصحوه” که هم اکنون ۴۴ هزار فرد در آن عضویت دارند.»
 
از سوی دیگر “حسین الفلوجی” یکی از اعضای سابق پارلمان عراق عنوان کرد: «فرقه تروریستی خلق از حمایت بدون شرط وزارت دفاع آمریکا برخوردار است و وجود این سازمان در عراق با توجه به افزایش خشونت در کشور و حوادث کنونی سوریه، چالشی برای عراق به حساب می آید.»
 
“حسین الفلوجی” عضو اسبق پارلمان عراق در ادامه اظهار داشت: «اوضاع کنونی این سازمان و افزایش تعداد نیروهای گروه های تندرو و مسلح منجر به این شده که این سازمان در انتظار فرصتی برای همکاری با گروه های مسلح است تا امنیت عراق را مورد هدف قرار دهد.» وی از دولت عراق خواست تا برای اخراج کردن عناصر سازمان خلق از کشور با توجه به معیارهای بین المللی حقوق بشر اقدامی جدی انجام دهد.
 
اما از سوی دیگر عناصر فرقه تروریستی که اخیرا دستگیر شده اند اعتراف کردند که “سلیم الجبوری” نماینده مجلس و رئیس کمیته حقوق بشر عراق در حمایت مالی و پشتیبانی از تروریست ها نقش داشته است. سایت “اسرار” که این خبر را نقل کرده در ادامه اظهار داشت که به زودی “الجبوری” دستگیر خواهد شد.
 
گفتنی است که پیش از این حکم بازداشت “الجبوری” صادر شده بود اما به دلیل برخی شرایط و مصونیت سیاسی، وی بازداشت نشده بود..!!
 
 
مسعود رجوی در اسرائیل
 

یکی از فرماندهان اسبق، مسعود را به تجاوز جنسی به وی با تشویق و کمک همسرش متهم کرد
 
خبرگزاری العراق المرکزیه، بغداد، سی ام اوت ۲۰۱۳ (ترجمه بنیاد خانواده سحر)
 
رجوی فی إسرائیل وقیادیة سابقة تتهمه باغتصابها
 
یک منبع رسانه ای جدا شده از سازمان تروریستی خلق عنوان کرد “مسعود رجوی” رهبر سازمان دو هفته است که در “تل آویو” پایتخت رژیم اسرائیل و با حمایت آمریکا حضور دارد. این منبع که نخواست نامش فاش شود در گفت و گو با سایت “اشرف نیوز” اظهار داشت: «مسعود رجوی دو هفته قبل به اسرائیل رسید و اکنون در یکی از محله های تل آویو سکونت دارد.» وی همچنین احتمال داد تعدادی از رهبران سازمان و شورای موسوم به شورای مقاومت ملی ایران، رهبر سازمان تروریستی خلق را در این سفر همراهی می کنند.»
 
این در حالی است که گزارش های رسانه ای غربی از وجود ارتباط و جلساتی میان گروهک تروریستی خلق و رژیم صهیونیستی حکایت دارد و برخی گزارش های رسیده نیز حاکی از این مساله است که بخش اعظم بودجه سازمان تروریستی خلق از سوی اسرائیل تامین می گردد.
 
از سوی دیگر “بتول سلطانی” از فرماندهان اسبق سازمان خلق اظهار داشت: «مسعود رجوی رهبر سازمان به صورت فردی و گروهی و با تشویق همسر خود مریم رجوی، دختران را مورد تجاوز جنسی قرار می داد.
 
“سلطانی” در نامه ای که آن را برای سایت اشرف نیوز ارسال کرده تصریح داشت: «در زمستان سال ۱۹۹۸ به جلسه ای که مریم رجوی آن را برگزار کرد دعوت شدیم و از ما خواستند تا استحمام کنیم و لباس های تمیزی را به تن ما کردند که این برخورد موجب ایجاد نگرانی در درون من شد.»
 
متن کامل گفت و گو با “بتول سلطانی” در ذیل آمده است:
 
«در زمستان سال ۱۹۹۸ به جلسه ای که مریم رجوی برگزار کرد دعوت شدیم و به ما گفتند که باید استحمام کنید تا کاملا تمیز شوید و باید تمام لباس ها و روسری هایتان جدید و تمیز باشد چرا که این جلسه، “حوض” شورای فرماندهی است تا در آن “رقص رهایی” انجام دهند!!. در اینجا حالت عجیبی به من دست داد و شوکه و نگران شدم و فشار روانی بر من غلبه کرد به طوری که نزدیک بود تعادل خود را از دست بدهم و با خودم سوال می کردم، “رقص رهایی” یعنی چه؟! این موضوع کنجکاوی مرا به شدت برانگیخت و تلاش کردم عکس العمل “فائزه محبت کار” فرمانده مقر چهارم پایگاه اشرف و رئیس آن وقت خود را متوجه شوم.
 
بالاخره وقت جلسه فرا رسید و من به همراه تعدادی زیادی از اعضای زن شورای فرماندهی در مقر آن وقت “مسعود رجوی” رهبر عالی سازمان در اردوگاه “بدیع زادکان” واقع در منطقه “ابوغریب” در بغداد حضور یافتیم و پس از یک ساعت انتظار یکی از کارمندان دفتر فرماندهی عالی که مسئول امور اداری و خدماتی مسعود و مریم رجوی بود بسته هایی را میان حاضران توزیع کرد که این بسته ها شامل حوله و وسایل لازم برای استحمام و آرایش بود. این کارمند دفتر ضمن توزیع این بسته ها گفت: «هر کسی از شما که استحمام نکرده یا در واقع بدون اینکه استحمام کند و یا عطر بزند به اینجا آمده، باید حالا استحمام کرده و عطر بزند و کاملا تمیز و پاکیزه باشد.
 
من در اینجا با خودم سوال می کردم، معنی این کار چیست؟ آیا مسعود می خواهد بدن های ما را برهنه ببیند؟ چرا اکنون و در همین مکان یعنی مقر اقامت مسعود رجوی این همه اصرار بر مساله استحمام وجود دارد؟! با خودم بر سر این مساله کلنجار می رفتم و در نهایت این طور خودم را قانع کردم که این اقدامات صرفا برای امتحان کردن میزان سرسپردگی و تعهد ما نسبت به فرماندهی است.
 
پس از آنکه همه آماده شدند به ما دستور دادند که وارد سالنی که نامش سالن “ایکس” بود بشویم. سالن را با لحاف های سفید رنگ پوشانده بودند که فرش بزرگی را پوشش می داد. همه سالن به رنگ سفید مزین شده بود. دو مبل سفید رنگ نیز در وسط سالن قرار داده بودند که در مقابل آن میزی قرار داشت که بر روی آن قرآن و آیینه و شمع روشن و صندوق کوچکی که بعدا متوجه شدیم در آن گردنبندهای طلا وجود دارد و همچنین کیک بزرگ چند طبقه ای قرار داشت.
 
پس از چند دقیقه هیاهویی به پا شد و مسعود و مریم رجوی وارد آن سالن شدند و مسعود لباس راحتی یا در واقع همان لباس خانه به تن کرده بود و جوراب هم نپوشیده بود. مریم هم بی حجاب و با موهایی رها شده وارد شد. مسعود بر روی مبل نشست و مریم نیز بر روی مبل دیگر در کنار او نشست. سپس بلند شد و پشت مسعود ایستاد و یکی از خانم ها از او سوال کرد چرا نمی نشینید؟ مریم با لبخند گفت: «من این مبل را برای شما و دیگر همسران مسعود خالی گذاشتم.»
 
من در اینجا از عبارت “همسران مسعود” شوکه شدم و سپس از اینکه عضوهای زن شورای فرماندهی روسری های خود را درآوردند نیز غافلگیر شدم. در آن لحظات تپش قلب من بسیار تند شده بود و نمی دانستم نقشه ای که در حال اجرا شدن است چیست؟! و مراحل بعدی آن چگونه است؟ فکر می کردم که نقشه ای برای امتحان کردن میزان سرسپردگی ما به رهبر عقیدتیمان وجود دارد که با او عهد کرده بودیم و می خواهند میزان پای بندی ما به این عهد را از طریق اینکه آیا حاضریم با او ازدواج کنیم یا خیر، محک بزنند.
 
سپس طی نقشه ای که ظاهرا از پیش طراحی شده بود، مسعود از مریم پرسید: «مریم این ها چه می خواهند؟ و چرا این ها را به اینجا آوردی؟» مریم رجوی پاسخ داد: «این ها به نزد شما آمدند تا مراسم عقد ازدواج را بین خود و آن ها جاری کنی. مگر نگفتم که باید هر یک از زنان راه مرا در پیش بگیرند؟ من بارها و بارها گفتم که همه زنان مجاهد همسران تو هستند و این مساله واقعی است و شعار های پوچ و بی اساس نیست.» سپس مریم به ما گفت: « هر کدام از شما باید به صورت جداگانه حاضر شده و بر روی این مبل بنشیند تا مسعود خطبه عقد را به نیابت از خود و عروس جاری کند و باید در برابر مسعود اعلام رضایت کرده و موافقت خود را برای ازدواج با مسعود رجوی اعلام نمایید.»
 
مسعود رجوی پس از آنکه خطبه عقد را قرائت کرد، صندوق کوچکی که بر روی میز قرار داده شده بود را باز کرده و از آن گردنبندهای طلا را خارج نموده و آن ها را بر گردن هر یک از ما زنان عضو شورای فرماندهی انداخت و سپس هر یک از ما را می بوسید.
 
اینجا بود که “مریم رجوی” به ما گفت: «از این به بعد شما همسران مسعود هستید.» سپس ناگهان موسیقی شادی پخش شد و زنان قدیمی و عضو شورای فرماندهی خود را بر روی لحاف های سفید انداختند و لباس های خود را از تن بیرون آورده و در مقابل مسعود رجوی و به دستور ایشان رقصیدند. مسعود گفت: «این همان رقص رهایی است.»!!
 
سپس با صدای بلند به ما گفت: «شما برای من همچون زنان پیامبر هستید یعنی اینکه ازدواج شما بعد از من حرام است.» سپس آیه ۳۲ سوره احزاب قرآن را قرائت کرد: «یا نساء النبی لستن کأحد من النساء إن اتقیتن فلا تخضعن بالقول فیطمع الذی فی قلبه مرض وقلن قولا معروفا». (ای همسران پیامبر شما اگر تقوا پیشه کنید مانند دیگر زنان نیستید، پس با گفتارتان ناز و عشوه مریزید تا کسی که در دل او مرض است طمع ورزد و گفتاری نیکو بگویید.)
 
اینجا بود که مریم رجوی زنان دیگر را به بیرون آوردن لباس های خود و لخت رقصیدن در برابر شوهرش مسعود تشویق کرد!! مریم گفت: «چه طور می شود که شما خودتان را به خاطر مسعود هلاک نکنید و از او نمی خواهید که به شما اجازه دهد تا به صورت انفرادی به اتاق خواب او بروید و با او همبستر شده و تنها شوید؟!»
 
سپس زنان به صف ایستادند و هر کدام از آن ها ثبت نام شده تا به صورت نوبتی هر کدام یک شب با مسعود همبستر شوند تا اینکه روزی از روزها نوبت به من رسید. مریم مرا فراخواند و به من گفت: «امشب شب عروسی و شب معراج تو است!!»
 
به هنگام شب به مقر اقامت مسعود رفتم و مریم مرا به اتاق خواب او راهنمایی کرد و مسعود با من همبستر شده و با من رابطه جنسی برقرار نمود.
 
یکی از زنان عضو شورای فرماندهی نیز به طور خصوصی و محرمانه به من گفت که مسعود رجوی را به هنگام برقراری رابطه جنسی به صورت گروهی با زنان عضو شورای فرماندهی و اعضای زن دفتر وی در پایگاه اشرف مشاهده کرده است.
 
 
دولت عراق اقدامات ظالمانه در حق سازمان خلق را تکذیب کرد و از نگرانی جامعه بین الملل از رفتارهای اخیر سازمان خبر داد

 
خبرگزاری بلادی، بغداد، سی ام اوت ۲۰۱۳ (ترجمه بنیاد خانواده سحر)

........................
نوید رهایی
92/06/09طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  افشاگری،  زنان،  پرونده،  نجات یافتگان،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: مطبوعات عراق، بنیاد خانواده سحر، الفلوجی، رجوی اسراییل، عراق اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی