نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

احمد وشاق از اعضای تیم‌های ترور سازمان مجاهدین خلق در ابتدای دهه ۶۰ بود که حداقل ۳ ترور «موفق» در خیابان‌های تهران داشته است.

تروریست

از مكافات عمل غافل مشو
گندم از گندم بروید ، جو ز جو

هویت یکی دیگر از جنایتکاران کشته شده در اشرف مشخص شد+عکس


به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس، سایت جام نیوز نوشت: احمد وشاق از اعضای تیم‌های ترور سازمان مجاهدین خلق در ابتدای دهه 60 بود که حداقل 3 ترور «موفق» در خیابان‌های تهران داشته است.
 
او در ابتدای دهه 70 در عملیات مروارید در کردستان عراق هم نقش مهمی داشته است؛ شاهدان عینی می‌گویند وشاق که مسئول آتشبار بوده است در یک ایست بازرسی تمام اعضای غیرنظامی یک مینی بوس که شامل زن و کودک بودند را به رگبار بسته است!
 
گفتنی است در حالیکه رسانه‌های غربی و منافقان ادعاهایی مبنی بر حمله گروه‌های عراقی به این پادگان مخوف مطرح کردند؛ اما باید این نکته را ذکر کرد که پادگان اشرف مجهز به دوربین‌های مدار بسته قوی است که تا چند صد متر از خارج از پادگان اشرف را تحت نظر دارند ولی از هنگام اعلام حمله به پادگان اشرف، رسانه منافقان به جز تعدادی تصاویر مبهم حتی یک تصویر درست از مهاجمان به این پادگان و آنچه که آنها کشتار می‌نامند، منتشر نکرده است و فقط به پخش تصاویر مربوط به منافقان به هلاکت رسیده پرداخته است.
 
این نکته نیز قابل توجه است که منافقین در ابتدا مدعی حمله خمپاره‌ای به این پادگان شدند؛ اما حداقل در تصاویر منتشره چیزی که ثابت کند افراد توسط شلیک خمپاره کشته شده باشند مشاهده نمی‌شود و نهایتاً جای تیر خلاص بر پیشانی برخی از این جنازه‌ها مشاهده می‌شود.
 
این حادثه ده‌ها کشته به جای گذاشته از جمله بعضی از اعضا بلند پایه گروهک تروریستی منافقین؛ مریم رجوی کشته شدن زهره قائمی، معاون اول این گروهک و 5 نفر از اعضای شورای رهبری را تأیید کرده است.
 
علی الموسوی، سخنگوی نخست‌وزیر عراق، در گفت‌وگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس کشته شدن چند تن از ساکنان اردوگاه را تأیید کرد اما با تکذیب درگیر شدن نیروهای عراقی با ساکنان این پایگاه گفت که «تحقیقات اولیه نشان می‌دهد این افراد به خاطر درگیری داخلی بین خود ساکنان اردوگاه کشته شده‌اند».
 
درگیری‌های درونی سازمان که بعضاً به دلیل درخواست بعضی از نیروها برای جدایی از تشکیلات است مسبوق به سابقه نیز است.
 
با توجه به سابقه مسعود و مریم رجوی در تصفیه کادر مرکزی هدایت این گروهک تروریستی که تاکنون چندین بار اجرا شده؛ این بار نیز رد پای یک تصفیه خونین سازمانی توسط این زوج تروریست قابل مشاهده است.
 
گفته می‌شود 100 نفر از اعضای گروهک منافقین در اردوگاه اشرف مانده بودند «تا به امور تعیین تکلیف دارایی‌ها و کالاهای باقی‌مانده در این پایگاه بپردازند»؛ به نظر می‌رسد این افراد به اطلاعات زیادی دسترسی داشتند که پس «تعیین تکلیف دارایی‌ها» دیگر نیازی به ادامه همکاری آنها نبوده است.
 
و اینگونه است که خداوند متعال در آیه 32 سوره مبارکه سجده می‌فرماید: «انّا من المجرمین منتقمون»

احمد وشاق
 
تصویر منتشره توسط ارگان رسانه‌ای منافقین

........................
1392/06/92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  افشاگری،  پرونده،  ایران ستیزی،  سران فرقه رجوی،  قربانیان خشونت و ترور،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  قربانیان خشونت و ترور ، 
برچسب ها: احمد وشاق، درگیری اشرف، فرقه رجوی، منافقین، تروریست، تهران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی