نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آری اینگونه مسعود می خواهد خرابکاریهای خود را بپوشاند و چون به بن بست رسیده و چاره ای ندارد می خواهد هر طوری که شده تعدادی انگشت شمار را برای خود نگهدارد اما دیگر دستش رو شده و آب رفته به جوی باز نخواهد گشت.

رجوی

پیام غلط کردم مسعود رجوی به گروگانهای لیبرتی در عراق

درود بر اسیرانی که در برابر پیام مسعود رجوی و تهدید وی که بتواند با این کار زشت آنها را از خواسته های خود باز دارد ایستادگی کردند و برای بار دوم مسعود رجوی از خواسته ها وحرفهای خود عقب نشینی کرد .

بار اول در زندان که ندامت کرد و اینبار نیز بخاطر حرکت غیر انسانی و زشتی که در پیام خود به اسیران داد وبا کلمه ” گورش را گم کند” آنها را تهدید کرد تا لیبرتی را ترک نکنند. اما اسیران از این پیام به خشم آمده و گفته بودنند : “که ما گورمان را گم می کنیم” اما مسعود باز تقصیر را به گردن مژگان و زهره اخیانی انداخت و گفت این پیام اشتباهی به دست شما رسیده و این خطاب به کسانی بود که در آلبانی و آلمان هستند نه افسران ارتش آزادیبخش که در لباس رزم هستند…

اگر یادتان باشد هیچ اسمی از افسران راه آزادی نبوده وتنها وتنها پیام من خطاب به کسانی بوده که صفوف شمارا ترک وخیانت کرده اند !

البته بچه ها میدانم از چه چیزی به شما برخورده از اینکه شما کسانی هستید که هیچوقت صلیب را بر زمین نگذاشته اید. آری به شما حق میدهم که ناراحت شوید ولی این را بدانید که اولا ً مخاطب من افسران و کوه مردان وشیر زنان نبوده ونیست دوماً میدانم شما هیچوقت خواهرانتان را در این دنیای نامردی که همه چشم به نابودی شما را دارند تنها نمیگذارید حقا که شما از مریم و با مریم زاده شده اید .

آری اینگونه مسعود میخواهد خرابکاریهای خود را بپوشاند و چون به بن بست رسیده و چاره ای ندارد میخواهد هر طوری که شده تعدادی انگشت شمار را برای خود نگهدارد اما دیگر دستش رو شده و آب رفته به جوی باز نخواهد گشت.

راستی اگر مخاطب شما آلبانی وآلمان بود چرا این پیام در لیبرتی خوانده شد؟

و  اگر منظور شما کسانی بود که صفوف شما را ترک کرده وخیانت کرده اند این پیام برای چه کسی خوانده شد؟ آنها که خیانت کرده ورفته اند…

دجالگری این شیاد را ببینید که هیچ حد ومرزی ندارد اما این را بدانید هم شما و هم مریم و همه سرکردگان فرقه که زمان آن فرارسیده که باید جواب خونهای به ناحق ریخته را بدهید.

منبع:  انجمن یاران /  همایون کهزادی
10 شهریور 1392
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  نجات یافتگان،  همایون کهزادی ، محمد کرمی، 
برچسب ها: انجمن یاران، همایون کهزادی، لیبرتی پیام رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی