نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 21 شهریور 1392
یک مقام مسئول در استان «دیالی» اعلام کرد که آخرین گروه از عناصر گروهک تروریستی منافقین اردوگاه اشرف را ترک کرده‌ و عازم اردوگاه «لیبرتی» در نزدیکی بغداد شده‌اند و شهر «خالص» با خروج 40 عضو باقی‌مانده گروهک منافقین در اشرف، کاملا تخلیه شده است.

اردوگاه اشرف

با انتقال بیش از 40 عضو باقیمانده منافقین به بغداد
فرماندار خالص: اردوگاه «اشرف» کاملا تخلیه شدبه گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «اشرف‌نیوز»، یک مقام مسئول در استان «دیالی» اعلام کرد که آخرین گروه از عناصر گروهک تروریستی منافقین اردوگاه اشرف را ترک کرده‌ و عازم اردوگاه «لیبرتی» در نزدیکی بغداد شده‌اند و شهر «خالص» با خروج 40 عضو باقی‌مانده گروهک منافقین در اشرف، کاملا تخلیه شده است.

«عدی الخدران» فرماندار خالص نیز تاکید کرد: با خروج بیش از 40 نفر باقی‌مانده از اعضای سازمان مجاهدین خلق (گروهک منافقین) در اشرف، این اردوگاه کاملا تخلیه شده است و این افراد نیز عازم اردوگاه لیبرتی شده‌اند.

وی افزود: پس از 3 دهه، سرانجام اردوگاه اشرف کاملا از وجود عناصر سازمان مجاهدین خلق پاک شده است. این درحالی است که ساکنان خالص به شدت از حضور این افراد در رنج بودند زیرا این افراد از گروه‌های تروریستی و خشونت‌های آنها حمایت می‌کردند و در زمان رژیم سابق عراق نیز آلت دست صدام برای کشتار عراقی‌ها بودند.

فرماندار خالص تصریح کرد: خروج کامل عناصر این سازمان از اشرف یک مناسبت فرخنده برای تمام ساکنان خالص به طور خاص و ساکنان استان «دیالی» به طور کلی به شمار می‌رود.

دولت مرکزی عراق با هماهنگی تیم نظارتی سازمان ملل، به منظور زمینه‌سازی برای خروج نهایی منافقین از خاک عراق، بیش از 3 هزار نفر از عناصر این گروهک را از اردوگاه اشرف در استان دیالی به اردوگاه لیبرتی در بغداد منتقل کردند.
.................................
نوید رهایی
21 شهریور 1392

برچسب ها: عدی الخدران، فرماندار خالص، اشرف نیوز، سقوط اشرف، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی