نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 20 شهریور 1392
کارشکنی و سماجت فرقه دار در روند انتقال کامل ساکنان اشرف به کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی) در بغداد باعث شد که حادثه خونین اخیر بیفتد. متأسفانه اطرافیان رجوی جز اطاعت کورکورانه و وابستگی ذهنی به رجوی، هیچگاه به حداقل وظیفه خود برای رهایی و نجات اسرای فرقه از مهلکه عراق اقدامی نکرده اند.
رجوی عامل بدبختی اعضای فرقه


مسعود رجوی لیاقت، شایستگی رئیسی و رهبری گروه و دسته تا فرقه را ندارد. باید هرچه زودتر او را کنار بگذارند، از شرش خلاص شوند و از این بیشتر دنباله روی رهبری سفیه، ابله و نادانی نشوند ...


در جوامع انسانی رسم بر این است که هرگاه قوم، قبیله و گروهی دچار حادثه و اتفاق ناگواری شوند، رئیس و رهبر و بزرگان  از بازماندگان دلداری و ابراز احساسات و همدردی می نمایند.

امّا در جریان درگیری اشرف که به کشته و مفقود شدن قریب به 70 نفر از اعضای فرقه انجامید، مسعود رجوی تاکنون نخواسته و یا نتوانسته است پیامی بفرستد و جوابگوی سؤالهای بیشمار درباره به کشتن دادن جمعی از اعضای فرقه اش شود. شکی نیست که مسعود رجوی مسبب ، عامل، باعث و بانی تمام درگیری ها و خونریزی های فرقه است.

کارشکنی و سماجت فرقه دار در روند انتقال کامل ساکنان اشرف به کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی) در بغداد باعث شد که حادثه خونین اخیر بیفتد. متأسفانه اطرافیان رجوی جز اطاعت کورکورانه و وابستگی ذهنی به رجوی، هیچگاه به حداقل وظیفه خود برای رهایی و نجات اسرای فرقه از مهلکه عراق اقدامی نکرده اند.

سیستم تشکیلاتی فرقه به گونه ای است که اعضاءِ فقط به رهبری (رجوی) چشم دوخته اند. وقتی همه عقل، هوش، درک، فهم و شعور خود را به دیوانه ای بی اراده و ذلیل چون رجوی بسپارند، نتیجه اش از پیش معلوم و مشخص است.

بی دلیل نیست که بارها گفته و باز هم می گوییم که مسعود رجوی لیاقت، شایستگی رئیسی و رهبری گروه و دسته تا فرقه را ندارد. باید هرچه زودتر او را کنار بگذارند، از شرش خلاص شوند و از این بیشتر دنباله روی رهبری سفیه، ابله و نادانی نشوند. رهبر ترسو و بزدل به درد نمی خورد، کسی جرأت بیرون آمدن از سوراخ ذلّت را ندارد، صلاحیت ریاست بر این وآن را هم ندارد.

بیچاره اعضای آواره، پیر و ورشکسته که نمی دانند چه کنند و چه تصمیمی برای نجات خوشان بگیرند. لحظه شماری می کنند که ساعاتی بعد چه بلایی بر سرشان نازل می شود. طوطی وار برای سلامتی و حفظ زوج رهبری دعا می کنند. اگر این جماعت دیکتاتور نواز اطراف رجوی را خالی می کردند، امروز این وضع ناگوار و فلاکتبار را نداشتند و به چنین سرنوشت شومی گرفتار نمی شدند.

رجوی سوار بر مرکب فریب، نان ساده لوحی اعضای فرقه و حامیان جیره خوار را می خورد، خونشان را با دیگران معامله می کند.
پس از کسی که سالهاست تمام ارزش ها را زیر پا گذاشته است، نباید انتظاری غیر از این داشت. اگر رجوی این روزها به خود اجازه ظاهر شدن، آفتابی شدن و اظهار همدردی با اعضای فرقه نمی دهد از اقتضای طبیعی و ذاتی اوست.
....................................
20 شهریور 92
طبقه بندی: آرشیو 92 ،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: رجوی، فرقه مجاهدین، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی