نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

صیاد شیرازی در بامداد ۲۱ فروردین ۱۳۷۸ به وسیله عوامل مسلح گروهک مجاهدین خلق ایران در پوشش رفتگر، مقابل درب منزل مسکونی‌اش واقع در تهران و در برابر دیدگان فرزندش ترور شد. ترور شهید صیاد شیرازی به سفارش صدام و به تلافی کشته شدن یکی از پسرهایش در یک عملیات نظامی توسط گروهک منافقین انجام شد.

تروریست
ابراهیم خدابنده؛
     
ترور شهید صیاد شیرازی سفارش صدام به گروهک منافقین بود      
   

مراسم رونمایی از کتاب خوابگردها شامل اسناد همکاری سازمان مجاهدین خلق با رژیم صدام از سال ۵۷ تا۱۳۸۱ عصر روز چهارشنبه ۶ شهریور در فرهنگسرای اندیشه و با حضور حجت الاسلام والمسلمین حیدرمصلحی، وزیر پیشین اطلاعات و حجت الاسلام روح الله حسینیان، نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی برگزار شد.

در این مراسم ابراهیم خدابنده لو عضو نجات یافته گروهک منافقین در سخنانی اظهار داشت: فرقه رجوی در دو سال اخیر در حال پیشبرد خطی برای تغییر تاریخچه اش به ویژه دوران حضورش در عراق است و در این مورد تلاش زیاد می کند. ارتباط آنها با صدام به سالهای پیش از جنگ تحمیلی بر می گردد و اگر به اسناد خوب توجه کنیم متوجه می شویم که آنها مشوق صدام برای حمله به ایران بوده ایم.

وی افزود: من و برخی از افراد سالها فکر می کردیم که در این فرقه در حال جنگیدن برای انقلاب و اسلام و کشورمان هستیم در حالی که امروز متوجه می شویم مظلوم تر از ایران در برخورد با تروریزم در دنیا وجود ندارد در حالی که همه جای دنیا چون ما، اعدام است در ایران و بر اساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی جدا شدگان از گروهک مجاهدین خلق اعدام نمی شود.

عضو نجات یافته گروهک در ادامه با اشاره به دوران حضورش در پادگان اشرف گفت: همانطور که می دانید برای حضور در این فرقه ارتباط با خانواده ها ممنوع است اما در دوران جنگ تحمیلی و در زمان حضورمان در اردوگاه اشرف که تهران در معرض حملات موشکی بود به ما اعلام کردند که می توانید با ایران تماس بگیرید و از وضعیت خانواده هایتان اطلاع برقرار کنید. وقتی تماس ها گرفته شد متوجه شدیم که این حرکت یک نوع پوشش اطلاعاتی برای عراق بوده تا ببینند گرای موشک های صدام تا چه اندازه صحیح بوده است.

خدابنده لو همچنین افزود: خیلی از افراد گروهک مجاهدین خلق در دوران جنگ تحمیلی برای صدام کار شنود مکالمات ایرانیان را انجام می دادند و تمام تلاش این فرقه امروز، پاک کردن این سابقه است و این کتاب (خوابگردها) سندی است بر انواع جنایت ها و خیانت های این فرقه.

وی گفت: خط اول این حرکت این فرقه برای کسب وجهه مردمی با شکست مواجه شده است و رجوی وقتی دید که این خط با شکست روبرو شده به ترور روی آورد و بعد از آن به سراغ صدام رفت. او استراتژی خود را قرار گرفتن در شکاف جنگ ایران و عراق می دید و می گفت برای کسب قدرت در ایران باید از حمایت یک ابرقدرت برخوردار باشیم و به همین خاطر ارتش آزادیبخش ملی را تشکیل داد و که در واقع ارتش خصوصی صدام برای مقابله با مرزبانان ایرانی بود و جالب است که امروز مواضع و سیاست هایشان در تایید آن چیزی است که اسرائیل می گوید و می خواهند.

عضو نجات یافته گروهک منافقین در پایان افزود: در ترورهای بعد از سال ۷۶ رجوی در عراق گفت ما ابتدا و در خط اول سران نظام را زدیم و بعد به سراغ سرانگشتان رژیم رفتیم که هیچ کدام نتیجه نداد و در نتیجه تنها الان ارتش آزادیبخش ملی است که باید تقویت شود.

خدابنده لو گفت: ترور شهید صیاد شیرازی به سفارش صدام و به تلافی کشته شدن یکی از پسرهایش در یک عملیات نظامی توسط گروهک منافقین انجام شد.

گفتنی است، سرتیپ صیاد شیرازی در سال ۶۷ در عملیات مرصاد که مرزهای غرب ایران مورد هجوم قرار گرفته بود ارتش عراق به همراه گروهی از فرقه رجوی را در عملیاتی تحت عنوان مرصاد شکست داد.

سرانجام صیاد شیرازی در بامداد ۲۱ فروردین ۱۳۷۸ به وسیله عوامل مسلح گروهک مجاهدین خلق ایران در پوشش رفتگر، مقابل درب منزل مسکونی‌اش واقع در تهران و در برابر دیدگان فرزندش ترور شد.


خبرگزاری مهر

09شهریور1392
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  عملیات تروریستی،  آقای ابراهیم خدابنده، 
برچسب ها: ابراهیم خدابنده، ترور صیاد شیرازی، تروریست، منافقین، صدام رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی