نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 20 شهریور 1392
بررسی فیلم‌های منتشرشده از حمله اخیر به پادگان اشرف نشان می‌دهد که تعداد زیادی از کشته‌های منافقین در پادگان اشرف به دست اعضای خود این گروهک کشته شده‌اند. در یکی از فیلم‌های منتشرشده در یوتیوپ توسط خود اعضای منافقین هم مشاهده می‌شود یکی از اعضای سازمان که زخم نه‌چندان جدی برداشته در حالی که خود قادر به حرکت می‌باشد، به‌کمک چند تن از اعضای دیگر صحنه را ترک می‌کند.

گرگها
پشت پرده حمله به اردوگاه اشرف؛
تیر خلاصی‌ها را خود منافقین زده‌انددر یکی از فیلم‌های منتشرشده در یوتیوپ توسط خود اعضای منافقین هم مشاهده می‌شود یکی از اعضای سازمان که زخم نه‌چندان جدی برداشته در حالی که خود قادر به حرکت می‌باشد، به‌کمک چند تن از اعضای دیگر صحنه را ترک می‌کند.

بااین‌حال در عکس‌های به‌دست آمده بعد از پایان درگیری، تصویری از جنازه همین فرد منتشر شده که دستان وی از پشت سر بسته شده و  تیر خلاصی خورده است!

تصویر این فرد کنار صحنه‌های دیگر درگیری نشان می‌دهد، اعضای منافقین بر اساس سوابق قبلی در تسویه فیزیکی اعضا از فرصت به‌دست آمده برای خونریزی بیشتر استفاده کرده و اعضای خود را برای استفاده تبلیغاتی و مظلوم‌نمایی به قتل رسانده‌اند.

گفتنی است در پی حمله گروهی متشکل از فرزندان شهدای انتفاضه شعبانیه به پادگان اشرف، 52 نفر از اعضای این گروهک تروریستی به هلاکت رسیدند.
خبرگزاری تسنیم
..............................
92/06/20


طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آرشیو 92 ،  اشرف نیوز، 
برچسب ها: تیر خلاصی‌ها، درگیری اشرف، فرقه منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی