نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 22 شهریور 1392
رجوی  هیچ وقت سانتی متر به سانتی متر عقب نشینی نکرده بلکه از سال ۶۰ یا قاره به قاره عقب نشینی کرده از آسیا یک دفعه عقب نشینی کرد تا اروپا و در اردوگاه بدنام اشرف هم عقب نشینی کیلومتری را پذیرفت و تن به جابجایی به کمپ لیبرتی داد .

تروریستاخراج رجوی

شکست و سکوت خفت بار فرقه مافیایی رجوی !
 
چهارشنبه شب اخرین بازماندگان اعضاء فرقه مافیایی رجوی از اردوگاه بد نام اشرف به کمپ لیبرتی منتقل شدند .
 
اما تا این ساعت سایتها وتلویزیون فرقه مافیایی رجوی از بسته شدن اردوگاه بد نام اشرف هیچ خبری را در این رابطه درج و پخش نکرده اند .
 
در حالی که رجوی رذل زنباره از سوراخ موشی که در ان خزیده و مریم قجر که همراه دیگر سران فرقه در کنار رود اور سوراواز در ویلای خود به خوش گذرانی های خود مشغول بوده و هست مدام در بوق و کرنا می کردند که [ چو اشرف نباشد تن من مباد ؛ از سانتی متر به سانتی متر اشرف دفاع خواهیم کرد و یا اشرف مرکز استراتژیک مبارزه؛ مرکز ثقل کره زمین و ... ] و با همین شعارهای پوچ بیش از ۱۰۰ عضو خود را به کشتن دادند !
 
البته سابقه رجوی مشخص می کند که ایشان هیچ وقت سانتی متر به سانتی متر عقب نشینی نکرده بلکه از سال ۶۰ یا قاره به قاره عقب نشینی کرده از اسیا یک دفعه عقب نشینی کرد تا اروپا و در اردوگاه بد نام اشرف هم عقب نشینی کیلومتری را پذیرفت و تن به جابجایی به کمپ لیبرتی داد .
 
تخلیه کامل اردوگاه بد نام اشرف آنقدر برای فرقه مافیایی رجوی شکست سنگین باری بوده که فرقه رجوی حتا نمی تواند خبر ان را پخش بکند !
 
البته ما به خوبی می دانیم که سران فرقه چرا در مقابل این شکست خفت بار سکوت کرده .
 
برای اینکه برای هر کسی ا ولین سوال اینکه اگر قرار بود شما اردوگاه اشرف را تخلیه بکنید چرا از همان اول بدون خون و خونریزی از همان اول اینکار را نکردید ؟
 
چرا این باعث کشته شدن بیش از ۱۰۰ نفر و زخمی معلول شدن صدها نفر شدید؟
 
سران فرقه ما فیایی رجوی برای اینکه به این سوا لهای اساسی جواب ندهند سکوت کرده اند.
 
اما سران فرقه مافیایی رجوی به هیچ شکل ممکن نمی توانند بر روی این واقعیت خاک بپاشند و با شناختی که از سران فرقه و راه و روششان دارم مطمئن هستم مریم قجر و دیگر سران فرقه در کنار رود اور سوراواز در ویلای خود در حال طراحی یک نقشه هستند تا با هوا کردن یک فیل جدید بر روی شکست خفت بارشان و برای فرار از پاسخگویی فرار کنند .
 
اما سران فرقه مافیایی رجوی که خودشان منگول تشریف دارند باید بدانند با لاپوشانی و دروغ و دغل نمی توانید بر شکست خفت بارتان تا سرپوش بگذارید .
 
بسته شدن درب اردوگاه بد نام اشرف در عراق که یکی از مراکز جرم و جنایت بر علیه مردم ایران و عراق و اعضا خود بوده به این شیوه به ته خط رسید .
 
آری بارها گفتم و باز تکرار می کنم شما سران فرقه مافیایی را از حکم خدا ؛ تاریخ ؛ طبیعت فراری نیست و باید منتظر شکستهای خفت بار پی در پی باشید تا به زودی محاکمه همه شما در یک دادگاه عادلانه برگزار شود .

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوازدهم سپتامبر ۲۰۱۳:

.............................
22 شهریور 92طبقه بندی: آرشیو 92 ،  اشرف نیوز،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی، 
برچسب ها: محمد رزاقی، تخلیه اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی