نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رهبر «جیش المختار» عراق با هشدار نسبت به حمله احتمالی آمریکا به سوریه تهدید کرد در صورت ارتکاب چنین حماقتی، منافع واشنگتن در عراق و منطقه خلیج فارس را با ۲۳ هزار نیروی استشهادی هدف قرار می‌دهیم.

جیش المختار


92/06/17 - شماره: 13920617001036

در گفت‌وگو با فارس عنوان شد

ارتش المختار: ۲۳ هزار استشهادی آماده حمله به اهداف آمریکا داریم

شیخ «واثق البطاط»‌ رهبر «جیش المختار» و از روحانیون سرشناس عراقی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، با بیان اینکه گروه متبوعش 23 هزار استشهادی آموزش دیده و مجهز در اختیار دارد، آمریکا را به هدف قرار دادن منافعش در عراق و منطقه خلیج فارس تهدید کرد.

  وی افزود: از زمانی که آمریکا و رژیم صهیونیستی مزدورانشان را در داخل سوریه به سلاح شیمیایی مجهز کردند؛ خطر تهدید کننده ملت سوریه را احساس کرده‌ایم.

رهبر ارتش المختار بکارگیری سلاح شیمیایی را بهانه‌ای برای دخالت آمریکا در تحولات سوریه خواند و گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی با این اقدام خود در سوریه، همه خطوط قرمز را نادیده گرفته‌اند.

البطاط با هشدار نسبت به هر گونه ماجراجویی علیه ملت سوریه تهدید کرد که در صورت حمله آمریکا به این کشور، منافع و حضور آمریکا در عراق و خلیج فارس از عملیات مبارزان جیش المختار در امان نخواهند بود.

وی آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی را بزرگترین زیان کننده حمله احتمالی به سوریه خواند و افزود: با عنایت به بیداری اسلامی و عربی و مواضع آشکار ملت‌ها درباره رویارویی با حمله احتمالی به سوریه، آمریکا و رژیم صهیونستی قطعاً شکست خواهند خورد.

البطاط از آمادگی 23 هزار نیروی استشهادی آموزش دیده و مجهز برای هدف قرار دادن اهداف و منافع آمریکا در  منطقه خبر داد و افزود: سوریه کمر آمریکا را خواهد شکست.

.......................
17 شهریور 1392
 طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  آرشیو 92 ،  سوریه، 
برچسب ها: جیش المختار، عراق سوریه، شیخ «واثق البطاط»‌، رهبر «جیش المختار»،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی